صفحه 17 از 25 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 245

موضوع: بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

پیش فرض پاسخ : بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

سلام دوستان .. همونطور كه عرض كردم من از وولونگانگ پذيرش گرفتم به هر حال خيلي تحقيق كردم اين دانشگاه بسيار معتبر است ولي واقعا هزينه بالايي داره .. در رابطه با دانشگاه ecu joondalup كه در پرت هست كسي اطلاعي داره در رشته master of eng شنيدم اقامت تو پرت هم ٥امتياز داره واسه پي ار كسي هست منو راهنمايي كنه

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_ab2 نمایش پست ها
    سلام دوستان .. همونطور كه عرض كردم من از وولونگانگ پذيرش گرفتم به هر حال خيلي تحقيق كردم اين دانشگاه بسيار معتبر است ولي واقعا هزينه بالايي داره .. در رابطه با دانشگاه ecu joondalup كه در پرت هست كسي اطلاعي داره در رشته master of eng شنيدم اقامت تو پرت هم ٥امتياز داره واسه پي ار كسي هست منو راهنمايي كنه
    در مورد دانشگاهی که توی پرث هست نمیدونم ولی نباید دانشگاه خوبی باشه. اما واسه pr، تحصیل در مناطق کم جمعیت استرالیا 5 امتیاز داره که شهر وولونگونگ رو هم احتمالا شامل میشه. توی پرث نمیتونید این 5 امتیاز مناطق کم جمعیت رو بگیرین.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بله قبول دارند و من خودم بورس شدم! از 4 تا دانشگاه هم پذیرش گرفتم (بورس فعلا از یکیشون)... اما مقاله و معدل بالا میخواد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jadoogar نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من لیسانس مدیریت هتلداری از دانشگاه علمی کاربردی هتل هما دارم می گیرم.
    برای فوق لیسانس این رشته می خواستم اقدام کنم.
    1- آيا مدرک علمی کاربردی رو دانشگاه های استرالیا قبول دارن؟ معدلم هم قطعا بالای 19 میشه. (منظور معدل کل کارشناسی.) معدل کاردانی هم 18 بوده.
    2- بازار کار این رشته بعد تحصیل چطوره؟ (البته این رشته حوزه آشپزی و قنادی رو هم دربرمیگیره و منم مدارک فنی و حرفه ای آشپزی دارم و تجربه ای چند ماهه هم دارم کلا در حد یک آشپز آماتورم )
    ویرایش توسط hamed_golden7 : January 2nd, 2015 در ساعت 07:34 PM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_ab2 نمایش پست ها
    پرث بعد از سیدنی و ملبورن بزرگترین شهر استرالیا هست، هر کسی گفته 5 امتباز مناطق کم جمعیت رو می گیرید اطلاعات کافی نداشته. ولونگوگ 282,099 حمعیت داره ، پرث 1,897,548 جمعیت داره. ECU دانشگاه خوبی نیست. کوچیکه، امکاناتش هم کمه. اما سیستم آموزشی خوبی فکر می کنم داره. من بچه هاش رو که دیدم در درس خوب بودند.
    ویرایش توسط farveh : January 3rd, 2015 در ساعت 05:10 AM

رشته و دانشگاه

چک کردم وولونگونگ جزو مناطق کم جمعیت محسوب نمیشه و جالبه مثلا ادلاید که شهر بزرگتری هست جزو مناطق کم جمعیت تحصیلی حساب میشه.
    https://www.immi.gov.au/skilled/gene...nal-growth.htm

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    چک کردم وولونگونگ جزو مناطق کم جمعیت محسوب نمیشه و جالبه مثلا ادلاید که شهر بزرگتری هست جزو مناطق کم جمعیت تحصیلی حساب میشه.
    https://www.immi.gov.au/skilled/gene...nal-growth.htm
    هیچ کدوم از capital city ها 5 امتباز رو ندارند تا جایی که می دونم. ادلاید هم 1 میلیون 200 هزار نفر جمعیت داره .

آدلاید 'low population growth metropolitan area' هست. این یعنی برای ویزای اسپانسری state قابل قبوله ، نه اینکه به شما 5 امتیاز صرف زندگی کردن می دهند.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    هیچ کدوم از capital city ها 5 امتباز رو ندارند تا جایی که می دونم. ادلاید هم 1 میلیون 200 هزار نفر جمعیت داره .

آدلاید 'low population growth metropolitan area' هست. این یعنی برای ویزای اسپانسری state قابل قبوله ، نه اینکه به شما 5 امتیاز صرف زندگی کردن می دهند.
    شما یه سری به لینک و توضیحاتش بزنید متوجه میشید. من هم فکر میکردم ادلاید 5 امتیاز نداره و برام جالب بود واسه همین اشاره کردم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها

یه نکته دیگه اینکه من نگفتم صرف زندگی شما مثل اینکه خوب کامنت ها رو نمیخونین. بنده گفتم تحصیل در مناطق کم جمعیت. جهت تکمیل اطلاعات عرض کنم که این pdf رو هم ببینید که در داخل جدول امتیاز بندی به وضوح گفته:
    Study in regional Australia or in a low population growth metropolitan area (excluding distance education) 5 points
    و در لینکی هم که همین چند کامنت پیش فرستادم توضیح داده که منظور از این مناطق دقیقا کدوم پست کدها هستند که کل ایالت south Australia رو شامل 5 امتیاز میشه.

اما درمورد مطلبی که شما میفرمایین اون ویزای اقامت موقت منطقه ای (سه ساله) یه مطلب دیگه هست و با تحصیل در مناطق کم جمعیت فرق داره و امتیاز خودش رو داره.

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال داشتم که فکر کنم بهترین جایی که میشه پرسید اینجاست. من از 4 تا دانشگاه زیر، پذیرش با بورس کامل دارم برای دکتری مهندسی برق که ملبورن رو انتخاب کردم. اما بقیه رو هنوز دیکلاین نکردم. چون شروع ترم اونها متفاوت هستش و اگر احیاناً دقیقه نود تصمیمم عوض شد، میتونم ترنسفر کنم (راجع به این موضوع بحث نکنیم). شما اگه جای من بودید کدوم رو انتخاب میکردید؟ بیشتر میخوام راجع به آینده شغلی دکتری مهندسی برق که مدرک یکی ازاین دانشگاهها رو داره صحبت کنیم (سه تای اول طرفدارای خودش رو داره ! )
    1- Melbourne
    2-UNSW
    3-UQ
    4-Adelaide

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم که فکر کنم بهترین جایی که میشه پرسید اینجاست. من از 4 تا دانشگاه زیر، پذیرش با بورس کامل دارم برای دکتری مهندسی برق که ملبورن رو انتخاب کردم. اما بقیه رو هنوز دیکلاین نکردم. چون شروع ترم اونها متفاوت هستش و اگر احیاناً دقیقه نود تصمیمم عوض شد، میتونم ترنسفر کنم (راجع به این موضوع بحث نکنیم). شما اگه جای من بودید کدوم رو انتخاب میکردید؟ بیشتر میخوام راجع به آینده شغلی دکتری مهندسی برق که مدرک یکی ازاین دانشگاهها رو داره صحبت کنیم (سه تای اول طرفدارای خودش رو داره ! )
    1- Melbourne
    2-UNSW
    3-UQ
    4-Adelaide

سلام
    میتونید تو لینک زیر اعتبار این دانشگاهها در رشته خودتونو ببینید. البته اگر به دنبال اعتبار این دانشگاهها در استرالیا و براساس رشته هستید.

the ERA ratings for 0906(EE) - Electrical and Electronic Engineering
    سابکلاس 574 ؛ گرنت ویزا: 20 فوریه 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)