صفحه 215 از 268 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط applyfromiran نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا بعد از گزفتن ویزا محدودیت زمانی تو خروج از کشور هست؟ یا تو اون بازه زمانی که ویزا اعتبار داره هر وقت خواستیم میتونیم از کشورخارج شیم؟

زمانی که جواب مثبت ویزاتون اومد باید بلیط قطعی شده رو ببرید تا ویزاتون رو طبق اون بزنن پس مجبورید روی تاریخ بلیط خارج بشید

Junior Member

ممنونم از پاسختون

فقط اینکه شماره رفرنس کودوم شماه است و چجوری باید وارد شه ؟؟
    من هر چی تلاش میکنم می گه اشتباهه شماره ات

Junior Member

سلام

توی لیست مدارکی که جدیداً آپلود شده توی سایت سفارت نوشته که اگه می خواین قسمت فرانسه زبان بلژیک برین با سفارت تماس بگیرین. قدیمتر ها به جای اون نوشته بود دیپلم متوسطه هم باید همراهتون باشه. دیروز که من با سفارت تماس گرفتم گفتن چون واسه PhD میای چیز دیگه ای لازم نیس. جدیداً کسی مدارکشو واسه دکترا به سفارت تحویل داده؟ به این موضوع برخورد کردین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadr69 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون

فقط اینکه شماره رفرنس کودوم شماه است و چجوری باید وارد شه ؟؟
    من هر چی تلاش میکنم می گه اشتباهه شماره ات
    شماره رفرنس معمولا بالای سمت چپ رسیدیه که سفارت میده و با یک حرف انگلیسی شروع میشه و پبج رقمیه
    شما فقط همون پنج رقم رو بزن و تهران رو از لیست انتخاب کن
    البته بگم که این سایت بعضی مواقع دیرتر از سفارت خبر میده بعضی مواقع هم اصلا خبر نمیده
    ولی خوب شما حالا چک کن

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadvaz نمایش پست ها
    زمانی که جواب مثبت ویزاتون اومد باید بلیط قطعی شده رو ببرید تا ویزاتون رو طبق اون بزنن پس مجبورید روی تاریخ بلیط خارج بشید
    بر اساس دعوتنامه من باید اکتبر اونجا باشم. اما چون هنوز خوابگا پبدا نکردم ممکنه طول بکشه و دسامبر برم. اگر ویزا بگیرم و تا دسامبر هنوز ایران باشم مشکلی پیش نمیاد؟ ضمنا بر اساس دعوتنامه من 6 ماه میتونم اونجا بمونم. از سفارت پرسیدم گفتن اگر استادت مشکل نداره از نظر ما مانعی نداره

Junior Member

بر اساس دعوتنامه من باید اکتبر اونجا باشم. اما چون هنوز خوابگا پبدا نکردم ممکنه طول بکشه و دسامبر برم. اگر ویزا بگیرم و تا دسامبر هنوز ایران باشم مشکلی پیش نمیاد؟ ضمنا بر اساس دعوتنامه من 6 ماه میتونم اونجا بمونم. از سفارت پرسیدم گفتن اگر استادت مشکل نداره از نظر ما مانعی نداره
    دگ اگر استاد موافق باشه که وقتی اومدید اینجا اگر قرار باشه وقت بیشتری بمونید تمدید میکنید
    درمورد رفتن هم موردش مثل شما نبود اما بهش گفته بودن تا یکماه بعد از تاریخ ویزا وقت داری بری اما اگر پرسیدید که حله

فرمی که برای ویزای بلند مدت هست با فرمی که برای ویزای شنگن گذاشته شده یکسانه. باید همون تکمیل بشه؟

Junior Member

فرمی که برای ویزای بلند مدت هست با فرمی که برای ویزای شنگن گذاشته شده یکسانه. باید همون تکمیل بشه؟
    بله هردو یکسان هست در حقیقت شما ویزای شنگن طولانی مدت میخواهید بیشتر از سه ماه

سلام دوستان کسی میدونه خوابگاه های دانشگاه گنت بصورت مختلط هست یا دخترونه پسرونه جداست؟

Junior Member

سلام بچه ها.
    پیشنهادتون برای واریز سر راست و مطمئن اون 160 یورو که باید به حساب تو بلژیک ریخته بشه چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)