صفحه 12 از 25 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 245

موضوع: بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط daviddgh نمایش پست ها
    دوستان سلام

باتوجه به اقامت اشنایان در استرالیا خواستم برای فوق لیسانس اقدام کنم

سوال راجع به شرایط ویزای تحصیلی سترالیا دارم.دوستان در هرمورد راهنمایی کنن ممنون میشم

مشخصات :

1. فوق دیپلم/دانشگاه ازاد نجف اباد/عمران/معدل 15.33
    2. لیسانس عمران - عمران /دانشگاه نجف اباد/ معدل12.88
    3. 4 سال سابقه کار مرتبط
    4. اشنایی با نرم افزار های Etabs و Autocdd
    5. زبانم در حال گذراندن دوره برای گرفتن مدرک IELTS

1- دانشگاه نجف اباد جزو رنکینگ مورد قبول استرالیا هست؟

2- معدل لیسانس من شانسی برای ارزشیابی دارد؟

3- امکان ادامه تحصیل درچه مقطعی را دارم؟ فوق لیسانس ؟

4-امکان بورسیه در مقطع فوق لیسانس هست یا نه؟

5- در صورت گرفتن ویزا از طریق نیروی فنی و مهاجرت ،امکان درخواست ادامه تحصیل در استرالیا هست؟

66-تفاوتی بین دو حالت ( مهاجرت و سپس درخواست ادامه تحصیل یا گرفتن ویزای تحصیلی ) از لحاظ هزینه های تحصیلی و گرفتن بورسیه می باشد؟

(منظورم این هست اگر در خود استرالیا باشی ممکنه راحت تر بورسیه تحصیلی بدهند و یا مخارج تحصیلت را تا خدودی دولت تقبل میکنه یا نه؟)

7- دانشگاه های معتبر و همچنین رشته هایی که در استرالیا کاربردی و پیشنهاد کار بیشتری دارن را معرفی کنید

1. بله
    2. بله
    3. مستر ریسرچی، مستر کورسی (شانست بیشتره)، دوره اونور 1 ساله
    4. هست ولی شما شرایطشو ندارین
    5. هست. اگه با ویزای دائم تشریف بیارین دیگه اینترنشنال محسوب نمیشین و فکر کنم که شهریه دانشگاه نمیدین و یا خیلی کمه. از لحاظ بورسیه هم شانس بیشتری خواهین داشت
    6. ظاهرا رشته های پرستاری، کامپیوتر و it بازار کار بهتری دارن بعد از اونا هم مکانیک برق و عمران هم بازار کار بهتری نسبت به بقیه رشته ها داره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام
    دوستان من لیسانس مدیریت هتلداری از دانشگاه علمی کاربردی هتل هما دارم می گیرم.
    برای فوق لیسانس این رشته می خواستم اقدام کنم.
    1- آيا مدرک علمی کاربردی رو دانشگاه های استرالیا قبول دارن؟ معدلم هم قطعا بالای 19 میشه. (منظور معدل کل کارشناسی.) معدل کاردانی هم 18 بوده.
    2- بازار کار این رشته بعد تحصیل چطوره؟ (البته این رشته حوزه آشپزی و قنادی رو هم دربرمیگیره و منم مدارک فنی و حرفه ای آشپزی دارم و تجربه ای چند ماهه هم دارم کلا در حد یک آشپز آماتورم )

Junior Member aram_leg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Plan Breeding, Razi Unevesity

سلام
    ببخشید کسی میدونه در زمینه کشاورزی دانشگاه های خوب کدوما هستند؟
    اگه بهترین جاها که گرایش plant breeding رو داره معرفی کنید ممنون میشم.
    ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Jadoogar نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من لیسانس مدیریت هتلداری از دانشگاه علمی کاربردی هتل هما دارم می گیرم.
    برای فوق لیسانس این رشته می خواستم اقدام کنم.
    1- آيا مدرک علمی کاربردی رو دانشگاه های استرالیا قبول دارن؟ معدلم هم قطعا بالای 19 میشه. (منظور معدل کل کارشناسی.) معدل کاردانی هم 18 بوده.
    2- بازار کار این رشته بعد تحصیل چطوره؟ (البته این رشته حوزه آشپزی و قنادی رو هم دربرمیگیره و منم مدارک فنی و حرفه ای آشپزی دارم و تجربه ای چند ماهه هم دارم کلا در حد یک آشپز آماتورم )
    1. yes. you have chance for addmision in master program, but, without any scholarship or fund
    2. I don't know
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

با تشکر.
    چرا بدون فاند ؟ بخاطر علمی کاربردی بودنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Jadoogar نمایش پست ها
    با تشکر.چرا بدون فاند ؟ بخاطر علمی کاربردی بودنم؟
    برای دریافت اسکالرشیپ و یا فاند علاوه بر معدل خوب از دانشگاه نسبتا رنک بالا باید دارای حداقل دو و یا سه آی اس آی هم داشته باشید. دریافت اسکالرشیپ فوق العاده رقابتی هستش و برای تعدادی محدود دانشجو برای کل دانشجویان دانشگاه هست برای همین باید رزومه خوبی داشته باشید همچنین در استرالیا معمولا اساتید فاند ندارند و یا کم هستش که به هر کسی نمی دن.موفق باشید

دانشگاه های خوب برای رشته جغرافیا و یا برنامه ریزی شهری کدوما هستن؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام
    میخواستم بدونم کدوم دانشگاه مهندسی شیمی قوی تری داره؟
    البته گرایش من شیمی آلی ولی زمینه کاری بیوکاتالیست که تا اونجایی که من search کردم میره تو زمینه مهندسی شیمی. اگر تو این زمینه کسی اطلاعات داره خیلی ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh_dez نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم کدوم دانشگاه مهندسی شیمی قوی تری داره؟
    البته گرایش من شیمی آلی ولی زمینه کاری بیوکاتالیست که تا اونجایی که من search کردم میره تو زمینه مهندسی شیمی. اگر تو این زمینه کسی اطلاعات داره خیلی ممنون میشم راهنمایی ام کنید.
    تو زمینه مهندسی شیمی دانشگاه های خوبی دارن مثل Monash, Queensland, Sydney, New South Wales

لینک زیر هم می تونه مفید باشه ...

http://www.topuniversities.com/unive...ering-chemical

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه Master of Professional Engineering-coursework برای دانشگاه های Deaking و UNSW و Melbourne برای رشته مهندسی برق-کنترل اپلای کردم، خودم هم فارق التحصیل همین رشته از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر هستم. برنامم هم این هست که بعد از فارق التحصیلی در استرالیا تمام وقت برم سر کار رشته خودم.(که تجربه و رزومه کاری مرتبط و نسبتاً خوبی هم دارم توی ایران)
    الان پذیرش از Deakin و UNSW برام اومده، منتظرم تکلیف Melbourne مشخص بشه. در مورد تصمیم گیریه بین UNSW و ِDeakin کمک می خوام.
    سوالی که دارم اینه: چه فرقی ار لحاظ پیدا کردن موقعیت های شغلی و درامد به هنگام فارق التحصیلی وقتی که از UNSW که دانشگاه خیلی خوب و معروفی هست(در مهندسی برق بخصوص) با Deakin که اونهم خوبه اما نه اندازه UNSW چیه؟ یعنی به طور متوسط هزینه زندگی و تحصیل تقریباً 22000 دلار اضافه تری که در طی 2 سال من باید برای زندگی در سیدنی و UNSW خرج کنم، نسبت به هزینه های پایین تر زندگی در شهر Geelong و Deakin آیا واقعاً ارزشش رو داره؟؟؟ یا مثلاً اگر از UNSW فارق التحصیل بشم، حقوقم در زمان پیدا کردن کار، پس از فارق التحصیلی یا بعدش نسبت به Deakin بطور متوسط بالاتر خواهد بود؟
    خیلی خیلی ممنون میشم اگر از دوستان کسی الان استرالیا هست و اطلاعات موثق در این مورد داره به من بتونه راهنمایی بکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)