صفحه 152 از 268 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162202252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

Member
    رشته و دانشگاه
    9212

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط SamiraBg نمایش پست ها
    سلام، ممنونم از اطلاعاتی که این جا گذاشتین...
    من برای دکترای فلسفه تربیت دانشگاه لوون با یه استادی به توافق رسیدم و مدارکم رو فرستادم و در دست بررسی ه. می خواستم پیشاپیش مدارکم رو برای درخواست ویزای سفارت آماده کنم. از اونجایی که من باید خودن هزینه ی تحصیلم رو بدم، می خواستم از دوستانی که اطلاع دارن بپرسم
    1. فرم 32 مخصوص ضمانت رو ، وقتی که ضامن خارجی (دبی یا ترکیه) از سفارت بلژیک برای گارانتی هزینه های من دوخواست می کنه، قبل از اپلای من برای ویزا هست یا باید من اول وقت بگیرم، مدارکم رو تحویل بدم و بعد به ضامن بگم که بره فرم و پر کنه و مدارکش (حقوق و کارت شناسایی و ...) رو ببره؟
    2. برای دکترا هم لازمه که 8000 یورو بلوکه کنیم یا بیش تر؟
    3. کدوم یکی از این دو تا راه به نظر شما آسون تره و دردسر اداریش کم تره؟ یا بسته به هر کسی فرق می کنه؟
    4. بعد از این که از سفارت وقا گرفتم باید ترجمه مدارک تحصیلی م رو هم بهشون بدم؟ (لیسانس، فوق لیسانس -هنوز دانشنامه نگرفتم-؟؟ )، من تو مدارک مورد نیاز ندیدم اما از صحبت های بچه ها این طور به نظر میاد که باید اینا رو هم ترجمه شده بهشون تحویل داد، آره؟
    پیشاپیش ممنونم...
    سلام،

1. دوست عزیز بر اساس تجربه بنده و سایر دوستان به هیچ وجه تا آماده شدن کامل مدارکتون، برای وقت گرفتن اقدام نکنید، چون وقت رو سفات فقط یک بار میده و دیگه خیلی سخت بشه مجدد وقت گرفت!
    2. اگه ضامن داشته باشین دیگه لازم نیست پول بلوکه کنید ولی در حالت کلی اگه میخواین پول بلوکه کنید با دانشگاه صحبت کنید که اطلاعات دقیق بهتون بده.
    3. در حالت کلی اگه بتونید صزافی مطمین پیدا کنید که پول رو به حساب دانشگاه انتقال بدین حدود 2 هفته طول میکشه نامه آماده بشه ولی اگه ضامنتون بخواد براتون نامه بگیره بستگی به پشت کار و پیگیری ایشون داره. الان من خودم 1 ماهه که ضامنم دنبالشه ولی چون خیلی وقت نداره مدارک لازم رو تحویل سفارت بده، 1 ماهه که معطلم.
    4.؟؟

موفق باشید

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط SamiraBg نمایش پست ها
    سلام، ممنونم از اطلاعاتی که این جا گذاشتین...
    من برای دکترای فلسفه تربیت دانشگاه لوون با یه استادی به توافق رسیدم و مدارکم رو فرستادم و در دست بررسی ه. می خواستم پیشاپیش مدارکم رو برای درخواست ویزای سفارت آماده کنم. از اونجایی که من باید خودن هزینه ی تحصیلم رو بدم، می خواستم از دوستانی که اطلاع دارن بپرسم
    1. فرم 32 مخصوص ضمانت رو ، وقتی که ضامن خارجی (دبی یا ترکیه) از سفارت بلژیک برای گارانتی هزینه های من دوخواست می کنه، قبل از اپلای من برای ویزا هست یا باید من اول وقت بگیرم، مدارکم رو تحویل بدم و بعد به ضامن بگم که بره فرم و پر کنه و مدارکش (حقوق و کارت شناسایی و ...) رو ببره؟
    2. برای دکترا هم لازمه که 8000 یورو بلوکه کنیم یا بیش تر؟
    3. کدوم یکی از این دو تا راه به نظر شما آسون تره و دردسر اداریش کم تره؟ یا بسته به هر کسی فرق می کنه؟
    4. بعد از این که از سفارت وقا گرفتم باید ترجمه مدارک تحصیلی م رو هم بهشون بدم؟ (لیسانس، فوق لیسانس -هنوز دانشنامه نگرفتم-؟؟ )، من تو مدارک مورد نیاز ندیدم اما از صحبت های بچه ها این طور به نظر میاد که باید اینا رو هم ترجمه شده بهشون تحویل داد، آره؟
    پیشاپیش ممنونم...
    4- بله باید همرو بهشون بدید
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

Junior Member

بچه ها من از طریق چه سایتی باید پروسه ویزا رو پیگیری کنم؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط etwins نمایش پست ها
    بچه ها من از طریق چه سایتی باید پروسه ویزا رو پیگیری کنم؟ ممنون
    https://infovisa.ibz.be/

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم اگر از طریق استادم بخوام پروسه ویزا رو پیگیری کنم چکار باید بکنم؟ و استادم به چه آدرسی باید ایمیل بزنه؟
    از توی فروم متوجه شدم که باید به اداره مهاجرت ایمیل زده بشه ولی امروز زنگ زدم سفارت و گفتن به وزارت کشور اونور باید ایمیل بزنه....
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepas3224 نمایش پست ها
    معموللا بعد از چند روز اطلاعات پروسه ویزا توی سایت ثبت میشه؟ من همین چهارشنبه هفته پیش مدارکو دادم. کی میاد توی سایت؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط etwins نمایش پست ها
    معموللا بعد از چند روز اطلاعات پروسه ویزا توی سایت ثبت میشه؟ من همین چهارشنبه هفته پیش مدارکو دادم. کی میاد توی سایت؟ ممنون
    معمولا بعد از 1 هفته تا 10 روز اما دوستانی هم بودن که دیرتر ثبت شده....

Junior Member

ﺳﻼﻡ
    اﻗﺎ اﻳﻦ 180 ﻳﻮﺭﻭﻱ ﻭﻳﺰا ﺭﻭ ﺑﺎﻳﺪ ﺭﻭﺯ ﺗﺤﻮﻳﻞ ﻣﺪاﺭﻙ ﺑﺪﻳﻢ ﻳﺎ ﻭﻗﺘﻲ ﺟﻮاﺏ ﻭﻳﺰا ﻣﻴﺎﺩ?
    ﻛﺴﻲ اﺯ ﺑﭽﻪ هاا ﻫﺴﺖ ﺑﺎ ﺗﻤﻜﻦ ﻣﺎﻟﻲ( ﺧﺎﺑﻮﻧﺪﻥ 8000 ﻳﻮﺭﻭ ﺗﻮ ﻳﻪ ﺑﺎﻧﻜﻪ اﻳﺮاﻧﻲ) و ﺑﺮﺩﻥ ﺭﺳﻴﺪ ﻻﺗﻴﻨﺶ ﻭﻳﺰا ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻳﺎ ﻛﻠﻦ ﻫﻤﻪ ﺿﺎﻣﻦ اﺯ اﻭﻥ ﻭﺭ ﺟﻮﺭ ﻛﺮﺩﻳﺪ?

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_19 نمایش پست ها
    ﺳﻼﻡ
    اﻗﺎ اﻳﻦ 180 ﻳﻮﺭﻭﻱ ﻭﻳﺰا ﺭﻭ ﺑﺎﻳﺪ ﺭﻭﺯ ﺗﺤﻮﻳﻞ ﻣﺪاﺭﻙ ﺑﺪﻳﻢ ﻳﺎ ﻭﻗﺘﻲ ﺟﻮاﺏ ﻭﻳﺰا ﻣﻴﺎﺩ?
    ﻛﺴﻲ اﺯ ﺑﭽﻪ هاا ﻫﺴﺖ ﺑﺎ ﺗﻤﻜﻦ ﻣﺎﻟﻲ( ﺧﺎﺑﻮﻧﺪﻥ 8000 ﻳﻮﺭﻭ ﺗﻮ ﻳﻪ ﺑﺎﻧﻜﻪ اﻳﺮاﻧﻲ) و ﺑﺮﺩﻥ ﺭﺳﻴﺪ ﻻﺗﻴﻨﺶ ﻭﻳﺰا ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻳﺎ ﻛﻠﻦ ﻫﻤﻪ ﺿﺎﻣﻦ اﺯ اﻭﻥ ﻭﺭ ﺟﻮﺭ ﻛﺮﺩﻳﺪ?
    سلام
    - موقع تحویل مدارک... 40 یورو هم بابت تایید مدرک میگیرن
    - بخاطر تحریمها هر نوع ضمانتی از ایران رو قبول نمیکنن
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

Junior Member

سلام بچه ها
    تمبر دادگستری واسه ترجمه چرا اینقدر گرون شده؟
    من عدم سو پیشینه و شناسنامه و مدارک دانشگاهیمو دادم وایه ترجمه گفت 450 هزار تومن میشه......گفت تمبر دادگستری شده 80 هزار؟
    میشه بگین از شما چقدر شد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)