صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 78

موضوع: ددلاین

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط h_hashemi_k نمایش پست ها
    سلام دوستان.من شرایطم رو میگم ومی خوام نظر شما رو بدونم (فقط تا جایی که میشه نا امید کننده نباشه...!!! )
    من دی ماه آیلتس رو میگیرم و برای ترم پاییز سال بعد که ددلاین های دانشگاه های کانادا از 25 دی ماه شروع میشه تو همون دی مدارک رو می فرستم(یعنی 5و6 روز قبل از پایان ددلاین)

با توجه به اینکه مساله فاند برام مهم نیست(در دو ترم اول) آیا شانسی هست ک مدارک من رو ببینن یا نه؟ مرسی
    والا من که ارتباطی بین این پست با زمان فرستادن رزومه و میل زدن به استاد نمیبینم سوال شما مربوط به زمان اپلای کردنه نه مکاتبه با استاد...اما به هر حال امیدوارم حذف نشه:
    دوست عزیز معمولا دلاین اسمش روشه یعنی تا این تاریخ وقت دارین که مدارکو بفرستین..پس نمیشه گفت از فلان تاریخ شروع میشه..بلکه تا اون تاریخ باید فرستاده باشی..ضمنا اگه شما دانشگاه خاصی مد نظرته که هیچ وگرنه نمیشه کلا بگی همه ددلاین کانادا فلان تاریخه!
    اگه فقط زبانت آماده نیست بله معمولا منظور از ددلاین زمانیه که شما وقت داری پولو پرداخت کنی..هر وقت مدارکت کامل شد شروع به بررسی میشه..پس مشکلی نیست یه چند روز این ور اون ور
    موفق باشی
    ویرایش توسط ariaie : July 8th, 2013 در ساعت 10:44 PM دلیل: تغییر پست نقل قول شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ددلاین

سلام دوستان
    من می خواستم برای تافل و جی آر ای ثبت نام کنم، نمی دونم چه تاریخی ثبت نام کنم .چون آمادگی این لمتحاناتو ندارم می خواستم دیرترین زمان ممکن شرکت کنم. شما میدونین زودترین ددلاین دانشگاه ها کی هست؟ من از یه نفر شنیدم زودترین ددلاین دانشگاه های آمریکا و کانادا 1 دسامبر هست.آیا درسته؟ و اینکه دانشگاههای اروپا رو نمی دونین به چه شکله؟

سلام ذوستان میشه برای من بگین منظور از این که تو سایت البرتا بود چیه یعنی من کی باید ثبت نام کنم
    Department Application Deadline
    Canadian
    International
    Fall (Sept) Entry
    Jan 15 - scholarship consideration
    Jul 1 - assistantship consideration

May 1 - assistantship consideration

Winter (Jan) Entry
    Nov 1 - assistantship consideration

Aug 1 - assistantship consideration

ا

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط karamichangiz نمایش پست ها
    سلام ذوستان میشه برای من بگین منظور از این که تو سایت البرتا بود چیه یعنی من کی باید ثبت نام کنم
    Department Application Deadline
    Canadian
    International
    Fall (Sept) Entry
    Jul 1 - assistantship consideration

May 1 - assistantship consideration

Winter (Jan) Entry
    Nov 1 - assistantship consideration

Aug 1 - assistantship consideration

ا
    خیلی و اضح و مشخصه
    یعنی اگر دانشجوی بین المللی هستی (که هستی) و برای پاییز می خواهی اقدام کنی: برای گرفتن بورس تا 15 ژانویه و برای TA یا RA تا 1 می وقت داری
    و یا اگر برای زمستان: بورس نداریم اما TA/RA تا 1 آگوست باید اپلای و سابمیت کرده باشی.

ستون میانی هم که برای شهروندان کانادیی هست.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و برخی از مدارک بعد از سررسید (deadline)

سلام.حدودا دانشگاه ها چند هفته قبل از ددلاین ، بازمیکنن تا مدارکو بفرستیم؟ مثلا وقتی ددلاینی ۱دسامبره از ۱نوامبر میشه فرستاد؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و برخی از مدارک بعد از سررسید (deadline)

نقل قول نوشته اصلی توسط sagh نمایش پست ها
    سلام.حدودا دانشگاه ها چند هفته قبل از ددلاین ، بازمیکنن تا مدارکو بفرستیم؟ مثلا وقتی ددلاینی ۱دسامبره از ۱نوامبر میشه فرستاد؟
    درود
    دوست من عموما دانشگاه ها در تقویم آموزشیشون زمان شزوع اپلیکیشن برای هر ترم رو مینویسن البته اگر ننویسن هم البته بسته به دانشگاه هست ولی 1 ماه قبل از ددلاین اصولا باید بتونید بفرستید ... شما برای اطمینان بیشتر سایت دانشگاه رو بررسی کنید و اگر نبود به program coordinator یا منشی دانشکده ایمیل بزنید بپرسید
    شاد باشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

سلام معنی این جدول ددلاین چیه ؟ ممنون میشم یکی توضیح بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود
    ددلاین در اکثر دانشگاه ها به این معنی هست که مدارک شما باید قبل از اون تاریخ کامل شده باشه دوست من
    این یعنی مدارک پست شده هم به دستشون رسیده باشه؟ چند روز طول می کشه از ایران به آمریکا یا کانادا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar57 نمایش پست ها
    این یعنی مدارک پست شده هم به دستشون رسیده باشه؟ چند روز طول می کشه از ایران به آمریکا یا کانادا؟
    بله.باید تا اون تاریخ مدارک پستی رسیده باشه.اینکه چندروز طول میکشه بستگی به پست انتخابیتون داره ولی کلی بخوام بگم 5 روزه و یا کمتر.

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar57 نمایش پست ها
    همونطور که دوستمون گفتن Highly Recommended هست که تا ددلاین به دستشون برسه اگه نتونستید هم زیاد جای نگرانی نداره. چون توی مدارک پست شده و ریپورت های ETS (مدارک Official) ددلاین ها Strict نیستن و با هماهنگی با Graduate Coordinator میشه چند روز این ور اون ور بشه چون جوری که من از Graduate Coordinatorها پرسیدم پروسه Review اپلای با Self-Reported Scores و مدارک Unofficial شروع میشه و بعدا به مدارک رسمی رجوع می کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)