صفحه 268 از 268 نخستنخست ... 168218258259260261262263264265266267268
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,675 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

سلام دوستان بالاخره ويزاي من اومد بعد از دو ماه، اما الان با شرايط بد كرونا كمي خانوادم مرددن براي رفتن الان من، كسي ميدونه من تا چند وقت مهلت دارم از ويزام استفاده كنم؟ امكانش هست بشه واسه دو سه ماه ديگه براي ترم بعد برم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr12 نمایش پست ها
    سلامو دوستان من از دانشگاه گنت پذیرش گرفتم برای ارشد. یکی از دوستانم قراره ضامن و حامی مالی من بشه از آلمان. راهنمایی می خواستم بابت پروسه ی ضمانت. اینکه 1.آیا باید کنسولگری بلژیک بره حتما یا شهرداری هم می تونه بره برای ضمانت. 2. چه مدارکی میخوان ازش و پروسه ش چقدر طول میکشه؟ 3. با توجه به مساله ی کرونا آیا میشه این کار رو آنلاین انجام بده؟ ممنون
    سلام موقع اپلیکیشن در قسمتی که سوال کرده بود چگونه هزینه شهریه و زندگی رو میپردازید چی نوشته بودید؟
    سوال دیگه اینکه چطور مدارکتون رو لگالایز کردید؟ آیا ترجمه انگلیسی بردید یا آلمانی یا زبان دیگه؟
    برای هر مدرک 20 یورو دادید؟ یعنی برای دانشنامه و ریزنمرات هر کدام 20 یورو؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

میزان تمکن مالی شخصی بالاخره چقدر هست؟!
    هر جا میرم زده ضامن و اسپونسر، خود شخص متقاضی تحصیل مگه نمیتونه تمکن مالی از بانک ارایه کنه؟! مجموع چقدر نیازه و گردش هم بالاخره میخواد یا نه؟!
    آیا گواهی اشتغال هم برای اقدام کننده نیاز هست یا خیر؟!

آیا چطوره اوضاع دوستان ؟! آیا الان ویزا میدهند یا معلق شده؟!

در مراحل گفتند وقت از سفارت منظور همون VFS هست؟! یا هر دو جا باید بریم؟!

سلام خدمت تمامیه دوستان
    من کلللل صفحات این تاپیک رو خوندم ، ولی هنوز چندین سوال دارم که ممنون میشم اگر عزیزی لطف کنن و جواب بدن.
    ۱. مدارکی که باید ترجمه بشن، در هر دارلترجمه ای قابل ترجمه هستن یا باید ببریم دارلترجمه معتمد سفارت( خصوصا شناسنامه و سوپیشینه رو) ؟؟؟( من ساکن شهرستانم، نمیتونم برای ترجمه مدارک بیام تا تهران آخه)
    ۲.اول باید فرم آنلاین رو پر کنیم بعد برای vfs درخواست ملاقات و تحویل مدارک کنیم یا برعکس؟؟؟
    برای دوره ی دکترا، مدارک ترجمه شده کاردانی و کارشناسیمون رو هم باید ببریم vfs یا فقط ارشد کفایت میکنه؟؟
    ۵. من ۸ ماه پیش مدارک کاردانی و کارشناسیم رو ترجمه کردم، آیا باید ترجمه مدارک کاردانی و کارشناسی که چند سال پیش اخذ شدن، کمتر از ۶ ماه از زمان ترجمه اش گذشته باشه؟؟
    ۶. توی لیست مدارک مورد نیاز، چیزی از انگیزه نامه نیومده، آیا لازمه اونم ببریم؟؟؟
    ۷.شناسنامه و سوپیشینه باید به تایید سفارت برسن. برای اینکار اول این مدارک رو بعد از ترجمه ببریم سفارت تا تایید کنه، بعد ببریم vfs تحویل بدیم؟؟؟

متاسفانه این تاپیک حدودا ۲ سال هست که هیچ پستی برای راهنمای کاربران درونش قرار داده نشده. خصوصا بعد از واگذاری روند ارائه خدمات ویزا به شرکتvfs.
    اگر جواب سوالات بالا رو میدونید، ممنون میشم کمکم کنید و پاسخشون رو بهم بدین.
    انشاالله سعی میکنم حتما یه پست عالی و جامع از مراحل اخذ ویزای تحصیلی براتون بزارم تا این روند رو دقیق شرح بدم برای آیندگان و منم یه کمکی تونسته باشم بکنم.
    پیشا پیش از لطف و راهنماییتون سپاس گذارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)