صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 78

موضوع: ددلاین

پیش فرض پاسخ : ددلاین

نقل قول نوشته اصلی توسط Predat0r نمایش پست ها
    سلام معنی این جدول ددلاین چیه ؟ ممنون میشم یکی توضیح بده
    ستون اول زمان نتایج پذیرشه یعنی ترمیه که می خواید اپلای کنید:
    سپتامبر: Fall semester
    ژانویه: Spring Semester
    ستون دوم هم ددلاین برای دانشجوهای خارجی، ستون سوم هم ددلاین برای آمریکایی ها و کاناداییهاست.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

دوستان ددلاین یه دانشگاه وقتی 1 ژانویه هست یعنی امشب باید سابمیت کرد؟ یا تا آخر وقت فردا میشه؟ ممنونم اگه راهنمایی بفرمایید
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    دوستان ددلاین یه دانشگاه وقتی 1 ژانویه هست یعنی امشب باید سابمیت کرد؟ یا تا آخر وقت فردا میشه؟ ممنونم اگه راهنمایی بفرمایید

سلام
    1 ژانويه ي شما با مقصدتون احتمالا 1 روز عقب يا جلو باشه. حتما از روي سايتهايي كه تاريخ رو در مناطق مختلف جهان ميدن چك كنيد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام دوستان من يه سوالي دارم نمي دونستم از كجا بايد بپرسم. من واسه دانشگاهي اپلاي كردم كه ددلاينش 15 جون بود. ريز نمرات رو با پست فرستادم اما اشتباه كردم كه رزومه و اس او پي رو پست نكردم و با ايميل فرستادم براي ادميشن آفيس. حالا ددلاين گذشته و من نگرانم كه نكنه بايد اونارو هم پست مي كردم. تو سايت دانشگاه زده كه ريكام ها رو مي تونيد بگيد استادهاتون مستقيما ايميل كنن به ادميشن اما راجع به رزومه و اس او پي هيچي نگفته. از طرفي من صرفا براي اينكه با روال اپلاي آشنا بشم اين دانشگاه رو اپلاي كردم و اينكه بخوام دوباره يه هزينه پست بدم واسم صرف نداره. ولي خوب بدم هم نمياد كه مداركم كامل بشه و ببينم نتيجه ادميشن چي ميشه. اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

پیش فرض پاسخ : مربوط به deadline پست مدارك

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر شما آخرين فرصت و بهترين زمان براي پست مداركي كه ددلاين دانشگاه 5 ژانويه است با توجه به تعطيلات كريسمس كي هست؟؟
    ممنون
    کلا هرچی زودتر بهتر. من کلا همه مدارکم رو 2 ماه زودتر از ددلاین رسوندم. پس اگه همه مدارکتون امادست زود پست کنید بره. در غیر این صورت 1 ماه زودتر بفرستید. بین 5 تا 15 دسامبر. تعطیلات ژانویه چند روزه فقط خیلی کارتون و عقب نمیندازه
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Iron_Lady نمایش پست ها
    سلام دوستان من يه سوالي دارم نمي دونستم از كجا بايد بپرسم. من واسه دانشگاهي اپلاي كردم كه ددلاينش 15 جون بود. ريز نمرات رو با پست فرستادم اما اشتباه كردم كه رزومه و اس او پي رو پست نكردم و با ايميل فرستادم براي ادميشن آفيس. حالا ددلاين گذشته و من نگرانم كه نكنه بايد اونارو هم پست مي كردم. تو سايت دانشگاه زده كه ريكام ها رو مي تونيد بگيد استادهاتون مستقيما ايميل كنن به ادميشن اما راجع به رزومه و اس او پي هيچي نگفته. از طرفي من صرفا براي اينكه با روال اپلاي آشنا بشم اين دانشگاه رو اپلاي كردم و اينكه بخوام دوباره يه هزينه پست بدم واسم صرف نداره. ولي خوب بدم هم نمياد كه مداركم كامل بشه و ببينم نتيجه ادميشن چي ميشه. اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.
    نیازی نیست. معمولا وقتی که online application رو پر میکنید یه قسمت هست که اینارو میتونید upload کنید. اگه هم نکردین هیچ مشکلی نیست. به graduate school یا هرجایی که مدارک رو پست کردید ایمیل بزنید و بگید که یادتون رفته پست کنید اتچ کنید بره. بزارین وقتی مدارک رسید ایمیل بزنید که درجا بزارن تو فایلتون
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

با سلام

لطفا به سوالات زیر پاسخ دهید:
    1- پس از اپلای انلاین باید اصل مدارک transcript , IELTS سریع با دانشگاه با پست ارسال شود؟ یا خود دانشگاه زمان ارسال آنها را مشخص می کند؟
    2-کسی میدونه تبدیلGPA چه جوری انجام میشه؟ باید از سایت WES استفاده کنیم؟ یا فرمول تبدیل داره؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mbahramy1980 نمایش پست ها
    با سلام

لطفا به سوالات زیر پاسخ دهید:
    1- پس از اپلای انلاین باید اصل مدارک transcript , IELTS سریع با دانشگاه با پست ارسال شود؟ یا خود دانشگاه زمان ارسال آنها را مشخص می کند؟
    2-کسی میدونه تبدیلGPA چه جوری انجام میشه؟ باید از سایت WES استفاده کنیم؟ یا فرمول تبدیل داره؟
    سلام
    زمیان ارسال که اصولا پیش از ددلاینه. شما با دانشگاه تماس بگیر بگو من مدارک ارسال کنم یا به صورت غیر رسمی با ایمیل میپذیرید . چون برخی دانشگاه ها ارسال مدارک رو منوط میکنند به اینکه شما پذیرش بشید. برخی میگن تا ددلاین نرسیده باید به دست ما رسیده باشه و برخی هم میگن اگر تا 2-3 هفته بعد ددلاین هم برسه موردی نداره. میبینید که همه چیز دست دانشگاه است.
    سوال دوم به اینجا مرتبط نیست.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    advertising marketing management

در مورد سوال د وم شما بله فرمول خاصی داره، فایل اکسل محاسبه رو اینجا براتون می زارم ، نحوه محاسبه توش نوشته شده.
    امیدوارم به دردتون بخوره .

Junior Member

سلام ببخشید دوستان، اگه همه مدارک تا deadline کامل شه ولی report نمره های زبانو آدم دو روز قبل از deadline انجام بده. اونوقت دانشگاه قبول نمیکنه application? مرسی
    الان بعنوان مثال 15th dec. ددلاین یه دانشگاه هست و من تازه مدارک زبانو پست کردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)