نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
اگر یک بار رفته باشین کینزپارک اون قسمت رو می بینید از بالا. درضمن من نگفتم در دانشگاه سوار قایق می شن گفتم از وسط دانشگاه رد می شن که بروند سوار قایق بشوند. برای همین کلی ادم غیر دانشجو میاد از دانشگاه رد می شه. درحالیکه خیلی از دانشگاهها دور تا دورشون یک چیزی هست که مرزشون رو از محیط بیرون جدا می کنه ( مثلا فنس های خیلی کوتاه یا مسیر دوچرخه سواری و ... ) تعجب می کنم اتوبان به اون بزرگی رو از وسط دانشگاه ندید!!!!!!!! که دانشگاه رو تیکه تیکه کرده .

قبلا هم عکس العملهای تدافعی بچه های ایرانی uwa رو در مورد این نکته که محیط دانشگاههشون زشت هست را دیدم، نکته جالب اینه خود استرالیایی ها هم می گن uwa زشت هست بعد ایرانی ها ...!
یک نکته رو هم اضاقه کنم اونم اینه که منظور از زشت فکر نکنید چیزی بدتر از دانشگاههای ایران هست. در مقایسه با دانشگاههایی که از نزدیک در ایران دیدم ( دانشگاه تهران، شریف ؛ تربیت مدرس و علامه) UWA بهشت هست. ولی مثلا فردوسی مشهد فشنگتر از UWA هست.
راستش ما را كه به Kings park راه ندادن. حتما شما درست مي فرماييد. بيشتر دانشگاهاي اينجا همين سيستم را دارند. منظورتون Stirling هست بايد بگم كه همين سيستم هم در curtin هست. البته دانشگاه از كنار srtiling‌شروع ميشه. (واسه اطلاع!)
والا در جشن صد سالگي دانشگاه كه نطر همه يك چيز ديگخ بود. مي تونيد از youtube ببينيد.