صفحه 4 از 25 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 245

موضوع: بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی اعتبار دانشگاههای استرالیا بر مبنای رشته های مختلف تحصیلی

سلام. از این سه انتخاب نظر شما کدومه؟
    1.Construction management در دانشگاه Swinburn Melburn
    2.Project management در دانشگاه Wollongong, کمپ Sydney
    3.Environmental Engineering در دانشگاه Wollongong, کمپ Wollongong

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط personine نمایش پست ها
    سلام. از این سه انتخاب نظر شما کدومه؟
    1.Construction management در دانشگاه Swinburn Melburn
    2.Project management در دانشگاه Wollongong, کمپ Sydney
    3.Environmental Engineering در دانشگاه Wollongong, کمپ Wollongong

سلام
    نمیدونم رشته اتون چی هست چون گزینه 3 اصلا ربطی به گزینه های 1 و 2 نداره و فازش فرق می کنه.

برای انتخاب رشته علاقه و هدفتون هم مهمه. برای گزینه های 2 و3 در استرالیا کار زیاد است از اولی نمی دونم.

دانشگاه wollongong هم بطور کلی دانشگاه شناخته شده تر و بهتری نسبت به Swinburn هست. در مورد رشته های خاص نمی دونم. کلی منظورم هست.

من خودم با توجه به فیلد کاریم قطعا گرینه 2 را انتخاب می کردم . چون بیسم business- management هست و می دونم چقدر این رشته گرینه 2 ، پر کار برد و درامد زا است. اما ممکن است اطلاعاتی باشد که ارزش گزینه های دیگر را بیشتر کند و من ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم رشته اتون چی هست چون گزینه 3 اصلا ربطی به گزینه های 1 و 2 نداره و فازش فرق می کنه.

برای انتخاب رشته علاقه و هدفتون هم مهمه. برای گزینه های 2 و3 در استرالیا کار زیاد است از اولی نمی دونم.

دانشگاه wollongong هم بطور کلی دانشگاه شناخته شده تر و بهتری نسبت به Swinburn هست. در مورد رشته های خاص نمی دونم. کلی منظورم هست.

من خودم با توجه به فیلد کاریم قطعا گرینه 2 را انتخاب می کردم . چون بیسم business- management هست و می دونم چقدر این رشته گرینه 2 ، پر کار برد و درامد زا است. اما ممکن است اطلاعاتی باشد که ارزش گزینه های دیگر را بیشتر کند و من ندارم.

من عمران خوندم که رشته 1 و 3 مربوط بهشن و 2 سالن ولی 2 مربوط به Business میشه و 1 ساله!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

من عمران خوندم که رشته 1 و 3 مربوط بهشن و 2 سالن ولی 2 مربوط به Business میشه و 1 ساله!
    گزینه 1 مربوط به ساخت و ساز است و گزینه 3 بیشتر مربوط به انرژی های سبز مثل با د واب و اینجور چیزها . چون دوستام که مثلا منابع طبیعی بودن گزینه 3 رو پذیرش گرفتن. مطمئنید به گزینه 1 می خوره. البته عمران سازه های ابی و اینها رو داره ولی منظورم اینه بیشتر یک جورایی فیلد منابع طبیعی و جنگل و اینجور چیزها تا آنجایی که من دیدم با رشته گزینه 3 کار دارند.
    حتما در سایت دانشگاه کورس ها رو نگاه کنید چون اگربا transcript شما جور نباشه به علت irrelevant بودن ریجکت می کنند. بخصوص همین ولنگونگ. چند تا از دوستام رو دیدم زده irrelevant .

به هر حال من سر حرفم هستم رشته 2 خیلی پول سازه تجربه من این رو می گه. حتی در ایران هم ، کلی از بچه های صنابع و عمران و ... دنبال این رشته هستند. شاید دیگران تجریه های متفاوتی دارند.

Junior Member

گزینه 1 مربوط به ساخت و ساز است و گزینه 3 بیشتر مربوط به انرژی های سبز مثل با د واب و اینجور چیزها . چون دوستام که مثلا منابع طبیعی بودن گزینه 3 رو پذیرش گرفتن. مطمئنید به گزینه 1 می خوره. البته عمران سازه های ابی و اینها رو داره ولی منظورم اینه بیشتر یک جورایی فیلد منابع طبیعی و جنگل و اینجور چیزها تا آنجایی که من دیدم با رشته گزینه 3 کار دارند.
    حتما در سایت دانشگاه کورس ها رو نگاه کنید چون اگربا transcript شما جور نباشه به علت irrelevant بودن ریجکت می کنند. بخصوص همین ولنگونگ. چند تا از دوستام رو دیدم زده irrelevant .

به هر حال من سر حرفم هستم رشته 2 خیلی پول سازه تجربه من این رو می گه. حتی در ایران هم ، کلی از بچه های صنابع و عمران و ... دنبال این رشته هستند. شاید دیگران تجریه های متفاوتی دارند.

من رشتم عمران-عمران هس و از هر سه پذیرش گرفتم. رشته دومی 1 سالس و خوب واسه اقمت که بدش بخوام اقدام کنم مشکل ساز میشه! لی خوب هزینم نصف میشه. حالا نظر شما چیه؟ که این رو بردارم بعد واسه دکترا اقدام کنم و ویزام رو تمدید کنم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

من رشتم عمران-عمران هس و از هر سه پذیرش گرفتم. رشته دومی 1 سالس و خوب واسه اقمت که بدش بخوام اقدام کنم مشکل ساز میشه! لی خوب هزینم نصف میشه. حالا نظر شما چیه؟ که این رو بردارم بعد واسه دکترا اقدام کنم و ویزام رو تمدید کنم؟
    وافعا جواب این سوال شخصی است . فقط می تونم بگم من اگر جای شما بودم به coordinator چند دانشگاه در رشته دکتری که له آن علاقمند هستم ایمیل می زدم و ااکی می گفتم که فوق گزینه دوم را دارم حالا برای اپلای دکتری اکی هست یا نه.
    هر سه گزینه را اینطوری تست می کردم تا مطمئن بشم بعدا دچار مشکل نمی شم. مورد دیگر اینکه 1 ساله ها تز ندارند و شما تا تز نداشته باشید نمی تونید دکتری بخونید. پذیرش نمی دهند. معمولا یک پری دکتری میگذارند که 6 ماه تا 1 سال تز بنویسید بعد دکتری را شروع کنید. خوب این همون مستر 2 ساله می شه دیگه از نظر هزینه دردسرش هم بیشتره

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

برای بچه های Business. رنکینگ دانشگاههای استرالیا ( 10 تای اول) به ترتیب . البته ترتیب این دانشگاهها در رنکینگهای مختلف جا به جا می شه اما 2 تای اولی همیشه ثابت هستند و 10 تا هم این دانشگاهها.
    • 1 Australian Graduate School of Management (new south wales University
    • 2 Melbourne Business School
    • 3 Macquarie Graduate School of Management
    • 4 QUT) Brisbane Graduate School of Business)
    • 5 University of Queensland
    • 6 University of Adelaide
    • 7 Curtin University of Technology
    • 8 University of Technology Sydney
    • 9 University of South Australia (International GSM)
    • 10 RMIT University
    در رنکینگ Business school های آسیا و اقیانوسیه هم این امتیازها را دارند. با توجه به اینکه جنوب شرق آسیا یکی از فطبهای Business دنیاست و دانشگاههای تک رقمی و دو رقمی زیادی در آسیا هستند، باز هم رنکینگ خوبی دارند.

• 4 Melbourne Business School
    • 16 Mount Eliza Business School
    • 26 School of Management (RMIT University)
    • 27 Graduate School of Business (University of Technology Sydney)
    • 30 Brisbane Graduate School of Business (Queensland University of Technology, Australia)
    • 31 Graduate School of Management (University of Adelaide)
    • 33 Graduate School of Business (Curtin University of Technology)
    • 40 International Graduate School of Management (University of South
    • Australia)
    ویرایش توسط farveh : April 6th, 2012 در ساعت 09:22 AM

Junior Member

واقعا ممنون از راهنماییتون. پس دوم هیچی. اون دو رشته دیگه هر دو آینده خوبی دارن. مهم اینه که شهر بزرگی مثل ملبورن باشم یا شهر کوچیکی مثل ولونگانگ!!!؟؟؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

واقعا ممنون از راهنماییتون. پس دوم هیچی. اون دو رشته دیگه هر دو آینده خوبی دارن. مهم اینه که شهر بزرگی مثل ملبورن باشم یا شهر کوچیکی مثل ولونگانگ!!!؟؟؟؟
    خواهش می کنم. هم این مورد شهر کوچک و بزرگ و مزایا و معایب هر کدوم. و هم اینکه اعتبار و رنک دانشگاهها با همدیگر فرق دارند. رشته فنی رو دقیقا نمی دونم اما مثلا می خوام بگم من در دوران دانشجویی اسم دانشگاه ولنگونگ رو شنیده بودم و حتی چند تا از استادامون انجا فرصت مطالعاتی رفته بودند و خیلی تعریف می کردند اما اسم دانشگاه گزینه 1 رو اصلا نشنیده و در رنکینگها هم ندیده بودم و اینجا باهاش اشنا شدم.

همون قضیه عقل مردم بخصوص عوام به چشمشون هست مطمئنم در مورد این دو تا دانشگاه صدق خواهد کرد در اینده مثلا اگر بخواهید برگردید و حتی در وزارت علوم بپرسند کجا درس خوندین.

امیدوارم موفق باشید.

Junior Member

خواهش می کنم. هم این مورد شهر کوچک و بزرگ و مزایا و معایب هر کدوم. و هم اینکه اعتبار و رنک دانشگاهها با همدیگر فرق دارند. رشته فنی رو دقیقا نمی دونم اما مثلا می خوام بگم من در دوران دانشجویی اسم دانشگاه ولنگونگ رو شنیده بودم و حتی چند تا از استادامون انجا فرصت مطالعاتی رفته بودند و خیلی تعریف می کردند اما اسم دانشگاه گزینه 1 رو اصلا نشنیده و در رنکینگها هم ندیده بودم و اینجا باهاش اشنا شدم.

همون قضیه عقل مردم بخصوص عوام به چشمشون هست مطمئنم در مورد این دو تا دانشگاه صدق خواهد کرد در اینده مثلا اگر بخواهید برگردید و حتی در وزارت علوم بپرسند کجا درس خوندین.

امیدوارم موفق باشید.
    بازم ممنوون. حالا من که نمیخوام برگردم. بدش میخوام برم دنبال کار، که میگم از این بابت تو شهر بزرگ باشم بهتره!!!؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)