صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 245

موضوع: بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط elham_136415 نمایش پست ها
    سلام دوستان نظرتان راجبه رشته مهندسی محیط زیست در گریفیت چیه؟ رشته محیط زیست این دانشگاه خوبه اما مهندسی محیط زیست اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم. اصولا مهندسی محیط زیست کار داره تو استرالیا؟
    با توجه به تحقیقی که انجام دادم در مورد environmental science
    1. university of queensland
    2. the university of melbourne
    3. ANU
    4.UNSW
    5. james cook
    6. monash
    7. the university of adelaide
    8. university of sudney
    9. university of western australia
    10. Griffith university
    که توی این رنکینگ 9 تا اول زیر 100 هستند و گریفیث هم رنک 107 داره.
    اینم لینکش:
    http://www.topuniversities.com/unive...mental-studies

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_alizadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان.... من همزمان از دانشگاه های QUT و Macquarie پذیرش فول فاند برای مهندسی برق گرفتم و حالا موندم که کدوم و اکسپت کنم... از لحاظ مالی که خودتون می دونید فاند ها باهم فرقی ندارند ولی از لحاظ ریسرچ QUT برام بهتره.... اما از اونور شهر سیدنی کمی وسوسه کننده تره... حالا می خوام بدونم که بریزبین هم جذابیت های سیدنی و داره از لحاظ موقعیت شهری،فرصت شغلی و سایر موارد چون هزینه خونه تو بریزبین مناسب تره و من هم قراره با همسرم برم... ممنون میشم من و راهنمایی کنید
    ازنظر سابقه کار سیدنی برای رشته های مهندسی بهتره. بریزبن برای زندگی ارزونتر هست. هوای سیدنی به نظر من بهتر هست(بریزبن کمی شرجی و هوای استوایی داره)
    در حال حاضر کویینزلند به کسانی که دو سال در این ایالت درس بخونند اسپانسرشیپ 190 میده ولی در نیوساسولز گرفتن اسپانسرشیپ فوق العاده سخته
    در کل من بودم QUT میرفتم ولی در نهایت باید خودتون شرایط رو با هم مقایسه کنید

Junior Member

دوستان کسی اطلاعاتی درباره دانشگاه Edith Cowan داره؟؟از نظر وضعیت رنکینگ و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

دوستان من فاند از دانشگاه باند گرفتم برای مدیریت پروژه ... کسی تجربه ای از این دانشگاه و شهر گلد کوست داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_alizadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان.... من همزمان از دانشگاه های QUT و Macquarie پذیرش فول فاند برای مهندسی برق گرفتم و حالا موندم که کدوم و اکسپت کنم... از لحاظ مالی که خودتون می دونید فاند ها باهم فرقی ندارند ولی از لحاظ ریسرچ QUT برام بهتره.... اما از اونور شهر سیدنی کمی وسوسه کننده تره... حالا می خوام بدونم که بریزبین هم جذابیت های سیدنی و داره از لحاظ موقعیت شهری،فرصت شغلی و سایر موارد چون هزینه خونه تو بریزبین مناسب تره و من هم قراره با همسرم برم... ممنون میشم من و راهنمایی کنید
    آقا تبریک.
    میشه از رزومتون بگین تا یک مقایسه ای هم دوستان داشته باشند.
    ممنون.

سلام خدمت دوستان
    من از سه دانشگاه برای دکترا به صورت فول اسکولارشیپ اوکی استاد و Admission رو گرفتم،
    University of British Colombia
    UNSW
    University of Adelaide
    فقط جواب اسکولارشیپ مونده که اونم استادا گفتن 100% اوکی هست.
    اول اینکه به نظرتون UNSW با رنکینگ 30 دنیا رو برم یا Adelaide با رنکینگ 124 دنیا ( فقط به خاطر مسائل مالی چون سیدنی خیلی گرونه نسبت به ادلاید، وگرنه میدونم رنگ پایین فوالعاده هست)
    و دوم میخوام بدونم چجوری وقتی یکیشون رو اوکی میکنم، دوتای دیگه رو چجوری بهشون ایمیل بزنم و چه جوابی بدم که هم ناراحت نشن هم واسه بعده ها مشکلی نباشه اگه خواستم برای Post-Doc اقدام کنم.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbaripour نمایش پست ها
    دوستان من فاند از دانشگاه باند گرفتم برای مدیریت پروژه ... کسی تجربه ای از این دانشگاه و شهر گلد کوست داره؟
    این دانشگاه جدید هست و در گرایش مدیریت خیلی تلاش می کند که حرفی برای گفتن داشته باشد. از لحاظ شهریه نصف دانشگاه های دیگر است و رنک حدود 1000 داره
    محیط دانشگاه خیلی قشنگ هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته

سلام دوستان عزیز
    شدیدا نیاز به راهنماییتون دارم،من علاقه زیادی به رشته آشپزی و هتلداری و رشته های مرتبط دارم،رشته تحصیلی خودم هم معماری هست،آیا دانشگاهی با رتبه خوب در پرت استرالیا در مقطع فوق در این رشته وجود داره؟و اینکه کلا باید از کجا شروع کنم؟خیلی ازتون ممنون میشم که راهنماییم کنید.

پیش فرض پاسخ : بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasmin44 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    شدیدا نیاز به راهنماییتون دارم،من علاقه زیادی به رشته آشپزی و هتلداری و رشته های مرتبط دارم،رشته تحصیلی خودم هم معماری هست،آیا دانشگاهی با رتبه خوب در پرت استرالیا در مقطع فوق در این رشته وجود داره؟و اینکه کلا باید از کجا شروع کنم؟خیلی ازتون ممنون میشم که راهنماییم کنید.
    دوره های آشپزی معمولا بصورت دوره های diploma یا certificate III, IV, .... ارائه میشه که اگر دوره های دو ساله دیپلما رو بگذرونید بعضی از برگزارکنندگان این دوره ها معادل لیسانس بهتون مدرک میدن. TAFE معمولا همچین دوره های کاربردی ای رو داره. در مورد هتلداری نمیدونم.
    اگر میخواهید بدونید کجاها می تونید بخونید گوگل کنید بعنوان مثال study hospitality in Perth یا study master of ... in Perth

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه ازاد بندرعباس - معماری

سلام

اعتبار دانگاه ها رو میتونید از این لینک چک کنید.
    http://scholarship.saorg.ir/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)