صفحه 194 از 268 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadvaz نمایش پست ها
    دوستانی که میخوان برای صنایع غذایی بیان فوق دانشگاه گنت اصلا و ابدا نیان چون دوست من علی یک هفته ای برگشت
    لطفا دلایل ایشون رو هم بگین. فکر میکنم اینطوری بیشتر برای بقیه قابل استفاده باشه

Junior Member

اين ايميلشه: سلام احمد جان چطوري پسر؟؟؟ آقا اولا كه بايد هر ترمي در سال اولو تو يك شهر بخوني خوابگاه كه نميدن خونم چندماهه اجاره نميدن راحت ميگن برو تو خيابونا دور بزن ببين بعدشم خداشاهده چندتاشون تا گفتم اينترنشنال يا ايرانيم تلفنو قطع كردن دوما اينكه بخاطر پول، زياد دانشجو ميگيرن دكترا هم اگر فاندي باشه اول به بچه ها خودشون ميدن سوما من با بچه ها قبلي صحبت كردم گفتن بعضي امتحاناش شفاهيه و خيليا ميفتن به دوستت بگو گول شهريه ي كمشو نخوره هرجاي دگ بهتر از اينجاست

Junior Member Yaghoot آواتار ها

اين ايميلشه: سلام احمد جان چطوري پسر؟؟؟ آقا اولا كه بايد هر ترمي در سال اولو تو يك شهر بخوني خوابگاه كه نميدن خونم چندماهه اجاره نميدن راحت ميگن برو تو خيابونا دور بزن ببين بعدشم خداشاهده چندتاشون تا گفتم اينترنشنال يا ايرانيم تلفنو قطع كردن دوما اينكه بخاطر پول، زياد دانشجو ميگيرن دكترا هم اگر فاندي باشه اول به بچه ها خودشون ميدن سوما من با بچه ها قبلي صحبت كردم گفتن بعضي امتحاناش شفاهيه و خيليا ميفتن به دوستت بگو گول شهريه ي كمشو نخوره هرجاي دگ بهتر از اينجاست

دوست عزیز، نظر هر فرد البته محترمه ولی اینجور که ایشون نوشتن همه چیز بد دیده میشه درحالیکه اینطور نیست. البته من تو گنت نیستم توی لئوون ام ولی ما هم اینجا خودمون دنبال خونه رفتیم تقریبا اکثر دانشجوها همین کارو میکنن چه ایرانی چه غیر ایرانی، اینکه مشکلی نیست. من نه خودم چنین تجربه ای داشتم و نه از فرد دیگه ای شنیده ام که اگر بگی ایرانی یا اینترنشنال هستی تلفن رو قطع کنند! شاید تصادفا یکی دو نفر مشکل داشتند که این دوستتون باهاشون متاسفانه برخوزد داشته. شفاهی بودن بعضی امتحانا یک مسئله ایه که اینجا طبیعیه و حتی خیلی از دانشجوهای خودشون ترجیح میدن امتحان شفاهی باشه تا کتبی؛ میگن استادا معمولا کمک میکنن و برای پاسخ دادن فرد رو هدایت میکنن در امتحانات شفاهی. حتی بعضی از دوستان اروپایی من در دوره لیسانس تمام امتحاناتشون شفاهی بوده، این سیستم براشون طبیعیه. افتادن در امتحانات هم بستگی به خود فرد و هدف اش و رشته تحصیلی اش داره، ولی برای دانشجویان اینجا چندان مهم نیست، در ضمن دوباره میشه در دوره امتحانی بعدی امتحان داد. بنظرم این مسائل چیزهایی هستن که آدم در هر کشوری ممکنه باهاشون روبرو بشه، بستگی داره چطور در موردش فکر کنید.
    برای دکتری هم دانشجویان ایرانی بسیار زیادی با فاند در درمقطع پی اچ دی اینجا در حال تحصیل هستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaghoot نمایش پست ها
    دوست عزیز، نظر هر فرد البته محترمه ولی اینجور که ایشون نوشتن همه چیز بد دیده میشه درحالیکه اینطور نیست. البته من تو گنت نیستم توی لئوون ام ولی ما هم اینجا خودمون دنبال خونه رفتیم تقریبا اکثر دانشجوها همین کارو میکنن چه ایرانی چه غیر ایرانی، اینکه مشکلی نیست. من نه خودم چنین تجربه ای داشتم و نه از فرد دیگه ای شنیده ام که اگر بگی ایرانی یا اینترنشنال هستی تلفن رو قطع کنند! شاید تصادفا یکی دو نفر مشکل داشتند که این دوستتون باهاشون متاسفانه برخوزد داشته. شفاهی بودن بعضی امتحانا یک مسئله ایه که اینجا طبیعیه و حتی خیلی از دانشجوهای خودشون ترجیح میدن امتحان شفاهی باشه تا کتبی؛ میگن استادا معمولا کمک میکنن و برای پاسخ دادن فرد رو هدایت میکنن در امتحانات شفاهی. حتی بعضی از دوستان اروپایی من در دوره لیسانس تمام امتحاناتشون شفاهی بوده، این سیستم براشون طبیعیه. افتادن در امتحانات هم بستگی به خود فرد و هدف اش و رشته تحصیلی اش داره، ولی برای دانشجویان اینجا چندان مهم نیست، در ضمن دوباره میشه در دوره امتحانی بعدی امتحان داد. بنظرم این مسائل چیزهایی هستن که آدم در هر کشوری ممکنه باهاشون روبرو بشه، بستگی داره چطور در موردش فکر کنید.
    برای دکتری هم دانشجویان ایرانی بسیار زیادی با فاند در درمقطع پی اچ دی اینجا در حال تحصیل هستن.
    این صفحه مربوط به بلژیک خیلی عجیبه، همه واسه دکتری میرن با فاند اما اینجا همه ارشد بدون فاند با کلی نظرات منفی؛ به نظرم دوستانی که مشکلات زیادی دارن به همه تعمیم ندن؛ خوب بولد کردن نداشتن خوابگاه اونم با این ادبیات اصلا درست نیست که ته دل یه سری خالی شه؛ خیلی جاها خوابگاه نمیدن این که دیگه آب و تاب نداره

Junior Member

سلام دوستان
    رشته من "زیست شناسی سلولی و مولکولی"، روز درخواست ویزا خانومی که مدارک رو تحویل گرفت گفت این رشته ممکنه جز رشته های حساس باشه ،دوستان تا حالا واسه ویزای این رشته اقدام کردید؟یا همچین قضیه یی شنیدید؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatehi88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته من "زیست شناسی سلولی و مولکولی"، روز درخواست ویزا خانومی که مدارک رو تحویل گرفت گفت این رشته ممکنه جز رشته های حساس باشه ،دوستان تا حالا واسه ویزای این رشته اقدام کردید؟یا همچین قضیه یی شنیدید؟
    با تشکر
    سلام اصلا نگران نباشيد منم فوق آمار بودم بهم همينو گفت ويزامم اومد مطمئن باشيد ويزاتون مياد

Junior Member

دوستان انتقادتون وارده اما علي گفت فقط رشته ي صنايع غذايي ظاهرا اينجوره چون من كه آمار بودم ايميل زدم گفتن نه هر دوسال تو يك دانشگاهه رشته ي اونا سال اولش اينجوريه

Junior Member

سلام اصلا نگران نباشيد منم فوق آمار بودم بهم همينو گفت ويزامم اومد مطمئن باشيد ويزاتون مياد
    ممنون که پاسخ دادید،بعد 10 روز هنوز پروندم تو سایت ثبت نشده شما چند روزه جوابتون اومد؟

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی برای دانشگاه گنت اقدام کرده بودم. ویزام دو هفته ای آماده شد. بدون اینکه توی سایت ثبت بشه.
    فقط حتما دوستانی که میخوان از طرف وزارت علوم برن فرصت مطالعاتی اصلا و اصلا نامه ساپوزت مالی وزارت علوم رو به سفارت ندن. ظاهرا یه امتیاز منفی محسوب میشه. من نامه ساپورت مالی رو ندادم. و فقط گواهی بلوکه کردن پول رو دادم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatehi88 نمایش پست ها
    ممنون که پاسخ دادید،بعد 10 روز هنوز پروندم تو سایت ثبت نشده شما چند روزه جوابتون اومد؟
    ببينيد قاعده ي خاصي نداره من يكماه بعد دقيقا ثبت شد ودقيقا يك ماه بعد ثبت ويزا اومد يعني دو ماه دوستمم صنايع غذايي بود اونم دقيقا مثل من اما خوب ويزاي يكروزه بوده چهارماهه هم بوده نگران نباش اگه پول بلاك كرده باشي احتمالش خيلي بالاست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)