نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: واریز پول به حسابی در مالزی

Junior Member

پیش فرض واریز پول به حسابی در مالزی

سلام بچه ها برای ما یک مشکل جدی پیش اومده. خواهرم در مالزی دانشجو است و در یک بانک آمریکایی حساب داره ولی از اون جا که ایران تحریم شده نمی دونیم چه جوری باید براش پول واریز کنیم شما پیشنهادی ندارید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واریز پول به حسابی در مالزی

ممنون ولی مشکل اینه که این صرافی که لینکش و گذاشتین تو تهران دفتر نداره واسه همین نمی تونیم بهش اعتماد کنیم. من دنبال یه صرافی ام که تو تهران دفتر داشته باشه

nnn
    Guest

آیا بانک صادرات در مالزی مثل دبی شعبه دارد و اگر دارد با همان مدارک ایران کارت اعتباری میتوان پول برداشت کرد تر خدا نخندید از سئوالم راهنماییم کنید و ایا بهتر است در یک بانک آمریکایی حساب باز کنیم یا همان بانکی که در upm است؟و آیا از ایران امکان ریختن پول در آن حساب است ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من برای پرداخت processing fee برای دانشگاه utm مشکل دارم . هیچ بانکی این پرداخت انجام نمی ده رفتم صرافی گفت که بایستی شماره حساب دانشگاه رو برای پرداخت از داخل مالزی داشته باشم تا مبلغ رو برام حواله کنه هر چی گشتم شماره حساب international دانشگاه رو پیدا می کنم شماره حساب local دانشگاه رو پیدا نمی کنم چند تا شماره حساب local پیدا کردم اما مطمئن نیستم کدوم درسته تا بدم به صرافی تا پول حواله کنه کسی هست در این مورد منو راهنمایی کنه ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halehr نمایش پست ها
    سلام بچه ها برای ما یک مشکل جدی پیش اومده. خواهرم در مالزی دانشجو است و در یک بانک آمریکایی حساب داره ولی از اون جا که ایران تحریم شده نمی دونیم چه جوری باید براش پول واریز کنیم شما پیشنهادی ندارید؟
    اگه حساب پی پال دارن، از طریق شرکت هایی که خدمات غیرنقدی ارز انجام میدن، براشون send money انجام بدین. کارمزدشم کمتر از صرافیا براتون در میاد.

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر. کسی امکان این رو داره که برای من پرداخت 100 MYR مالزی انجام بده و من براش به حساب ایرانش ریال بریزم؟

Junior Member

من می تونم کمکت بکنم پیام بدین تو خصوصی.

نقل قول نوشته اصلی توسط arch65 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر. کسی امکان این رو داره که برای من پرداخت 100 MYR مالزی انجام بده و من براش به حساب ایرانش ریال بریزم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)