صفحه 149 از 268 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159199249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

ممنونم
    بجه هایی مکانیک که واسه دکتری میرن بلژیک بعد از دکتری چه کار میکنند معمولا؟ اقامت میگیرن؟ واسه ویزا بهتر هست کی اقدام کنم که بیشترین فرصت را برای پیدا کردن کار بعد از دکتری داشته باشم؟
    شنیدم واسه کارت اقامت را برای یک سری ماه های خاص صادر میکنند ... مثلا شما دکتری سپتامبر تموم میشه و تا دسامبر هنوز کارت اعتبار داره و میشه موند و کار پیدا کرد بلژیک...

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyarash90 نمایش پست ها
    سلام
    سفارت معمولا کاری به نمره زبان نداره و اون بعهده دانشگاه هست(آیلتس یا تافل هردوشو قبول میکنن) ...شما اگر پذیرش یا دعوت نامه داشته باشید میتونید برای ویزا اقدام کنید
    در مورد سوال اول هم فکر میکنم مدرکو بهتون بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MJahan نمایش پست ها
    دوست عزیز، لطفا زحمت بکشید 2 و 3 صفحه قبل رو بخونید، توی این پست#1448 توضیح دادم. البته اونا تلفنی گغتن که از روز بعدش (یعنی 5 جون) میتونی وقت بگیری که تا امروز هنوز این امکان ایجاد نشده و تلفنها و ایمیل ها هم بدون جواب هستند. دوستان این بینظمی سفارت واقعا دیگه داره از حد میگذره. من خودم برای ضمانت مالی زنگ زدم و با سفارت بلژیک تو واشنگتن و استکهلم صحبت کردم که فوق العاده با حوصله و خوشرویی پاسخگو بودن!!! حالا کسی اگه بر فرض محال تونست با سفارت بلژیک تو تهران صحبت کنه، ببینید به چه شکلی باهاتون برخورد میکنن!!!!! الان هم که این وقت گرفتن واقعا معظلی شده. اگه دوستان موافق باشن میتونن با استفاده از این لینکhttp://diplomatie.belgium.be/en/Contact/complaints.jsp به وزارت امور خارجه بلژیک ایمیل بزنید و با عنوان کردن نوع مشکل به این وضع موجود اعتراض کنید.

به هر حال اگر دیگر دوستان راه حلی برای گرفتن وقت مجدد پیدا کردن لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام
    من توی سایت ثبت نام کردم و بعد از یه هفته توی صفحم یه تقویم اومد که میتونم از اون طریق نوبت بگیرم. نمی دونم چرا واسه شما نیومده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyarash90 نمایش پست ها
    دوست عزیز فرم مورد نظر برای ویزای بلند مدت یا دانشجویی اینه https://dofi.ibz.be/sites/dvzoe/EN/D...in_Belgium.pdf

ممنون ولی من واقعا گیج شدم. میشه بگین این رو کجایی سایت سفارت زدن؟ لینک سایت رو که این فرم رو داره میدین؟ توی سایت http://www.visa4belgium.com/ قسمت دریافت فرم مگه نباید بریم؟

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezajz نمایش پست ها
    ممنون ولی من واقعا گیج شدم. میشه بگین این رو کجایی سایت سفارت زدن؟ لینک سایت رو که این فرم رو داره میدین؟ توی سایت http://www.visa4belgium.com/ قسمت دریافت فرم مگه نباید بریم؟
    دوست عزیز شما بهتره از این لینک استفاده کنید http://countries.diplomatie.belgium....a_information/ اون لینکی که شما استفاده میکنید زیاد بروز نیست
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

Junior Member

ﺑﺎﺯﻡ ﺳﻼﻡ
    ﺑﭽﻪ ها ﺑﺮاﻱ ﺑﻠﻮﻛﻪ ﻛﺮﺩﻥ ﭘﻮﻝ ﺑﺎﻳﺪ ﭼﻪ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻴﻢ?
    ﻓﺮﻡ solvency ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺘﻢ. ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ ﭼﻨﺪﺗﺎ صﺻﺮاﻓﻲ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﻣﻴﮕﻦ ﻣﺎ ﻓﻘﻄ ﭘﺮﺩاﺧﺖ ﻣﻲ ﻛﻨﻴﻢ ﻭﻟﻲ اﺳﻤﺘﻮﻧﺮﻭ ﻧﻤﻲ ﺯﻧﻴﻢ. ﺧﻮﺏ ﭘﺲ ﭼﻲ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﻲ ﺩﻩ اﻳﻦ ﭘﻮﻝ ﺭﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﺴﺎﺏ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﺭﻳﺨﺘﻢ?
    ﻣﻬﻤﺘﺮ اﻳﻨﻜﻪ اﻭﻣﺪﻳﻤﻮ reject ﺷﺪ ﻭﻳﺰا ﭘﻮﻝ ﭼﻪ ﻃﻮﺭﻱ ﺑﺮ ﻣﻲﻳﮕﺮﺩﻩ? اﺧﻪ ﺗﻮ ﻓﺮﻡ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺣﺴﺎﺑﻲ ﻛﻪ اﺯﺵ اﻭﻣﺪﻩ بﻳﻌﻨﻲ ﺣﺴﺎﺏ ﺻﺮاﻑ? ﺧﻮﺏ ﺣﺎﻻ ﺧﺮ ﺑﻴﺎﺭ ﺑﺎﻗﺎﻟﻲ ﺑﺎﺭ ﻛﻦ ....!
    ﻛﺴﻲ ﺗﺎﺣﺎﻻ ﭘﻮﻟﺸﻮ ﭘﺲ ﮔﺮﻓﺘﻪ?

Junior Member

سلام دوستان. بعدا خوندن صفحات قبل چندتا سوال راجع به مدارک لازم واسه سفارت واسم پیش اومد. ممنون میشم اگه جواب بدین...

1- من برای پذیرش هم مدرک تحصیلیمو به تایید سفارت نرسونده بودم و پذیرشم از ku leuven هستش. بلاخره لازمه که یک بار مدارکی که ارائه میکنم به تایید سفارت برسه ؟؟؟ یا همون امور خارجه و دادگستری کافیه ؟
    2- برای پذیرش فوق لیسانس مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمراتش و مدرک دیپلم و ریز نمراتش و ترجمه هاشون لازم هست یا نه ؟
    3- هنوز هم این خبر که فعلا ترجمه ی شناسنامه و سو پیشینه میتونه به انگلیسی باشه و تو هر دارالترجمه ای قابل انجامه موسقه ؟ اگر موسقه پس یعنی فعلن تممامی مدارک قابل ارائه به سفارت میتونه انگلیسی باشه؟
    4- کپی برابر اصل فقط برای شناسنامه و سو پیشینه فقط لازمه ؟ منظور از کپی برابر اصل چی هست کلن ؟ (ترجمه ای که الان از شناسنامه ام دارم که مهر امور خارجه و دادگستری داره، به یک کپی از صفحه اول شناسنامم پانچ شده ولی مهری روی صفحه ی فارسی نخورده )
    5- گواهی عدم سو پیشینه و گواهی پزشکی هم باید مهر دادگستری و امور خارجه داشته باشه؟

ممنونممم

رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_19 نمایش پست ها
    ﺑﺎﺯﻡ ﺳﻼﻡ
    ﺑﭽﻪ ها ﺑﺮاﻱ ﺑﻠﻮﻛﻪ ﻛﺮﺩﻥ ﭘﻮﻝ ﺑﺎﻳﺪ ﭼﻪ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻴﻢ?
    ﻓﺮﻡ solvency ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺘﻢ. ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ ﭼﻨﺪﺗﺎ صﺻﺮاﻓﻲ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﻣﻴﮕﻦ ﻣﺎ ﻓﻘﻄ ﭘﺮﺩاﺧﺖ ﻣﻲ ﻛﻨﻴﻢ ﻭﻟﻲ اﺳﻤﺘﻮﻧﺮﻭ ﻧﻤﻲ ﺯﻧﻴﻢ. ﺧﻮﺏ ﭘﺲ ﭼﻲ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﻲ ﺩﻩ اﻳﻦ ﭘﻮﻝ ﺭﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﺴﺎﺏ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﺭﻳﺨﺘﻢ?
    ﻣﻬﻤﺘﺮ اﻳﻨﻜﻪ اﻭﻣﺪﻳﻤﻮ reject ﺷﺪ ﻭﻳﺰا ﭘﻮﻝ ﭼﻪ ﻃﻮﺭﻱ ﺑﺮ ﻣﻲﻳﮕﺮﺩﻩ? اﺧﻪ ﺗﻮ ﻓﺮﻡ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺣﺴﺎﺑﻲ ﻛﻪ اﺯﺵ اﻭﻣﺪﻩ بﻳﻌﻨﻲ ﺣﺴﺎﺏ ﺻﺮاﻑ? ﺧﻮﺏ ﺣﺎﻻ ﺧﺮ ﺑﻴﺎﺭ ﺑﺎﻗﺎﻟﻲ ﺑﺎﺭ ﻛﻦ ....!
    ﻛﺴﻲ ﺗﺎﺣﺎﻻ ﭘﻮﻟﺸﻮ ﭘﺲ ﮔﺮﻓﺘﻪ?
    جای اسمتون شماره آی دی دانشجویی تون رو بزنید و بهشون بگید که چون ایران تحریم هست اینکارو کردید و در صورت نرفتن هم از همی حالا هماهنگ کنید که پول رو بشماره آشنایی در اروپا برگردونن

رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط mhg70 نمایش پست ها
    سلام دوستان. بعدا خوندن صفحات قبل چندتا سوال راجع به مدارک لازم واسه سفارت واسم پیش اومد. ممنون میشم اگه جواب بدین...

1- من برای پذیرش هم مدرک تحصیلیمو به تایید سفارت نرسونده بودم و پذیرشم از ku leuven هستش. بلاخره لازمه که یک بار مدارکی که ارائه میکنم به تایید سفارت برسه ؟؟؟ یا همون امور خارجه و دادگستری کافیه ؟
    2- برای پذیرش فوق لیسانس مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمراتش و مدرک دیپلم و ریز نمراتش و ترجمه هاشون لازم هست یا نه ؟
    3- هنوز هم این خبر که فعلا ترجمه ی شناسنامه و سو پیشینه میتونه به انگلیسی باشه و تو هر دارالترجمه ای قابل انجامه موسقه ؟ اگر موسقه پس یعنی فعلن تممامی مدارک قابل ارائه به سفارت میتونه انگلیسی باشه؟
    4- کپی برابر اصل فقط برای شناسنامه و سو پیشینه فقط لازمه ؟ منظور از کپی برابر اصل چی هست کلن ؟ (ترجمه ای که الان از شناسنامه ام دارم که مهر امور خارجه و دادگستری داره، به یک کپی از صفحه اول شناسنامم پانچ شده ولی مهری روی صفحه ی فارسی نخورده )
    5- گواهی عدم سو پیشینه و گواهی پزشکی هم باید مهر دادگستری و امور خارجه داشته باشه؟

ممنونممم
    ابتدا تبریک بابت پذیرشتون
    1- خیر لازم نیست... همون دادگستری و خارجه کافیه
    2-بله همش لازمه
    3-بلی
    4-بله ... ترجمه که کردید ببرید دفتر اسناد رسمی واستون انجام میدن...کپی ضمیمه ترجمه رو برابر اصل میکنن
    5- همه مدارک جز گواهی پزشکی نیازمند تایید خارجه و دادگستری هستند
    ویرایش توسط kiyarash90 : June 16th, 2014 در ساعت 01:36 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام و عرض ادب خدمت دوستان محترم ... بعضی سوالات تکراری هست اما برای اطمینان دارم چک میکنم لطفا پاسخ بدبد بسیار سپاسگزارم!

1)دوستان من هم مصاحبه کردم با اسکایپ و استادم قبولم کرد که فاند دکتری بده بهم... فقط یک مشکل دارم... مدارکی که دارم 2 سال پیش ترجمه شده و ایا باید باز ترجمه کنم؟ اینطوری که خیلی هزینش میشه که!!! توی مدارک مورد نیاز من ندیدم جایی نوشته باشه 6 ماه نگذشته باشه از ترجمه مدرک تحصیلی؟
    2) نمره زبان جزو مدارک مورد نیاز برای تحویل به سفارت نیستش؟ من زبانم خوبه اما زمان ندارم شاید ایلتس بدم...
    3) ترجمه شناسنامه را جدیدا دوستان گفتن هر دارالترچمه ای میشه انجام داد به انگلیسی و دیگه نیاز به ترجمه به زبان فرانسه نداره درسته؟
    4) این گواهی پزشکی که دکتر نوشاد میده ایا نیاز به ترجمه داره باز؟ یا انگلیسی هست؟
    5) حتما باید اصل نامه بورس را برد برای گرفتن ویزا یا میشه با پرینت از اسکن نامه که استاد میفرسته برات هم اقدام کرد؟ اگر با پستDHL اصل نامه را بفرستند چقدر زمان میبره تا برسه ایران؟
    ویرایش توسط hamed_golden7 : June 21st, 2014 در ساعت 11:12 AM

رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان محترم ... بعضی سوالات تکراری هست اما برای اطمینان دارم چک میکنم لطفا پاسخ بدبد بسیار سپاسگزارم!

1) اقا من هم مصاحبه کردم با اسکایپ و استادم قبولم کرد که فاند دکتری بده بهم... فقط یک مشکل دارم... مدارکی که دارم 2 سال پیش ترجمه شده و ایا باید باز ترجمه کنم؟ اینطوری که خیلی هزینش میشه که!!!
    2) نمره زبان جزو مدارک مورد نیاز برای تحویل به سفارت نیستش؟ من زبانم خوبه اما زمان ندارم شاید ایلتس بدم...
    3) ترجمه مدارک را جدیدا دوستان گفتن هر دارالترچمه ای میشه انجام داد و دیگه نیاز به ترجمه به زبان فرانسه نداره درسته؟
    4) این گواهی پزشکی که دکتر نوشاد میده ایا نیاز به ترجمه داره باز؟ یا انگلیسی هست؟
    5) شنیدم نامه سابقه کار ارائه بدی بشتر حقوق میدن بهت اونجا اره؟ سابقه کار برای سفارت نیاز هست یا نه؟
    6) حتما باید اصل نامه بورس را برد برای گرفتن ویزا یا میشه با پرینت از اسکن نامه که استاد میفرسته برات هم اقدام کرد؟ اگر با پستDHL اصل نامه را بفرستند چقدر زمان میبره تا برسه ایران؟
    سلام
    1- بلی دوباره باید ترجمه بشه
    2- خیر جز مدارک لازم برای سفارت نیست
    3- بلی
    4- نیازی به ترجمش نیست
    5-اگر برای تحصیل دارید اقدام میکنید سفارت اصلن کاری به سابقه کار شما نداره و سوابق تحصیلی شما مهم است... اونجا رو نمیدونم
    6- پرینتشم کافی است...بسته هایی که با پست DHL از اونجا برای ایران فرستاده میشه معمولا بخاطر تحریم ترخیص نمیشه که بخواد بدستون برسه مگر اینکه دوستی داشته باشید که براتون بیاره... بسته ها با پست عادی فرستاده میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)