صفحه 21 از 25 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 245

موضوع: بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

بگو دانشگاه دیگه بورس شدم و چون دانشگاه شما دیر جواب داد و گرانتی برای بورس شدن وجود نداره... من اون را اکسپت کردم... ازش هم عذرخواهی کن
    نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    سلام دوستان، بنده این ایمیل رو امروز از استادم در La Trobe دریافت کردم. از Curtin و Deakin هم پذیرش داشتم که با Deakin برا ویزا اقدام کردم. میخواستم ببینم نظر خاصی دارید که به این استاد بنده خدا چی بگم الان؟

Dear Ali,

Not sure what's your current status of your life over there. Hopefully you are fine and safe.

We have had a scholarship ranking meeting on this Monday and your case was ranked as # 3 in our department. I have another student from China and he was ranked as #2. I think our school ranking result will be finalized soon. Hopefully you two guys will receive the scholarships and do research under me in 2016.

If you have applied for a scholarship from other universities, please frankly let me know the truth ASAP.

Regards,

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    میشه نظر خود را در مورد گروه عمران {گرایش ژئوتکنیک} دانشگاه UQ بفرمایید.....
    مقایسه ای هم بفرمایید با
    UTS
    Griffith
    RMIT
    سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

مبارک باشه. از نظر رنک که دانشگاه کویینزلند قابل مقایسه با بقیه نیست. اما من چیزهایی که از دوستان در استرالیا سوال کردم و جواب دادند اینها بود که: رنک زیاد مساله مهمی نیست اونجا و پروژه و از همه مهمتر خود استاد هست که بقول ما برش داشته باشه. در مورد شهر هم همه میگفتند اول سیدنی و ملبورن و بعد بقیه جاها. ایشالا زود به جمع بندی برسید و اطلاعات جدیدتون رو هم دز اختیار ما بزارید تا همه به نتایج دلخواه برسیم
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    میشه نظر خود را در مورد گروه عمران {گرایش ژئوتکنیک} دانشگاه UQ بفرمایید.....
    مقایسه ای هم بفرمایید با
    UTS
    Griffith
    RMIT
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    مبارک باشه. از نظر رنک که دانشگاه کویینزلند قابل مقایسه با بقیه نیست. اما من چیزهایی که از دوستان در استرالیا سوال کردم و جواب دادند اینها بود که: رنک زیاد مساله مهمی نیست اونجا و پروژه و از همه مهمتر خود استاد هست که بقول ما برش داشته باشه. در مورد شهر هم همه میگفتند اول سیدنی و ملبورن و بعد بقیه جاها. ایشالا زود به جمع بندی برسید و اطلاعات جدیدتون رو هم دز اختیار ما بزارید تا همه به نتایج دلخواه برسیم
    .
    سلام
    دقیقا استاد و پروژه خیلی مهمن.......من یکبار گزیده شدم از این سوراخ

سلام
    من برای دکتری عمران - ژئوتکنیک در دانشگاه AUCKLAND اقدام کرده بودم...پذیرش گرفتم..فاند دانشگاه نشد.......بعد استاد پیگیری کرد برای فاند خارج دانشگاه 3 ماهه منتظریم...تا اینکه از UTS و UQ استرالیا فول فاند شدم.....و کارهای سفارت را با انتخاب UTS آغاز کردم.....ایمیلی زدم به استاد در نیوزیلند که واقعا معروف هستند و با اینکه سن بالایی دارنند بسیار پیگیر و هنوز علاقه مند به پژوهش!!؟!!؟!؟....بنده خدا گفت
    Thanks you for your email the other day with the bad news that you will go to Australia for your PhD. ?
    I quite understand that things have been very slow here and, in your situation, I would have done the same thing.
    Ironically, I have just received news that the scholarship funding for the retaining wall project will be available!
    به نظر شما UTS استرالیا یا این دانشگاه در نیوزیلند.....سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    من برای دکتری عمران - ژئوتکنیک در دانشگاه AUCKLAND اقدام کرده بودم...پذیرش گرفتم..فاند دانشگاه نشد.......بعد استاد پیگیری کرد برای فاند خارج دانشگاه 3 ماهه منتظریم...تا اینکه از UTS و UQ استرالیا فول فاند شدم.....و کارهای سفارت را با انتخاب UTS آغاز کردم.....ایمیلی زدم به استاد در نیوزیلند که واقعا معروف هستند و با اینکه سن بالایی دارنند بسیار پیگیر و هنوز علاقه مند به پژوهش!!؟!!؟!؟....بنده خدا گفت
    Thanks you for your email the other day with the bad news that you will go to Australia for your PhD. ?
    I quite understand that things have been very slow here and, in your situation, I would have done the same thing.
    Ironically, I have just received news that the scholarship funding for the retaining wall project will be available!
    به نظر شما UTS استرالیا یا این دانشگاه در نیوزیلند.....سپاس
    سلام
    اگر نظر منو بخواهید من میگم هرجا که زودتر ویزا بده. من هیچ فرقی بین این دو تا قائل نیستم. البته شاید نظرات دیگران متفاوت باشه که خب برای من هم محترمه ولی شما برای هر دو ویزا اقدام کنید و هر کدوم که زودتر اومد همون را اقدام کنید

سلام
    شرایط RMIT و UTS در دکتری عمران ژئوتکنیک
    سپاس

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

رنکیگ دانشگاه های استرالیا از نقطه نظر ERA که معتبرترین مرکز برای رنک بندی دانشگاه ها بر اساس رشته هست ..... اینطوری فکر میکنم راحت تر بتونید انتخاب کنید که کدوم دانشگاه برید!
    http://www.arc.gov.au/era-reports

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

QS World University Rankings by Subject 2015

http://www.topuniversities.com/subject-rankings/2015
    ویرایش توسط hamed_golden7 : December 20th, 2015 در ساعت 11:55 PM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

سلام دوستان
    فقط به یک مورد در انتخاب دانشگاه توجه کنید. اون هم اینه که اگر بعدا می خواهید راحتتر کار پیدا کنید و استخدام بشید در دانشگاههای دیگه، اگر از g8 پذیرش دارید اول انها رو برید. کاری به پروژه و برش استاد و غیره نداشته باشبد. گرفتن شغل اگر از دانشگاه دیگری فارق التحصیل شده باشید در g8 تقریبا محاله چون باقی رو قبول ندارند غیر خودشون مگر اینکه رزومه فوق العاده ایی داشته باشید که 3 سال زمان کافی برای اینکار نیست حداقل در خیلی از رشته ها. باقی دانشگاهها هم معمولا به قول اینها NETWORKING یا WORD OF MOUTH یا به قول خود ما پارتی بازی نقش اول را در رسمی شدن داره، برای همین عملا پیدا کردن کار در دانشگاه را برای خودتون سخت می کنید.

دوستی که در مورد UTS پرسیدید، این دانشگاه خیلی بی کیفیت هست، چند تا کارشون رو داوری کردم، در مورد رشته شما نمی دونم اما واقعا کارهای به این ضعیفی ندیده بودم تا حالا که از بچه های این دانشگاه دیدم.

مورد دیگه اینکه اگر استادتون head of school است حتما برید اون دانشگاه چون head of school ها برای دانشجوهای خودشون معمولا کار پیدا می کنند و انها رو نگه می دارند اما باقی استادها قدرتی ندارند. 4 سال تمام این رو دیدم که چطوری دانشجوهای داقون و ضعیف چون استادشون head of school بود راحت استخدام شدند و باقی بچه ها حتی با مقلات A* و A بیکار مانده اند و یا کار غیر رسمی دارند. این حرف را دو تا استادی که در زمان تحصیل سوپروایزم بودند دو هفته پیش بهم گفتند. یعنی خودشون هم می دونند.
    یک مورد دیگه که ممکنه خیلی به نظرتون مسخره بیاد و باور نکنید و فکر کنید مهم نیست اینکه اگر استادهایی که پیدا کردید head of school نستند، حتما برید پروفایل head of school رو ببینید که اهل کدوم کشور هست چینی ها و بنگلادشی ها فقط و فقط هموطنهای خودشون رو استحدام می کنند. می گم مسخره هست اما واقعا جدی می گم به هیچ وجه در دپارتمانی که ریسش اهل این دو کشور هست درس نخونید چون کار رسمی پیدا نخواهید کرد. استرالیایی ها و اروپایی ها open-minded هستند و کاری به ملیت در استخدام ندارند اما این دو تا کشور اول ملیت براشون مهمه. برای یک دانشگاهی اپلای کرده بودم ماه پیش برای کار، یک پروفسور استرالیایی برداشت دوستانه بهم گفت اگر اسم فامیلت " چینگ" بود استخدام می شدی! به همین واضحی. head of school چینی تشریف داشتند.
    ویرایش توسط farveh : December 27th, 2015 در ساعت 04:54 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)