صفحه 168 از 268 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

1- نه مشکلی نیست هر وقت خواستی میتونی بری... یه شرط توافق با استاد... اون مطلب هم برای دانشجویان ارشد هست که دیر به ترم خودشون نرسن و به ما دانشجوبان دکتری بورسیه ربطی نداره
    2 - نه پرینت حساب نمیخواد.. همون نامه بورس و نامه پذیرش دکتری کافی هست...
    3- بگو ریسرچ میکردی... مشکلی نیست... موضوع پروژه حساس نباشه فقط که داستان میشه برات... منم 2 ماه منتظر ویزا هستم
    کلا سخت گیر هست این کشور و هر کسی را راحت راه نمیده و یه جورایی خوبه سخت گیری اولیه که بعد از دانشجو دکتری شدن استرس نداشته باشی که باز گیر بدن و دکتری بره رو هوا...
    برای راهنمایی هم 50 صفحه اخر همین سایت را دقیق بخون از سیر تا پیازش را چند بار توضیح دادن دوستان و دیگه سوال تکراری نپرسید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaminzadeh نمایش پست ها
    سلام

من چندتا سوال داشتم در مورد ویزای تحصیلی بلژیک دارم:
    1-برای دکترا از یکی از دانشگاه های بلژیک پذیرش گرفتم به صورت پوزیشن با حقوق ماهانه 1800 تا 1900 یورو با توجه به اینکه شروع دکترا در بلژیک در هر زمان از سال میتونه باشه و مثل مقاطع دیگه حتما نیازی به شروع از اول ترم های تحصیلی نداره این که تو سایت سفارت گفته "قبل از 24 مرداد سال تحصیلی مذکور" شامل دکترا که نمیشه؟ چون من باید چندهفته دیگه درخواست ویزا بدم
    2- با توجه به فاندی که پرداخت میشه نیازی به ارائه پرینت حساب بانکی هست؟ اگه بله چه مقدار؟چه بانک هایی رو قبول می کنن و چندماه؟
    3- من کمتر از یکساله فارغ التصیل شدم اینکه جایی مشغول به کارنبودم توو این یکسال پوینت منفی محسوب میشه؟ نیازه یه نامه مبنی بر کار موقت داشته باشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    KU Leuven, Electrical Engineering and Computer science

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaminzadeh نمایش پست ها
    سلام

من چندتا سوال داشتم در مورد ویزای تحصیلی بلژیک دارم:
    1-برای دکترا از یکی از دانشگاه های بلژیک پذیرش گرفتم به صورت پوزیشن با حقوق ماهانه 1800 تا 1900 یورو با توجه به اینکه شروع دکترا در بلژیک در هر زمان از سال میتونه باشه و مثل مقاطع دیگه حتما نیازی به شروع از اول ترم های تحصیلی نداره این که تو سایت سفارت گفته "قبل از 24 مرداد سال تحصیلی مذکور" شامل دکترا که نمیشه؟ چون من باید چندهفته دیگه درخواست ویزا بدم
    2- با توجه به فاندی که پرداخت میشه نیازی به ارائه پرینت حساب بانکی هست؟ اگه بله چه مقدار؟چه بانک هایی رو قبول می کنن و چندماه؟
    3- من کمتر از یکساله فارغ التصیل شدم اینکه جایی مشغول به کارنبودم توو این یکسال پوینت منفی محسوب میشه؟ نیازه یه نامه مبنی بر کار موقت داشته باشم؟
    سلام دوست عزیز
    اولا که تبریکات زیاد. دوما جوابا:
    ۱. تاریخی که نوشته مهم نیست برای درخواست ویزای دانشجوی دکتری. هر وقت خواستید میتونید درخواست بدید.
    ۲. نامه بانکی نیاز نیست. چون که شما فاند دارید و همون نامه scholarship که مقدار فاند توش مشخصه کافیه.
    ۳. مورد زمان گذشته از فارغ التحصیلی تون هم تاثیری نداره تو روند ویزا.

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوسنان
    من یک بار پذیرش گرفتم برای predoc از لوون نامی پذیرشم دبر رسید نشد اقدام کنم. استادم پیگیری کرد یه نامه دیگه برای ترم بعد گرفت. دانشگاه نامه رو داده به استادم . الان دنباله بک نفر میگردم بگیره برام بفرسته. هزینشم میدم. کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    ممنون
    راستی برای ویزا میشه از یک بانک ایرانی تمکن گرفت؟ کسی تا خالا این کارو کرده؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

قبلا میشده... اما الان Bank Statement را فقط از خارج از ایران قبول میکنند... بگید با DHL بفرسته استادت اگر بورس باشی و بهت نیاز دارن این کار را میکنند چنان که برای من انجام دادند...
    ویزا هم پروسش طولانی هست شما روی حتی 4 ماه حساب کن من فعلا 2 ماه و یک دوست دیگه 3 ماه منتظر هستیم... پس سعی کن زودتر اپلاکی کنی که دیر و زود شدنشن اذیت نکند...
    یا اینکه یک نفرضامن شما بشه و حقوقش بالای یک مقدار مشخص که نمیدونم باشه... چون بورس بودم اطلاع ندارم... اگر هم که بورس هستی اصلا نیاز به نامه نیست و همین نامه قرار داد کاری یا به اصطلاح دوستان بورسیه کافی هست..

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_19 نمایش پست ها
    سلام دوسنان
    من یک بار پذیرش گرفتم برای predoc از لوون نامی پذیرشم دبر رسید نشد اقدام کنم. استادم پیگیری کرد یه نامه دیگه برای ترم بعد گرفت. دانشگاه نامه رو داده به استادم . الان دنباله بک نفر میگردم بگیره برام بفرسته. هزینشم میدم. کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    ممنون
    راستی برای ویزا میشه از یک بانک ایرانی تمکن گرفت؟ کسی تا خالا این کارو کرده؟

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز از طریق سایت فهمیدم که ویزام ریجکت شده، دیروز، 17 اکتبر، این تصمیم گرفته شده ولی با توجه به تعطیلی سفارت هنوز نه ایمیلی گرفتم و نه تماسی دریافت کردم
    رشته م مهندسی پزشکیه و پول بلوکه کردم.
    سفارت درباره علت ریجکت توضیحی میده معمولن؟
    در ضمن تو نامه ادمیشن من نوشته بودن تا 15 اکتبر برای ثبت نام وقت دارم ولی من موفق شدم از دانشگاه یکم بیشتر وقت بگیرم و نامه جدید دانشگاه رو هم چهارشنبه به آدرس ایمیل سفارت فرستادم. ممکنه دلیل ریجکت این باشه که سفارت هنوز این نامه رو برای بلژیک نفرستاده؟
    حالا من باید پرونده جدید تشکیل بدم یا چون سفارت در انتقال اطلاعات کوتاهی کرده باهام همکاری میکنن...
    من نمیدونم چکار باید بکنم، بنظرم پرونده هم مشکلی نداشته و کامل بوده
    دیگه وقت زیادی هم برام نمونده
    ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

حضوری برو سفارت و داستان را پی جو شو.. ایمیل فایده نداره مگر اینکه خودشون بگن فلان مدرک را بفرستید...

نقل قول نوشته اصلی توسط GAK14 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز از طریق سایت فهمیدم که ویزام ریجکت شده، دیروز، 17 اکتبر، این تصمیم گرفته شده ولی با توجه به تعطیلی سفارت هنوز نه ایمیلی گرفتم و نه تماسی دریافت کردم
    در ضمن تو نامه ادمیشن من نوشته بودن تا 15 اکتبر برای ثبت نام وقت دارم ولی من موفق شدم از دانشگاه یکم بیشتر وقت بگیرم و نامه جدید دانشگاه رو هم چهارشنبه به آدرس ایمیل سفارت فرستادم. ممکنه دلیل ریجکت این باشه که سفارت هنوز این نامه رو برای بلژیک نفرستاده؟
    حالا من باید پرونده جدید تشکیل بدم یا چون سفارت در انتقال اطلاعات کوتاهی کرده باهام همکاری میکنن...
    ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

چی شد اقا جی گفتن بهتون؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط GAK14 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ....

Junior Member

دوستان
    من فرم 32 رو از کجا دانلود کنم و به ضامن بفرستم؟
    ضامنم بلژیکی هست و باید چه مدارکی رو بهمراه فرم 23 کجا ببره؟
    لطفا کمکم کنید من وقت ندارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mnr نمایش پست ها
    دوستان
    من فرم 32 رو از کجا دانلود کنم و به ضامن بفرستم؟
    ضامنم بلژیکی هست و باید چه مدارکی رو بهمراه فرم 23 کجا ببره؟
    لطفا کمکم کنید من وقت ندارم
    اگر واقعا وقتتون کمه که بهتره از سفارت بپرسید و دیگه تلفن رو هم جواب نمیدن( طبق گفته ی آقای بهرام وقتی من رفته بودم سفارت)، ایمیل بزنید یا حضوری برید و راه دیگه اینکه از کسایی که ضامن داشتن و این کارارو انجام دادنن، پیگیر شید. تو تاپیک نتایج ویزای بلژیک ، مشخصه که کیا ضامن داشتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2nt2 نمایش پست ها
    اگر واقعا وقتتون کمه که بهتره از سفارت بپرسید و دیگه تلفن رو هم جواب نمیدن( طبق گفته ی آقای بهرام وقتی من رفته بودم سفارت)، ایمیل بزنید یا حضوری برید و راه دیگه اینکه از کسایی که ضامن داشتن و این کارارو انجام دادنن، پیگیر شید. تو تاپیک نتایج ویزای بلژیک ، مشخصه که کیا ضامن داشتن.
    معمولا تو بلژیک که ضامن میشن به سیتی هال یا همون شهرداری مراجعه می کنند که فقط فیش حقوقی سه ماه آخر و کپی ایدیشونو و یه سری مدارک دانشجو را میخوان البته برای شما که تازه میرید اونجا شاید فرق کنه . بهترین کار اینه که ایشون برن از سیتی هال بپرسن .یه نکته دیگه اینکه فیش حقوقیشون هم مهمه که چقدر باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)