صفحه 172 از 268 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2nt2 نمایش پست ها
    پذیرش من هم از گنت بود ولی سوء پیشینه و شناسنامه رو به فرانسه ترجمه کردم و بردم. البته با چند تا دیگه از دوستان هم چون در تماس بودم و اونها هم گنت بودند، به فرانسه ترجمه کرده بودند. (البته شاید بعضی ها هم با شناسنامه انگلیسی رفتن و کارشون راه هم افتاده باشه که من در جریان نیستم)
    اگه میخواین که 100 درصد مطمئن شین، بهترین کار اینه که یک ایمیل بزنید به سفارت.( با توجه به اینکه دیگه جواب نمیدن تلفنو)
    اگر هم نگران طول کشیدن ترجمه شناسنامه هستید و میخواید 1 یا 2 روزه انجام شه، آقای اردلان چند ساعته ترجمه میکنه و شما میتونید مهر دادگستری و امور خارجه رو خودتون ببرید و بزنید. ( به شرط اینکه یه آشنایی داشته باشید )
    ولی واقعا نمیدونم چرا ترجمه نکردید به فرانسه چون بالاخره نیازتونه ، هر چند اگه آقای اردلان هم گفت.
    به نظرم این که سفارت نگفته ، نمیتونه دلیل قانع کننده ای باشه چون واقعا اونها خیلی وقت نمیذارن که با تمام جزییات بخوان توضیح بدن. اونها میگن برین دارالترجمه ، نگفتن که فرانسه نباشه. البته امیدوارم به انگلیسی هم قبول کنن چون اگه دیر متوجه شید که فرانسه نیازه ، میتونه کارتونو 2 هفته عقب بندازه.
    ممنون. راستش من به آقای اردلان گفتم فرانسه می خوام و دانشگاهم گنت هستش گفت اگه میری همونجا انگلیسی ترجمه می کنم مگه اینکه بخای جای دیگه ای بجز گنت بری. در ضمن اونجا که بری باید فرانسه رو بدی هلندی ترجمه کنن هزینش زیاده اما انگلیسی رو قبول میکنن، پرسیدم سفارت قبول می کنه فرانسه نباشه گفت بله! حالا ایمیل میزنم سفارت.
    راستش من ریسک نکردم مدارک تحصیلی رو هم دادم ایشون ترجمه کنه یوقت سفارت گیر نده مترجم معتمد نبوده واسه همین یه هفته ای کارم طول میکشه. قرار شد خودم ببرم تاییدیه دادگستری و خارجه رو بگیرم (چرا گفتید آشنا داشته باشم؟) فقط مساله تمبر بود که یه بخشی رو تهیه کردم بقیه اش رو هم دنبالش هستم اگه کسی شماره ای از رابطین دادگستری داره که میشه تمبر ازشون گرفت پیام خصوصی بفرسته ممنون میشم.
    اینکه گفتید فرانسه بالاخره نیازه به چه علت؟ بروکسل و قسمت های فرانسه زبان؟
    اینم بگم قبلا توو سایت دانشگاه گنت خونده بودم زبان دانشگاه هلندی یا انگلیسی هستش و ترجمه ها انگلیسی میتونه باشه اما الان لینکش رو ندارم که بذارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_azj نمایش پست ها
    تا جایی که میدونم انگلیسی اوکی ه. چون من از سفارت پرسیدم گفت برو پیش معتمد. نگفت اصلا انگلیسی نباشه.
    شما دعوت نامتون اومده؟ وقت سفارت گرفتین؟ آخه من هنوز دعوت نامم نرسیده....
    منتظرم مدارکم آماده بشه نمیخوام فعلا ریسک کنم وقت بگیرم. من چندبار خواستم جواب پیام خصوصی شما رو بدم میگفت ظرفیت صندوقتون پره اگه ممکنه ایمیلتون رو پیام خصوصی بدید از اون طریق در ارتباط باشیم. نامه پذیرش با پست عادی حداقل 6 هفته طول میکشه. من از استادم خواستم با پست TNT بفرسته 4 روزه رسید. اگه اصل نامه رو ارسال کردن (مث من) ادمیشن براتون یه کپی برابر اصل صادر میکنه با مهر و امضا میده به استادتون. فقط این TNT آفیس گنت یه کم بیخیالن با اینکه میدونن ایران ت ح ری م ه یه فرم سنکشن هست فرستنده باید موقع ارسال پر کنه که به فرستنده اینو تذکر نمیدن. استاد من نامه رو بار اول فرستاد تو گمرک kortrik بسته رو یک هفته نگه داشتن، خلاصه با کلی مکاتبه و تماس تلفنی برگشت زدن به دانشگاه، فرم سنکشن و که تکمیل کردن 4 روزه رسید شما هم منتظر پست عادی نباشید که وقتتون تلف میشه. در ضمن اگه فاند دارید از استادتون بخواید اصل نامه ساپورت مالی و فاند رو همراه نامه پذیرش با هم بفرسته. در مورد DHL اطلاع ندارم این موضوع سنکشن صادقه یا نه.

Junior Member

من از دوستم تو گنت پرسیدم گفت باید فرانسه باشه شناسنامه!!!!! اما واسه سو پیشینه هم بهتره فرانسه باشه اما انگیسی هم قبول کردن!
    من تازه اینجا عضو شدم سر در نمیارم از قوانین پیام خصوصیش! وقتی میفرستم میگه شما تازه عضو شدین و باید 1 هفته صبر کنین و از حرفا! حالا باز امتحان میکنم....

اطلاعات چجوری گرفتن مهر از دادگستری و امور خارحه رو به منم بگین لطفا؟ مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaminzadeh نمایش پست ها
    ممنون. راستش من به آقای اردلان گفتم فرانسه می خوام و دانشگاهم گنت هستش گفت اگه میری همونجا انگلیسی ترجمه می کنم مگه اینکه بخای جای دیگه ای بجز گنت بری. در ضمن اونجا که بری باید فرانسه رو بدی هلندی ترجمه کنن هزینش زیاده اما انگلیسی رو قبول میکنن، پرسیدم سفارت قبول می کنه فرانسه نباشه گفت بله! حالا ایمیل میزنم سفارت.
    راستش من ریسک نکردم مدارک تحصیلی رو هم دادم ایشون ترجمه کنه یوقت سفارت گیر نده مترجم معتمد نبوده واسه همین یه هفته ای کارم طول میکشه. قرار شد خودم ببرم تاییدیه دادگستری و خارجه رو بگیرم (چرا گفتید آشنا داشته باشم؟) فقط مساله تمبر بود که یه بخشی رو تهیه کردم بقیه اش رو هم دنبالش هستم اگه کسی شماره ای از رابطین دادگستری داره که میشه تمبر ازشون گرفت پیام خصوصی بفرسته ممنون میشم.
    اینکه گفتید فرانسه بالاخره نیازه به چه علت؟ بروکسل و قسمت های فرانسه زبان؟
    اینم بگم قبلا توو سایت دانشگاه گنت خونده بودم زبان دانشگاه هلندی یا انگلیسی هستش و ترجمه ها انگلیسی میتونه باشه اما الان لینکش رو ندارم که بذارم.
    مشخصه که باید فرانسه باشه. وقتی شما میدونید که با فرانسه کارتون 100% راه میفتته و با انگلیسی در بهترین حالت 50-50 هستش، چرا ترجمه به انگلیسی ؟
    من روز تحویل مدارک انگلیسی هم داشتم شناسناممو ولی اصلا نیاز نبود.
    در ضمن چطور کشوری که حدود 60 % هلندی زبان و 40% فرانسست و دولت فرانسه ، مگه میشه از فرانسه به هلندی ترجمه نکنن و یا گرونتر از انگلیسی به هلندی باشه.
    در مورد پست پذیرش منم همین مشکلو با tnt داشتم ولی واسه دوستم که با dhl بود چنین مشکلی نبود
    در مورد خط آخر کامنت شما هم، درسته دانشگاه انگلیسی رو قبول داره ولی فک نکنم ارتباط خاصی با سفارت داشته باشه. موفق باشید
    Il faut faire aujourd'hui ce que tout le mond fera demain
    Jean Cocteau

Junior Member

این فرم سنکشن و دارین به من بفرستین؟ یا من باید به استادم بگم خودش از تی ان تی بخواذ؟ منم فولی فاندم. مرسی از راهنمایی... میگم به استادم... من باید از 1 ژانویه اونجا باشم اما با این وضع یواشی که پیش میره فک کنم دیرتر برسم.. البته مهم نیست خیلی جابحاش می کنن... من ادمیشنم تازه 1 یا 2 هفته دیگه میاد! راستی از سو پیشینه من 1 ماه میگذره... باید دوباره درخواست بدم؟ آخه میگن 1 ماهه اکسپایرد میشه!

Junior Member

این فرم سنکشن و دارین به من بفرستین؟ یا من باید به استادم بگم خودش از تی ان تی بخواذ؟ منم فولی فاندم. مرسی از راهنمایی... میگم به استادم... من باید از 1 ژانویه اونجا باشم اما با این وضع یواشی که پیش میره فک کنم دیرتر برسم.. البته مهم نیست خیلی جابحاش می کنن... من ادمیشنم تازه 1 یا 2 هفته دیگه میاد! راستی از سو پیشینه من 1 ماه میگذره... باید دوباره درخواست بدم؟ آخه میگن 1 ماهه اکسپایرد میشه!
    1)راه بهتر، اینه که شما به استادت بگی که با DHL بفرسته که مشکلی ایجاد نشه. ولی اگه قبول نکرد ( حالا به هر دلیلی و با tnt) فرستاد، خودش باید مکاتبه کنه با tnt که معمولا در kortrijk میمونه بسته تا استادتون تایید بده
    2)به اونا و نیازی نیست شما فرم رو داشته باشید. یه پروسه ای هستش بین استاد شما و پست.
    1 ژانویه ؟؟؟ من ویزام یک ماهه اومد، همین الان دوستانی هستن که بعد از 3 ماه هنوز نیومده ویزا، و حتی 10 روزه هم اومده و 5 ماه هم داشتیم. هیچ ریتم خاصی نداره.
    3) سوء پیشینه 1 ماه اعتبار داره ولی ترجمه شدش 6 ماه. ( اینو 90 % مطمئنم ) ولی شما حتما حتما ایمیل بزنید که مطمئن تر شید
    Il faut faire aujourd'hui ce que tout le mond fera demain
    Jean Cocteau

1)راه بهتر، اینه که شما به استادت بگی که با DHL بفرسته که مشکلی ایجاد نشه. ولی اگه قبول نکرد ( حالا به هر دلیلی و با tnt) فرستاد، خودش باید مکاتبه کنه با tnt که معمولا در kortrijk میمونه بسته تا استادتون تایید بده
    2)به اونا و نیازی نیست شما فرم رو داشته باشید. یه پروسه ای هستش بین استاد شما و پست.
    1 ژانویه ؟؟؟ من ویزام یک ماهه اومد، همین الان دوستانی هستن که بعد از 3 ماه هنوز نیومده ویزا، و حتی 10 روزه هم اومده و 5 ماه هم داشتیم. هیچ ریتم خاصی نداره.
    3) سوء پیشینه 1 ماه اعتبار داره ولی ترجمه شدش 6 ماه. ( اینو 90 % مطمئنم ) ولی شما حتما حتما ایمیل بزنید که مطمئن تر شید
    همینطور که navid2nt2 گفت اگه قرار شد با TNT ارسال بشه به استادتون بگید بخاطر ت ح ر ی م های اتحادیه اروپا موقع ارسال بسته از لوکال آفیس TNT بخواد که فرم سنکشن رو بهششون بدن تکمیل کنن و گرنه بسته ارسال نمیشه دیگه خودشون میدونن مراحلش رو. حالا DHL رو هم سوال بپرسید شاید اون این مشکل و نداشت.
    حالا من فردا تماس میگیرم با آقای اردلان میگم فرانسه ترجمه کنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaminzadeh نمایش پست ها
    همینطور که navid2nt2 گفت اگه قرار شد با TNT ارسال بشه به استادتون بگید بخاطر ت ح ر ی م های اتحادیه اروپا موقع ارسال بسته از لوکال آفیس TNT بخواد که فرم سنکشن رو بهششون بدن تکمیل کنن و گرنه بسته ارسال نمیشه دیگه خودشون میدونن مراحلش رو. حالا DHL رو هم سوال بپرسید شاید اون این مشکل و نداشت.
    حالا من فردا تماس میگیرم با آقای اردلان میگم فرانسه ترجمه کنن!
    مرسی از راهنماییاتون یکیو دیدم ویزاش 1 روزه اومده بود. پست گذاشته همین جا!!

سلام آقا نوید
    اینجا هر ساعت یه پیام میشه فرستاد
    ممنون میشم بهم ایمیل بزنید

سلام دوستان
    اونایی که پذیرش از گنت دارن و نامه رسمیش رو گرفتن
    نامه خطاب به شخصه یا سفارت؟
    یا "To Whom It May Concern"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)