صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 245

موضوع: بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

سلام دوستان ... من ارشد مدیریت صنعتی دارم لیسانس و ارشد رو هم دانشگاههای دولتی خوب بودم ... معدل لیسانس و ارشد به ترتیب 14 و 16.30. 6 مقاله ISI دارم و 4 تا علمی پژوهشی ... خلاصه 3تا از مقالاتم تو یه کتاب رفرنس به عنوان یه chapter کامل قراره توسط انتشارات امپریال کالج چاپ بشه و committee member چندتا کنفرانس بین المللی مدیریتی که تو آسیا و اروپا برگزار شده بودم... 4 سال سابقه کار مرتبط دارم و 3 سال هم سابقه تدریس و الان هم TA دانشجوهای فوق لیسانس یکی از دانشگاههای تاپ تهران هستم .... تافل 92 و GRE مجموع 305 دارم (163 کوانت و 142 وربال) ... از دوتا استاد تو دانشگاههای سیدنی و ملبورن جوابای خیلی خوبی دارم و بهم گفتن شانست برای پذیرش با فاند خیلی زیاده.. حدودا 30000 تا سالانه میدن+ بیمه و tuition. به نظرتون کدوم بهتره؟ منظورم برای آینده شغلی و اعتبار و همچنین شرایط زندگیش هست ...راستی من برای دکتری بیزینس گرایش operations management اپلای میکنم ... ممنون میشم بهم جواب بدید
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... از دوتا استاد تو دانشگاههای سیدنی و ملبورن جوابای خیلی خوبی دارم و بهم گفتن شانست برای پذیرش با فاند خیلی زیاده.. به نظرتون کدوم بهتره؟ منظورم برای آینده شغلی و اعتبار و همچنین شرایط زندگیش هست ...راستی من برای دکتری بیزینس گرایش operations management اپلای میکنم ... ممنون میشم بهم جواب بدید
    از نظر اعتبار در سطح هم هستند
    آینده شغلی بیشتر بستگی به میزان موفقیت شما در طول دوره تحصیل داره تا دانشگاه فارغ التحصیلی که در یک سطح هستن
    سیدنی شهر زیبا تر و گرون تریه...ولی با توجه به استاندارد های زندگی دانشجویی خیلی تفاوتی نداره (در صورتی که مجرد هستین اگه متاهلین ملبورن به صرفه تره)
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    از نظر اعتبار در سطح هم هستند
    آینده شغلی بیشتر بستگی به میزان موفقیت شما در طول دوره تحصیل داره تا دانشگاه فارغ التحصیلی که در یک سطح هستن
    سیدنی شهر زیبا تر و گرون تریه...ولی با توجه به استاندارد های زندگی دانشجویی خیلی تفاوتی نداره (در صورتی که مجرد هستین اگه متاهلین ملبورن به صرفه تره)
    میشه به منم کمک کنید خیلی عجله دارم!!
    من دانشگاه گریفیث در بریزبن و لاتروب در ملبورن بورس شدم
    اما نمیدونم کدوم رو برم؟؟
    هردوش یه مبلغ پول میدن
    کدوم بهتره؟؟
    ممنونم

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

[QUOTE=ffshahani;1464913]میشه به منم کمک کنید خیلی عجله دارم!!
    هردوش یه مبلغ پول میدن
    کدوم بهتره؟؟
    ممنونم[/QUOT

شما در مورد رنکینگ میتونید از سایتهایی مثل times یا رنکینگ شانگهای استفاده کنید ... اما فکر کنم گریفیث بهتر باشه
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    میشه به منم کمک کنید خیلی عجله دارم!!
    هردوش یه مبلغ پول میدن
    کدوم بهتره؟؟
    ممنونم
    به معیار های خودتون بستگی داره..من در مورد رشته شما و سطح اون رشته در دانشگاه های مختلف استرالیا اطلاعات ندارم...
    شما با معیار های خودتون بسنج....معیارهاتون رو بگین تا بشه نظر داد...
    در مورد رنکینگ به این لینک نگاه کن..دانشگاه های استرالیا رو در رنکینگ های مختلف رده بندی کرده: http://www.australianuniversities.com.au/rankings/
    از نظر هزینه های زندگی هم فکر کنم بریزبین یک کم ارزون تر باشه از ملبورن. اگه مجرد هستین این اختلاف قابل اغماضه. ملبورن شهر زیباتریه.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    به معیار های خودتون بستگی داره..من در مورد رشته شما و سطح اون رشته در دانشگاه های مختلف استرالیا اطلاعات ندارم...
    شما با معیار های خودتون بسنج....معیارهاتون رو بگین تا بشه نظر داد...
    در مورد رنکینگ به این لینک نگاه کن..دانشگاه های استرالیا رو در رنکینگ های مختلف رده بندی کرده: http://www.australianuniversities.com.au/rankings/
    از نظر هزینه های زندگی هم فکر کنم بریزبین یک کم ارزون تر باشه از ملبورن. اگه مجرد هستین این اختلاف قابل اغماضه. ملبورن شهر زیباتریه.
    دانشگاه لاتروب: سالانه 25000 - تا 3 مارچ هم باید اونجا باشم- بدون بیمه- موضوع شهرسازی اسلامی که پروپوزال هم تایید شده- 4 سال
    دانشگاه گریفیث: سالانه 24000- تا 28 اپریل باید اونجا باشم- با بیمه و بلیط- موضوع در رابطه با استرالیا که فکر کنم باید برم تو یه سازمان ریسرچ کنم (نمیدونم تو موقعیت شغلی اینده ام میتونه موثر باشه یا نه)- مشکل اینکه پروپوزال کامل ندارم- 3 سال و نیم.
    و خدارو شگر مجردم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    دانشگاه لاتروب: سالانه 25000 - تا 3 مارچ هم باید اونجا باشم- بدون بیمه- موضوع شهرسازی اسلامی که پروپوزال هم تایید شده- 4 سال
    دانشگاه گریفیث: سالانه 24000- تا 28 اپریل باید اونجا باشم- با بیمه و بلیط- موضوع در رابطه با استرالیا که فکر کنم باید برم تو یه سازمان ریسرچ کنم (نمیدونم تو موقعیت شغلی اینده ام میتونه موثر باشه یا نه)- مشکل اینکه پروپوزال کامل ندارم- 3 سال و نیم.
    و خدارو شگر مجردم
    در مورد پروپوزال نگران نباش..پروپوزال من 300 کلمه بوده (کلا دانشگاهی که من بورس گرفتم ماکسیمم باید 300 تا می بود)..بنابراین نوشتن یک پروپوزال و اینکه میخوای اونجا روی چی کار کنی خیلی کار سختی نباید باشه
    گریفیث رنک بهتری داره و نیاز نیست که پول بیمه بدی وقت بیشتری هم برای ویزا داری
    به نظرم با استادایی که باهاشون بورس گرفتی مشورت کن..در مورد آینده شغلی رشتت بعد فارغ التحصیلی ..مطمئنا درک میکنن و راهنماییت میکنن

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام، دانشگاه ویکتوریا برا دکتری مورد تایید ارزشیابی وزارت علوم هست؟ توی ارزشیابی 2009 جز ممتاز بود ولی برا 2013 اصلا اسمش نیست!!!

Junior Member

سلام دوستان
    درباره دانشگاه تاسمانی اطلاعاتی دارید؟ (در ارتباط با اعتبارش، میزان فاندی که به دانشجویان دکترا اختصاص میده و همین طور میزان پذیرش دانشجویان ایرانی)
    ممنون میشم دوستانی که تو این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند، اطلاعات بدند. بورس این دانشگاه بیشتر به معدل مربوطه یا مقاله و یا نظر استاد؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران آزاد

دوستان سلام

باتوجه به اقامت اشنایان در استرالیا خواستم برای فوق لیسانس اقدام کنم

سوال راجع به شرایط ویزای تحصیلی سترالیا دارم.دوستان در هرمورد راهنمایی کنن ممنون میشم

مشخصات :

1. فوق دیپلم/دانشگاه ازاد نجف اباد/عمران/معدل 15.33
    2. لیسانس عمران - عمران /دانشگاه نجف اباد/ معدل12.88
    3. 4 سال سابقه کار مرتبط
    4. اشنایی با نرم افزار های Etabs و Autocdd
    5. زبانم در حال گذراندن دوره برای گرفتن مدرک IELTS

1- دانشگاه نجف اباد جزو رنکینگ مورد قبول استرالیا هست؟

2- معدل لیسانس من شانسی برای ارزشیابی دارد؟

3- امکان ادامه تحصیل درچه مقطعی را دارم؟ فوق لیسانس ؟

4-امکان بورسیه در مقطع فوق لیسانس هست یا نه؟

5- در صورت گرفتن ویزا از طریق نیروی فنی و مهاجرت ،امکان درخواست ادامه تحصیل در استرالیا هست؟

66-تفاوتی بین دو حالت ( مهاجرت و سپس درخواست ادامه تحصیل یا گرفتن ویزای تحصیلی ) از لحاظ هزینه های تحصیلی و گرفتن بورسیه می باشد؟

(منظورم این هست اگر در خود استرالیا باشی ممکنه راحت تر بورسیه تحصیلی بدهند و یا مخارج تحصیلت را تا خدودی دولت تقبل میکنه یا نه؟)

7- دانشگاه های معتبر و همچنین رشته هایی که در استرالیا کاربردی و پیشنهاد کار بیشتری دارن را معرفی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)