صفحه 9 از 25 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 245

موضوع: بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی اعتبار دانشگاه های استرالیا بر مبنای رشته های تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    اگر یک بار رفته باشین کینزپارک اون قسمت رو می بینید از بالا. درضمن من نگفتم در دانشگاه سوار قایق می شن گفتم از وسط دانشگاه رد می شن که بروند سوار قایق بشوند. برای همین کلی ادم غیر دانشجو میاد از دانشگاه رد می شه. درحالیکه خیلی از دانشگاهها دور تا دورشون یک چیزی هست که مرزشون رو از محیط بیرون جدا می کنه ( مثلا فنس های خیلی کوتاه یا مسیر دوچرخه سواری و ... ) تعجب می کنم اتوبان به اون بزرگی رو از وسط دانشگاه ندید!!!!!!!! که دانشگاه رو تیکه تیکه کرده .

قبلا هم عکس العملهای تدافعی بچه های ایرانی uwa رو در مورد این نکته که محیط دانشگاههشون زشت هست را دیدم، نکته جالب اینه خود استرالیایی ها هم می گن uwa زشت هست بعد ایرانی ها ...!
    یک نکته رو هم اضاقه کنم اونم اینه که منظور از زشت فکر نکنید چیزی بدتر از دانشگاههای ایران هست. در مقایسه با دانشگاههایی که از نزدیک در ایران دیدم ( دانشگاه تهران، شریف ؛ تربیت مدرس و علامه) UWA بهشت هست. ولی مثلا فردوسی مشهد فشنگتر از UWA هست.
    راستش ما را كه به Kings park راه ندادن. حتما شما درست مي فرماييد. بيشتر دانشگاهاي اينجا همين سيستم را دارند. منظورتون Stirling هست بايد بگم كه همين سيستم هم در curtin هست. البته دانشگاه از كنار srtiling‌شروع ميشه. (واسه اطلاع!)
    والا در جشن صد سالگي دانشگاه كه نطر همه يك چيز ديگخ بود. مي تونيد از youtube ببينيد.
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی اعتبار دانشگاههای استرالیا بر مبنای رشته های مختلف تحصیلی

سلام دوستان
    در حوزه construction management کسی اطلاع داره کدوم دانشگاه بهتره ؟
    مثلا newcastle یا RMIT؟

Junior Member

سلام دوستان ،تو رشته computer science یا information systems دانشگاه کرتین از لحاظ رنک در استرالیا اوضاعش چطوره؟

سلام دوستان. دانشگاه Edith Cowan University کلا چه جور داشنگاهی هست؟ اصلا اعتباری داره؟ در رشته های مهندسی؟ مکانیک و مواد.

ممنون میشم کسی سریع جواب بده. با تشکر.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : بررسی اعتبار دانشگاههای استرالیا بر مبنای رشته های مختلف تحصیلی

I'd prefer RMIT
    نقل قول نوشته اصلی توسط roro نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در حوزه construction management کسی اطلاع داره کدوم دانشگاه بهتره ؟
    مثلا newcastle یا RMIT؟
    Mostafa

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط avirgo نمایش پست ها
    سلام دوستان. دانشگاه Edith Cowan University کلا چه جور داشنگاهی هست؟ اصلا اعتباری داره؟ در رشته های مهندسی؟ مکانیک و مواد.

ممنون میشم کسی سریع جواب بده. با تشکر.
    سلام
    یک دانشگاه خیلی کم اعتبار و کوچیک در Perth. کلی دانشگاههای بهتر از این هست. اگر بورس می دهند و از جای دیگری پذیرش ندارید برید اما اگر قرار هست از جیبتون خزج کنید به هیچ وجه نرید. برید شهرهای کویئزلند یا ادلاید که هم دانشگاههی متوسط بهتری دارند و هم خیلی ارزونترند

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان یک سوال...کلا مدارک دکتریی که از دانشگاه های استرالیا صادر میشه چی توش مینویسن؟ فقط میگن که از فلان دانشکده با فلان موضوع تز فارغ التصیل شد؟ و دیگه عنوان رشته ای توش نوشته نمیشه؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال...کلا مدارک دکتریی که از دانشگاه های استرالیا صادر میشه چی توش مینویسن؟ فقط میگن که از فلان دانشکده با فلان موضوع تز فارغ التصیل شد؟ و دیگه عنوان رشته ای توش نوشته نمیشه؟
    سلام
    عنوان رشته 100% نوشته می شه. چطور می تونند ننویسند!!!!!!!!! برخی دانشگاهها فقط نمره را نمی نویسند و برخی می نویسند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate of built environment - UTS

با سلام. دوستان، بنده از 3 دانشگاه برای دکترای built environment پذیرش + بورس گرفتم: UTS, QUT and Griffith

هر سه تا شهریه و هزینه ی زندگی رو پوشش میدن، بیمه رو خودم باید بخرم ؛ البته گریفیث برای بیمه 2000 تا میده و بقیه اش رو که میشه 940 تا خودم باید بدم.
    حالا به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم؟ کدومشون آینده ی بهتری داره؟
    ممنون.

سلام دوستان
    من دانشگاه گریفیث در بریزبن و لاتروب در ملبورن بورس شدم
    اما نمیدونم کدوم رو برم؟؟
    هردوش یه مبلغ پول میدن
    کدوم بهتره؟؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)