صفحه 3 از 25 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 245

موضوع: بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی اعتبار دانشگاههای استرالیا بر مبنای رشته های مختلف تحصیلی

در مورد دانشگاه های گروه ATN یعنی QUT, RMIT, Curtin, USA, UTS، طبق رنکینگ تایمز رتبه جهانی شون در Engineering&IT در بین دانشکده های فنی به این ترتیبه:

RMIT 89
    QUT 149
    UTS 175
    Curtin 179
    USA 278

البته این رنکینگ در رتبه های جهانی (همه فیلدها) به این ترتیبه:

RMIT 224
    UTS 257
    Curtin 274
    USA 281
    QUT 289
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member a_kh آواتار ها

سلام.درمورد دانشکده های پزشکی چطور؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineering

با سلام به دوستان
    دانشگاه های خوب استرالیا در رشته الکترونیک و مخابرات کدومند؟

ممنون

Junior Member

من از اینجا رتبه دانشگاه ها رو دیدم
    http://www.australian-universities.com/rankings/
    یک نفر لطف کنه و بهم بگه master of information system شامل C3 میشه یا C5 ؟

Senior Member

سلامکسی در مورد دانشگاه wollongong و رشته عمرانش چیزی میدونه ؟چطور دانشگاهیه؟شهر ولوونگوگ چطور شهری هست؟هزینه های زندگی نسبت به شهرهای دیگه چطوره؟

در مورد رشته ی برق گرایش مخابرات اگه رنکینگی در مورد دانشگاههای استرالیا اطلاعاتی قرار بدین ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

Mostafa

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

دو مورد مهم در مورد دانشگاهها و اعتبارشون اینجا باید در نظر گرفته شود. خیلی ا بچه ها به رنکینگهای کلی دانشگاه در سایتها توجه می کنند اما این دو مورد مهم را نادیده می گیرند در نتیجه موفق نمی شوند. در سایتها معمولا رنکینگها کلی است ولی برای گرفتن پذیرش و بورس رنکینگ رشته اهمیت بیشتری دارد برای مثال دانشگاه Curtin در رشته مهندسی 200 اما در رشته مدیریت در جایگاه 76 است. پس بچه های مدیریت خیلی باید تلاش کنند تا بتوانند از این دانشگاه پذیرش بگیرند نسیت به مهندسی ها.
    مورد بعدی که مهم است، قطب علمی بودن دانشگاه در ایالت است. برخی دانشگاهها در یک ایالت قطب علمی محسوب می شوند برای همین گرفتن پذیرش از انها سختتر است در مقایسه با دانشگاههایی که از نظر رنکینگ بهتر هستند اما در ایالت خود به علت وجود دانشگاههای بهتر قطب محسوب نمی شوند.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    در زمینه computer vision اکثر گروه ۸ بعلاوه دانشگاههایی مثل Curtin و QUT دارن بشدت کار میکنن.....
    با تشکر از تاپیکی که ایجاد کردین

من قصد دارم برای دکترا از استرالیا در رشته computer vision اقدام کنم.

به نظرتون کدام یک از دانشگاههای گروه هشت مناسبتر از بقیه است. از نظر رتبه و هزینه و...؟

Junior Member

من می خوام برم سیدنی از دوستان خوبی که سیدنی هستن یا اطلاعاتی در باره دانشگاه های خوب و رشته های خوب در سیدنی دارن میخواستم کمک بگیرم..
    من رشته ام مهندس تکنولوژی ساختمان هست و برای فوق میخوام اقدام کنم ولی یه رشته جدید و خوبی می خوام که بعد تصیل بازار کار خوبی داشته باشه و حتما تو دانشگا های سیدنی باشه چون من فقط سیدنی می تونم برم به خاطر فامیل و دوستانم...مرسی و ممنون میشم کمکم کنید..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)