صفحه 116 از 268 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

میشه در عین اینکه برای ویزای دانشجویی بلژیک اقدام کردیم برای سفارت دیگه ای مثل آلمان اقدام کرد؟
    توی پاسپورت سفارت بلژیک وقتی مدارک را می گیره مهر می زنه ...خود کسی که تلفن سفارت را جواب میده گفت نمیشه!!! ولی انگار با شک گفت، توی مدارک هم جایی نگفته حق نداری برای جای دیگه ای اقدام کنی، یک وکیل هم گفت میشه،
    کسی تجربه مشابه داشته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    میشه در عین اینکه برای ویزای دانشجویی بلژیک اقدام کردیم برای سفارت دیگه ای مثل آلمان اقدام کرد؟
    توی پاسپورت سفارت بلژیک وقتی مدارک را می گیره مهر می زنه ...خود کسی که تلفن سفارت را جواب میده گفت نمیشه!!! ولی انگار با شک گفت، توی مدارک هم جایی نگفته حق نداری برای جای دیگه ای اقدام کنی، یک وکیل هم گفت میشه،
    کسی تجربه مشابه داشته ؟
    -----------------
    اینجا که تار عنکبون بست
    جواب سوال خودم:
    من از هردو سفارت آلمان و بلژیک پرسیدم .... گفتن میشه برای ویزای دانشجویی دو کشور اروپایی همزمان اقدام کرد ولی وقتی ویزای یکی زودتر اومد همونو پاشو برو چون but you can get student visa only from one of the European countries
    نکته اینکه اون کسی که جواب تلفن ها رو میده هیچ اطلاع کاملی نداره در جریان باشین

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

-----------------
    اینجا که تار عنکبون بست
    جواب سوال خودم:
    من از هردو سفارت آلمان و بلژیک پرسیدم .... گفتن میشه برای ویزای دانشجویی دو کشور اروپایی همزمان اقدام کرد ولی وقتی ویزای یکی زودتر اومد همونو پاشو برو چون but you can get student visa only from one of the European countries
    نکته اینکه اون کسی که جواب تلفن ها رو میده هیچ اطلاع کاملی نداره در جریان باشین
    As far as I know, it's not right
    I've seen someone with 2 student visas from Switzerland and Belgium
    Always double check your case
    (;

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UCL International Law

کسی تازگیا ویزا نگرفته؟

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

من 10ام جولای مدارکمو دادم 24 جولای ثبت شد تو سایت ,الان هنوز در حال بررسی هست... به اداره مهاجرت ایمیل دادم گفتن 6 تا 8 هفته طول میکشه . مال من که الان تو 7امین هفتشه امیدوارم بازی در نیارن.

Junior Member

من و همسرم هم 10 جولای درخواست دادیم و 16 جولای ثبت شده و فعلا در حال بررسی هستش! نمیدونم چرا اینطوری میکنن!
    کسی هست که 10 جولای درخواست داده باشه و ویزاش اومده باشه؟

با سلام و منم اگست دادم هنوز منتظر.... کسی اطلاع داره اگر بریم کنسل کنیم درخواست ویزای دانشجویی را چه عواقبی داره؟ مثلا نشه دوباره بلافاصله درخواست داد؟
    --
    سوال دیگه اینکه کسی ایمیل اداره مهاجرت بلژیک را داره به منم بده (اگه اینجا نمیشه لطف کنه پیام بده)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UCL International Law

من یک هفته هست که به سفارت زنگ میزنم ولی در ساعت تعیین شده هم کسی به تلفن جواب نمیده.

رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

سوال دیگه اینکه کسی ایمیل اداره مهاجرت بلژیک را داره به منم بده (اگه اینجا نمیشه لطف کنه پیام بده)
    این ایمیلشونه infodesk@ibz.fgov.be ( اینم وبسایتشه https://dofi.ibz.be/sites/dvzoe/index.html)

رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط asgharpour نمایش پست ها
    من یک هفته هست که به سفارت زنگ میزنم ولی در ساعت تعیین شده هم کسی به تلفن جواب نمیده.
    من بشون ایمیل دادم بهم گفتن که هنوز از بلژیک چیزی بهشون نگفتن. بمحض اینکه بگن گفتن ویزا رو صادر میکنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)