صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 78

موضوع: ددلاین

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض پاسخ : ددلاین

نقل قول نوشته اصلی توسط raha85 نمایش پست ها
    بچه ها ددلاینی که زده واسه اپلیکیشن آنلاینه یا ارسال مدارک؟
    درود
    ددلاین در اکثر دانشگاه ها به این معنی هست که مدارک شما باید قبل از اون تاریخ کامل شده باشه دوست من
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط BEHNAM1986 نمایش پست ها
    دوستان من سوالی داشتم

من می خوام برای دکترای مکانیک آمریکا اپلای کنم ولی بنا به دلایلی امسال برای فال 2013 نمی تونم اپلای کنم. برای ترمهای بعد از فال 2013 چه پاییز و چه بهار از کی می شه اقدام کرد؟
    ممنون
    دوست من چیزی به عنوان از کی معمولا ندارن دانشگاه ها البته از یه تاریخی معمولا بررسی رو سروع میکنن که میتونید از تقویم آکادمیکی که دانشگاه ارایه میده ببینید. شما مثلا 1-1.5 ماه قبل از ددلاین بفرست! چون روال بررسی توی دانشگاهها هم فرق میکنه یهو دیدی به نفعت شد زود فرستادی
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

سلام من دو تا سوال دارم:

1- مدارک رو که برای دانشگاه میفرستیم، معمولا چقدر طول میکشه تا دست دانشگاه برسه؟ از چند روز قبل از ددلاین بفرستیم بهتره؟ مثلا 2 هفته خوبه؟
    2- من نمره ی تافلم با حدود یک ماه تاخیر به دانشگاه میرسه. به دانشگاهها ایمیل که میزنم میگن، ما یا اپلیکیشن شما رو بدون نمره بررسی میکنیم و پذیرش رو مشروط به رسیدن نمره تافل میکنیم.
    یا صبر میکنیم تا نمره ی شما به دست ما برسه. آیا واقعا اینکار رو میکنن؟ به نظر خودم که یه خورده عجیب میاد. من حتا به georgia tech هم ایمیل زدم همینو گفتن!!!

با تشکر

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_X123 نمایش پست ها
    سلام من دو تا سوال دارم:

1- مدارک رو که برای دانشگاه میفرستیم، معمولا چقدر طول میکشه تا دست دانشگاه برسه؟ از چند روز قبل از ددلاین بفرستیم بهتره؟ مثلا 2 هفته خوبه؟
    2- من نمره ی تافلم با حدود یک ماه تاخیر به دانشگاه میرسه. به دانشگاهها ایمیل که میزنم میگن، ما یا اپلیکیشن شما رو بدون نمره بررسی میکنیم و پذیرش رو مشروط به رسیدن نمره تافل میکنیم.
    یا صبر میکنیم تا نمره ی شما به دست ما برسه. آیا واقعا اینکار رو میکنن؟ به نظر خودم که یه خورده عجیب میاد. من حتا به georgia tech هم ایمیل زدم همینو گفتن!!!

با تشکر

در مورد دو تا سوال اخرتون ، منم به دانشگاه USC زنگ زدم و گفتم من یه نمره تافل دارم ( بالا هم بود ) ولی 2 سال و 2 ماه از گذشته و دوباره می خوام امتحان بدم ولی نمرش بعد از ددلاین میاد و شانس پذیرش با این اوضاع برای من هست ؟ گفت بله شما اپلای بکن ما هر موقع نمرت رسید بررسی می کنیم مدارک رو و تا قبل اینکه نمرتون نرسه بررسی نمی شه و تا ژانویه فرصت دارین ولی APRIL هم اگه بیاد باز Ok هست ولی اونموفع خیلی دیره بهتره ژانویه برسه ، من پرسیدم شانسم میاد پایین نسبت به بقیه گفت آره چون پرونده اونها اول بررسی می شه بعد شما ،
    همون روز به UCLA زنگ زدم همون اول که گفتم نمرم Expire شده من دوباره امتحان می دم و ... همچین گفت NOOO که که من دیگه هیچی نگفتم اینو می خوام بگم که اصولا دانشگاه با شما تعارف نداره و اگه همچین سیایتی رو نداشته باشه دانشگاهشون که بعد از ددلاین چیزی رو قبول کنه نمی کنن،در امریکا دانشگاه با دانشگاه متفاوت هست حتما باید از هر کدوم بپرسین و این نکته هم یادتون باشه که مدارک شما فقط یه نمره نیست و مجموعه ای از رزومه شماست ممکنه رزومه شما عالی باشه و حتی یه دانشگاه خیلی خوب خوشش بیاد و به شما پذیرش بده و بگه بعدا اون نمروو بیارین
    یه نکته ای دیگه هم این هست که به گقته یکی از بچه های همین سایت بعضی از دانشگاه ها کلا از پول Application خوششون میاد گویا و هر چیز ی کم باشه هی می گن موردی نداره شما فقط اپلای کن ولی به نظره من شما به خاطر یه نمره اصلااااااااا از اپلای منصرف نشو دانشگاه های امریکا خیلییی انعطاف پذیرتر از این حرفان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    microbiology-azad

سلا
    من تا شهريور امسال نميتونم براي تافل امتحان بدم و به ترم 1 اون ور نميرسم به نظرتون اپلي كنم مداركم رو براي ترم 2 بررسي ميكنن و1 ترم مرخصي ميدن تا مدارك رو ارسال كنم ؟
    كارشناسي ارشد

من فعلا امكانش نيست كه مدرك ليسانسمو بخرم (براي مستر پاييز 2013 آمريكا دارم اپلاي ميكنم) چون بورسيه بودم و 4-3 تومن بايد به دانشگاه بدم تا ريزنمرات رسمي و مدرك تحصيليمو بهم بده! اما بعدا (مثلا 6-5ماه ديگه) ميتونم بخرمش ممتها اونموقع خيلي از ددلاينها گذشته! ميخوام بدونم آيا تو مرحله اپلاي ميشه نمرات غيررسمي فرستاد؟ مگه با ايميل فرستاده نميشه، پس رسمي بودنش چه معني داره! اگه جواب مثبته تا كي درصورت گرفتن پذيرش با فاند وقت دارم ريزنمرات رسميمو بفرسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hateme نمایش پست ها
    سلا
    من تا شهريور امسال نميتونم براي تافل امتحان بدم و به ترم 1 اون ور نميرسم به نظرتون اپلي كنم مداركم رو براي ترم 2 بررسي ميكنن و1 ترم مرخصي ميدن تا مدارك رو ارسال كنم ؟
    كارشناسي ارشد
    دوستان این سوال منم هست. چون ددلاین februray هست و من شاید نمرم may بیاد . واقعا اعصابم خورد شد یعنی یکسال کامل باید بیوفتم عقب

دوستان کسی می تونه معنی اینو دقیقا بگه. یعنی تا 15 نوامبر باید جی آر ای رو داده باشیم؟ با این حساب 27آبان نمیشه امتحان داد و باید همون 20 مهر امتجان جی آر ای رو بدیم
    Application Deadlines for applicants wishing to begin during Fall Semester:

• November 15
    GRE completed
    • January 15
    AY Application deadline & upload all supporting documents including GRE scores

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman90 نمایش پست ها
    دوستان کسی می تونه معنی اینو دقیقا بگه. یعنی تا 15 نوامبر باید جی آر ای رو داده باشیم؟ با این حساب 27آبان نمیشه امتحان داد و باید همون 20 مهر امتجان جی آر ای رو بدیم
    Application Deadlines for applicants wishing to begin during Fall Semester:

• November 15
    GRE completed
    • January 15
    AY Application deadline & upload all supporting documents including GRE scores
    از دوستان کسی نظری نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering,barajin

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

سلام دوستان.من شرایطم رو میگم ومی خوام نظر شما رو بدونم (فقط تا جایی که میشه نا امید کننده نباشه...!!! )
    من دی ماه آیلتس رو میگیرم و برای ترم پاییز سال بعد که ددلاین های دانشگاه های کانادا از 25 دی ماه شروع میشه تو همون دی مدارک رو می فرستم(یعنی 5و6 روز قبل از پایان ددلاین)

با توجه به اینکه مساله فاند برام مهم نیست(در دو ترم اول) آیا شانسی هست ک مدارک من رو ببینن یا نه؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)