صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 78

موضوع: ددلاین

Banned

پیش فرض پاسخ : ددلاین

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva456 نمایش پست ها
    سلام ببخشید دوستان، اگه همه مدارک تا deadline کامل شه ولی report نمره های زبانو آدم دو روز قبل از deadline انجام بده. اونوقت دانشگاه قبول نمیکنه application? مرسی
    الان بعنوان مثال 15th dec. ددلاین یه دانشگاه هست و من تازه مدارک زبانو پست کردم.
    سلام

همه چیز باید تا پیش از deadline به دست دپارتمان رسیده باشه...
    وگرنه application شما completed تلقی نخواهد شد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

Applications are only accepted within the application period. Only the date the application is received is decisive not the postmark.
    این یعنی چی؟
    ددلاین 1 مارچ هست.آنلاین یا پست؟من هنوز مدارکم آماده نیست.25 فوریه آماده میشه.چه کنم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shabboomj نمایش پست ها
    Applications are only accepted within the application period. Only the date the application is received is decisive not the postmark.
    این یعنی چی؟
    ددلاین 1 مارچ هست.آنلاین یا پست؟من هنوز مدارکم آماده نیست.25 فوریه آماده میشه.چه کنم؟
    سلام

در اون جمله اومده که مدارک پست شده باید تا پیش از deadline به دست دانشکاه برسه...
    یعنی از 25ام که مدارکتون آماده میشه 5 روز زمان هست برای delivery مدارک...
    تجربه ثابت کرده که بعید هست مدارک 5 روزه در آمریکای شمالی delivered بشه... مگر اینکه مقصدتون اروپا باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان من بعد از ددلاین اپلای کردم و هنوز یکی از ریکام هام تو پورتال ثبت نشده هرچی هم ایمیل میزنم که دوباره برای استاد بفرستن جواب نمیدن. نکنه بخاطر اینکه بعد از ددلاین هست؟ استادم اوکی داده ولی میگه پرونده ات رو کامل کن نمیدونم چیکار کنم دیگه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnaz22800 نمایش پست ها
    سلام دوستان من بعد از ددلاین اپلای کردم و هنوز یکی از ریکام هام تو پورتال ثبت نشده هرچی هم ایمیل میزنم که دوباره برای استاد بفرستن جواب نمیدن. نکنه بخاطر اینکه بعد از ددلاین هست؟ استادم اوکی داده ولی میگه پرونده ات رو کامل کن نمیدونم چیکار کنم دیگه
    سلام

بعد از deadline سیستم اپلای آنلاین دانشگاه ها بسته میشه و دیگه امکان آپلود اطلاعات وجود نداره..
    در بهترین حالت LOR مدنظر رو به صورت hard copy ازتون می پذیرند و احتمالا اپلای برای این دانشگاه رو (حداقل در Admission round اول) از دست دادید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوباره من اینجام!
    برای دانشگاهه تو برلین مدارکمو فوری آماده کردم و الان تو آلمانه.با پست دی اچ ال شریف.
    حالا مشکل بعدی؛یک دانشگاه دیگه تو آلمان که اول آپریل ددلاینشه و این یکی مدارک تأییدشده سفارت هم میخاد.من هنوز نه مدرک لیسانس و نه فوقم رو آزاد نکردم.اما برای دوره لیسانس دارم اپلای میکنم.در بهترین حالت اگه مثلن همین فردا اقدام کنم اول باید مدرک لیسانس و بعد ارشدم رو آزاد کنم که گرفتن دانشنامه هم بیست روز زمان می بره.نوروز و تعطیلاتشم که در پیشه.من چه جوری برسونم خودمو یعنی؟چه جوری مدرکمو آزاد کنم ترجمه کنم تأیید کنم و احتمالن تا 5 فروردین بفرستم؟خدایا چرا من اینقدر خنگم؟!
    بعد admission requirements هم تو خود دپارتمان هست هم جنرال داده من باید هردو رو آماده کنم؟این مثلن تو بخش رشته س:
    evidence of qualification for entry (general or subject-specific university entrance certificate)
    و بخش خارجی ها
    Foreign certificates have to be authenticated by the German diplomatic or consular representation in the country of origin or by the diplomatic representation of the country of origin in the Federal Republic of Germany.
    In principle, a German translation must be attached to foreign-language certificates of which the correctness is authenticated by the responsible German diplomatic or consular representation in the country of origin or by a sworn interpreter or translator in the Federal Republic of Germany.

Junior Member

سلام.یک مشکلی برام پیش اومده.مدارکم امروز یعنی 3 مارچ رسیده دانشگاه.دو روز توی امارات مونده و بعدبه شنبه و یکشنبه خورده.ددلاین یک مارچ بوده.یعنی از دست دادمش؟چه کاری می تونم انجام بدم؟ارسال صفحه مراحل پستی دی اچ ال برای دانشگاه می تونه فایده ای داشته باشه؟
    ممنون میشم اگه جوابمو بدین.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shabboomj نمایش پست ها
    سلام.یک مشکلی برام پیش اومده.مدارکم امروز یعنی 3 مارچ رسیده دانشگاه.دو روز توی امارات مونده و بعدبه شنبه و یکشنبه خورده.ددلاین یک مارچ بوده.یعنی از دست دادمش؟چه کاری می تونم انجام بدم؟ارسال صفحه مراحل پستی دی اچ ال برای دانشگاه می تونه فایده ای داشته باشه؟
    ممنون میشم اگه جوابمو بدین.
    سلام

بعید هست بابت 2 روز تایخر شما رو کلا reject کنند...
    شاید در بدترین حالت late applicant بشید...
    بهتر هست باهاشون تماس بگیرید و دقیقا وضعیت رو ازشون جویا بشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnaz22800 نمایش پست ها
    اگه سوالتون مربوط به دانشگاه مرسد هست، به استاد معرفتون بگین مستقیم بفرستن برای GRADUATE OFFICE. یه ایمیل داره که اسمشم تو همین مایه های graduateadmissions یا همچین چیزی هست. به همون ایمیل بزنن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    landscape architecture

سلام
    دوستان عزیز یک سوال داشتم
    من مدارک رو برای پلی تکنیک میلان فرستادم و پیگیری کردم از طریق سایت تی ان تی دیدم دیروز به دستشون رسیده ولی هنوز برای من علامت سبز نزدنوددلاین دو روز دیگه است ایمیل زدم گفتن مدارک بدست مون برسه بررسی میکنیم. حالا یک سوال فنی که شاید خنده دار باشه! مدارک تا ددلاین باید برسه یا تا ددلاین بررسی میکنند این برام سوال شده
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)