صفحه 226 از 268 نخستنخست ... 126176216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

سلام، چطور از ایران میشه به حساب اداره مهاجرت بلژیک پول پرداخت کرد؟ من نه شماره حسابی پیدا کردم نه مقدار هزینه پرداختی رو. ممنون میشم اگر راهنمایی دقیق کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط manhadi نمایش پست ها
    سلام، چطور از ایران میشه به حساب اداره مهاجرت بلژیک پول پرداخت کرد؟ من نه شماره حسابی پیدا کردم نه مقدار هزینه پرداختی رو. ممنون میشم اگر راهنمایی دقیق کنید.

سلام

مراجعه شود به پیوست.

موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

ممنون، چطور میتونم این هزینه رو پرداخت کنم؟ از طریق شعبه های ارزی این کار ممکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط manhadi نمایش پست ها
    ممنون، چطور میتونم این هزینه رو پرداخت کنم؟ از طریق شعبه های ارزی این کار ممکنه؟
    سلام دوست عزیز
    شاید لینک های زیر بتونند کمکتون کنند.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...6%DA%A9/page51

http://www.applyabroad.org/forum/sho...C%D8%A7/page15

Junior Member

سلام دوستان
    تا حالا برای کسی پیش اومده که از تاریخ پذیرش دانشگاه دو ماه بگذره بعدش ویزا بیاد؟
    من باید یک نوامبر اونجا می بودم ولی تا حالا ویزا نیومده کم کم دارم نا امید میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط starex نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تا حالا برای کسی پیش اومده که از تاریخ پذیرش دانشگاه دو ماه بگذره بعدش ویزا بیاد؟
    من باید یک نوامبر اونجا می بودم ولی تا حالا ویزا نیومده کم کم دارم نا امید میشم
    سلام
    اگر مقطع دکتری هستید فکر نمی کنم مشکل خاصی پیش بیاد به شرط اینکه شما مجدد نامه پذیرش با تاریخ جدید بگیرید و یا به دانشگاه بگید که موضوع رو به سفارت اطلاع بده.
    اگر دانشجوی مستر هستید شاید دانشگاه نامه پذیرش مجدد نده چون امکان داره ترم شروع شده باشه و شما به درسای ترم اولتون نرسید که در این حالت احتمال داره به شما برای ترم بعد پذیرش بدند.

Junior Member

آخرین وضعیت ویزای من به صورت زیر هست که با گوگل ترجمه شده. کسی می تونه بگه یعنی چی؟ من باید کاری بکنم؟

Lorsqu'un dossier est encore en traitement ou s'il n'est pas encore traité parce qu'en attente des documents étayant la demande visa envoyés par valise diplomatique, la date indiquée est la date d'enregistrement de la demande de visa par l'OE.
    La décision est en principe envoyée le jour où elle est prise. Un délai de quelques jours peut cependant s'écouler avant sa réception effective par le poste diplomatique ou consulaire.

Where a case is still being processed or has not yet been processed because, pending receipt of documents supporting the visa application by diplomatic bag, the date indicated is the date of registration of the visa application by the OE.
    The decision is in principle sent the day it is taken. A period of a few days may, however, elapse before it is actually received by the diplomatic or consular post.

Junior Member

سلام
    دوستان عزيز لطفا اگر كسي به كسي راهنمايي ميكنه يا كمكي ميكنه حداقل كاري نكنيد كه طرف پشيمون بشه و به بقيه هم كمك نكنه
    تمام كساني كه تا الان راجع به بلژيك از من كمك خواستن توي پيغام خصوصي من در حد امكان و آگاهي خودم كمك كردم حتي الان كه اونجا نيستم
    ولي اينكه كسي بشما معرفي ميشه شما چنان اذيتش كنيد كه همه رو توي دردسر بندازيد درست نيست بخدا

Junior Member

کاری نیاز نیست بکنید...منم مثل شما... 2ماهی نیمی هست که منتظرم...شما مدارکت تو سایت چه تاریخی زده که رسیده بلژیک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط starex نمایش پست ها
    آخرین وضعیت ویزای من به صورت زیر هست که با گوگل ترجمه شده. کسی می تونه بگه یعنی چی؟ من باید کاری بکنم؟

Lorsqu'un dossier est encore en traitement ou s'il n'est pas encore traité parce qu'en attente des documents étayant la demande visa envoyés par valise diplomatique, la date indiquée est la date d'enregistrement de la demande de visa par l'OE.
    La décision est en principe envoyée le jour où elle est prise. Un délai de quelques jours peut cependant s'écouler avant sa réception effective par le poste diplomatique ou consulaire.

Where a case is still being processed or has not yet been processed because, pending receipt of documents supporting the visa application by diplomatic bag, the date indicated is the date of registration of the visa application by the OE.
    The decision is in principle sent the day it is taken. A period of a few days may, however, elapse before it is actually received by the diplomatic or consular post.

Junior Member

سلام دوستان.
    برای مدارک سفارت گزینه اخر که از متقاضی انگیزه نامه و تعهد بازگشت خواسته کسی هست یه نمونه ش رو اینجا اپلود کنه؟
    من هرچی گشتم پیدا نکردم تو این فروم هم کسی به این نکته اشاره نکرده.
    تشکر از لطفتون !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)