صفحه 2 از 268 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

من فکر می کردم جواب سوال شما رو دادم.(شاید هم خصوصی داده باشم!)
    نه. نیازی نیست.
    فقط دقت داشته باشید که هر روز فقط به 30 نفر وقت داده می شود. پس هر چه زودتر بروید. موقعی که من رفتم، یک لیستی مردم درست کرده بودند از روز قبل و می شد از عصر روز قبل اسم نوشت.
    یک نکته دیگر: سفارت فقط روزهای 1شنبه تا 3شنبه کار می کند.

دوستان امروز سه‌شنبه چه کسانی‌ جلوی سفارت بودن؟ لطفا به من پیغام بدن من هم بودم و مدارک رو دادم و یه سوال مهم دارم. از نیشابور یکی‌ از دوستان بود، لطفا پیغام بده، موفق باشید

Junior Member

سلام به همگی
    سفارت بلژیک واقعا کار راه اندازن واصلا سخت نمیگیرن.من سه شنبه اون هفته مدارکمو دادم وچهارشنبه صبح زنگ زدن گفتن ویزات صادر شده هفته دیگه از یکشنبه تا سه شنبه بلیت بگیر بیا.یکشنبه هم ویزامو گرفتم.یک سوال راجع به شنگن دارم.
    این خط اخره که نوشتهremark:BNL2یعنی چی؟ و این B1 وB3در خط های پایین چی هستن؟
    ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering - University of Gent, Belgium

سلام
    اون چیزایی که نوشته نمیدونم چیه؟ برای منم نوشته. اما به هر حال چیز بدی نیستن چون من الان بلژیک هستم و کسی‌ هم به این چیزا گیر نداده. برای من یه b6 هم داره.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    لطفا پینگلیش ننویسید.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Junior Member

با درود
    من از دانشگاه ليژ پذيرش براي دكترا گرفتم البته هنوز بورس نگرفتم مي خواستم بدونم شما ويزا گرفتيد ؟ شرايط اين ويزا چطوره؟
    ویرایش توسط basy : January 22nd, 2011 در ساعت 06:24 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

پیش فرض : ویزای تحصیلی بلژیک

با سلام
    من برای دانشگاه گنت براي دكترا اقدام کردم بعد از مصاحبه تلفنی سوپر وایزرم بهم اطلاع داد که تو بهترین گزینه من هستی. اما یه مشکل بزرگ وجود داره سوپر وایزرم بهم گفت که قبلآ دانشجو ایرانی داشته و پروسه ویزاش 1 سال طول کشیده. و هنوز سوپر وایزرم بهم offer نداده !! گفته من دربارش بپرسم و بهش خبر بدم . خودشم میخواد با استادایی که دانشجو ایرانی داشتن مشورت کنه. مي خواستم بدونم کسی میدونه چطوری دیدشو عوض کنم ؟ اطلاعات ويزا رو از کجا بگیرم ؟ سفارت میگه 2 تا 3 ماه. اما نمیدونم چطور استادمو متوجه کنم.
    اگه کسی اطلاع داره لطفآ کمک کنه؟
    ویرایش توسط basy : January 22nd, 2011 در ساعت 06:23 PM دلیل: حذف ایمیل

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hojjati نمایش پست ها
    با سلام
    من برای دانشگاه گنت براي دكترا اقدام کردم بعد از مصاحبه تلفنی سوپر وایزرم بهم اطلاع داد که تو بهترین گزینه من هستی. اما یه مشکل بزرگ وجود داره سوپر وایزرم بهم گفت که قبلآ دانشجو ایرانی داشته و پروسه ویزاش 1 سال طول کشیده. و هنوز سوپر وایزرم بهم offer نداده !! گفته من دربارش بپرسم و بهش خبر بدم . خودشم میخواد با استادایی که دانشجو ایرانی داشتن مشورت کنه. مي خواستم بدونم کسی میدونه چطوری دیدشو عوض کنم ؟ اطلاعات ويزا رو از کجا بگیرم ؟ سفارت میگه 2 تا 3 ماه. اما نمیدونم چطور استادمو متوجه کنم.
    اگه کسی اطلاع داره لطفآ کمک کنه؟
    دوست عزیز با تبریک
    اول از همه میشه بگید در چه رشته ای و با چه شرایطی پذیرش گرفتید؟فاندتون چقدر بوده؟
    الان برایتان نامه ی پذیرش اومده؟

به نظرم به سفارت بلژیک در خیابان فرشته برید و از اونها سوال کنید....
    اگر بتونید استادتون را مجاب کنید که نامه ای بده و یا از اونجا برای سفارت بلژیک نامه ای فکس کنه یا بفرسته می تونه پروسه ی طول کشیدن ویزا رو کمتر کنه....
    من خودم هنوز ایران هستم و اطلاعات بیشتری ندارم

پیروز باشید
    ویرایش توسط basy : January 22nd, 2011 در ساعت 06:24 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

رشته مکانیک ، 1700per/month
    هنوز سوپر وایزرم بهم offer نداده !!
    زنگ زدم سفارت گفتن 2 تا 3 ماه. اما نمیدونم چطور استادمو متوجه کنم که اعتماد کنه؟؟؟؟؟
    واقعآ نمیدوم چیکار کنم؟؟؟؟؟ پیشه کی برم؟؟ از کی کمک بگیرم؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hojjati نمایش پست ها
    رشته مکانیک ، 1700per/month
    هنوز سوپر وایزرم بهم offer نداده !!
    زنگ زدم سفارت گفتن 2 تا 3 ماه. اما نمیدونم چطور استادمو متوجه کنم که اعتماد کنه؟؟؟؟؟
    واقعآ نمیدوم چیکار کنم؟؟؟؟؟ پیشه کی برم؟؟ از کی کمک بگیرم؟؟؟
    دوست عزیز....
    اول از همه در مورد به نظر فاند خوبی میاد...ایا در انجا به عنوان کادر اداری شاغل محسوب میشید؟استادتان در این مورد صحبتی کرده؟
    سعی کنید استادتون رو مجاب کنید که نامه ی مورد نظر رو برایتان ارسال کند تا ببرید سفارت و بتونید ویزاتونو بگیرید...
    بدون نامه ی پذیرش کاری نمیشه کرد...
    اگر استادتان از شما خوشش اومده باشه باید طبیعتا چنین نامه ای رو بده...و حتی اگر خیلی خوشش اومده باشه می تونه از بلژیک برای سفارت بلژیک در ایران نامه ای فکس کنه که کار شما رو زودتر راه بندازه...

اگر تهران تشریف دارید روزهای 1شنبه تا 3شنبه برید سفارت بلژیک در تهران-خیابان فرشته و از اونها در این مورد سوال کنید...مسلما راهنمایتان می کنن..
    به نظرم همزمان با جلب اعتماد استادتان و گفتن این نکته که در صورت همکاری شما و دادن نامه ویزایتان اماده میشود و رفتن به سفارت و جستجو و پرس و جو بهترین کار است...

پیروز باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)