صفحه 219 از 268 نخستنخست ... 119169209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,190 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidaup نمایش پست ها
    برای من هم پاسپورتو نگه داشتن و بعد از اینه بلیطو بردم 2 روز بعدش پاسپورتو بهم دادن.

تعجب نکنید اگر حتی تو گرفتن مدارک هم متفاوت برخورد کنن هربار متفاوت بوده

Junior Member

با سلام به دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی دانشگاه گنت میخوام اقدام کنم. با خوندن کامنتها در این سایت راستش یک مقدار گیج شدم!!
    بحث بلوکه کردن پول در حساب دانشگاه آیا برای فرصت مطالعاتی هم لازمه یا برای افرادیه که قراره برای تحصیل برن! چون وقتی وزارت نامه حمایت مالی بده دیگه چه نیازی به بلوکه کردن هست؟
    سوال دوم اینکه توی سایت سفارت اشاره ای به آخرین مدرک تحصیلی نشده آیا واقعا این مدرک لازم نیست؟ چون همونجور که میدونین بسته به اینکه لازم باشه یا نه مبلغ قید شده در سند محضر متفاوت میشه. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hatami66 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی دانشگاه گنت میخوام اقدام کنم. با خوندن کامنتها در این سایت راستش یک مقدار گیج شدم!!
    بحث بلوکه کردن پول در حساب دانشگاه آیا برای فرصت مطالعاتی هم لازمه یا برای افرادیه که قراره برای تحصیل برن! چون وقتی وزارت نامه حمایت مالی بده دیگه چه نیازی به بلوکه کردن هست؟
    سوال دوم اینکه توی سایت سفارت اشاره ای به آخرین مدرک تحصیلی نشده آیا واقعا این مدرک لازم نیست؟ چون همونجور که میدونین بسته به اینکه لازم باشه یا نه مبلغ قید شده در سند محضر متفاوت میشه. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

من اخیرا برای دانشگاه گنت برای فرصت اقدام کردم. هنوز جواب ویزام نیومده. من پول بلوکه کردم اما شنیدم اخیرا نامه حمایت مالی هم قبوله. بهتره از سفارت بپرسید تا مطعن بشید. روزی که برای تحویل مدارک رفتم گفتن گواهی اشتغال به تحصیل کافیه برای فرصت و نیاز به مدرک نیست. من گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه گرفتم و به سفارت دادم. البته اینم بگم که گفتن تو لیست مدارکی که توسایت گذاشتیم مدرک تحصیلی جا مونده و باید فهرستو اصلاح کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط applyfromiran نمایش پست ها
    من اخیرا برای دانشگاه گنت برای فرصت اقدام کردم. هنوز جواب ویزام نیومده. من پول بلوکه کردم اما شنیدم اخیرا نامه حمایت مالی هم قبوله. بهتره از سفارت بپرسید تا مطعن بشید. روزی که برای تحویل مدارک رفتم گفتن گواهی اشتغال به تحصیل کافیه برای فرصت و نیاز به مدرک نیست. من گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه گرفتم و به سفارت دادم. البته اینم بگم که گفتن تو لیست مدارکی که توسایت گذاشتیم مدرک تحصیلی جا مونده و باید فهرستو اصلاح کنیم.
    ممنونم از راهنماییتون.
    عذر میخوام امکانش هست فهرست مدارکی رو که تحویل دادین برام بفرستین؟ اگه امکان داره همه مدارک رو بگین.
    شماره تلفن سفارت رو میتونین بهم بدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hatami66 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون.
    عذر میخوام امکانش هست فهرست مدارکی رو که تحویل دادین برام بفرستین؟ اگه امکان داره همه مدارک رو بگین.
    شماره تلفن سفارت رو میتونین بهم بدین؟
    مدارک دقیقا همون فایل pdf هست که رو سایت گذاشتن. فقط گواهی اشتغال به تحصیل اضافه میشه. شماره سفارت02122248582.

Junior Member

سلام
    من امروز زنگ زدم سفارت، میگن که اخیرا نامه حمایت مالی که از طرف وزارت امور خارجه باشه رو قبول میکنن!!
    کسی میدونه روال گرفتن نامه حمایت مالی از وزارت خارجه چجوریه؟؟

سلام دوستان من هفدهم اگوست وقت سفارت داشتم. هنوز جواب ویزام نیومده. از طرفی هفدهم اکتبر خوابگاه گرفتم. اگر تا اون موقع جواب ویزا نیاد بابد هزینه اجاره خوابگاهو بدم یا کنسلش کنم. چقدر احتمال داره جواب ویزا بیشتر از دو ماه طول بکشه؟

Junior Member

سلام
    در فرم دریافت ویزای بلند مدت برای تحصیل سه مورد ذکر شده که من راجع به اون ها سوال دارم. ممنون میشم پاسخ بدید.
    الف) تاییدیه پزشکی
    دقیقا چقدر طول می کشه صادر بشه و هزینه ی لازم چقدره؟ باید آزمایش بدیم یا یه معاینه ی ساده هستش؟
    ب) گواهی رسمی عدم سوء پیشینه
    از کجا باید بگیرم؟ مدارک لازمش چیه؟
    ج) گزارش خلاصه در ارتباط با انگیزه تحصیل در بلژیک، چشم انداز کاری وتعهد در بازگشت به ایران پس از اتمام تحصیل
    من هیچ ایده ای ندارم راجع به این مورد. کسی نمونه گزارش داره؟

من باید یک نوامبر بلژیک باشم و خیلی سریع باید اقدام کنم برای ویزای بلند مدت تحصیلی. ممنون میشم کمک کنید. اگه تکراری بود سوالا ببخشید همه ی صفحه ها رو نرسیدم مطالعه کنم.

Junior Member

یه سوالی که یادم رفت بپرسم اینکه گواهی عدم سوء پیشینه هم باید ترجمه رسمی بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط starex نمایش پست ها
    سلام
    در فرم دریافت ویزای بلند مدت برای تحصیل سه مورد ذکر شده که من راجع به اون ها سوال دارم. ممنون میشم پاسخ بدید.
    الف) تاییدیه پزشکی
    دقیقا چقدر طول می کشه صادر بشه و هزینه ی لازم چقدره؟ باید آزمایش بدیم یا یه معاینه ی ساده هستش؟
    ب) گواهی رسمی عدم سوء پیشینه
    از کجا باید بگیرم؟ مدارک لازمش چیه؟
    ج) گزارش خلاصه در ارتباط با انگیزه تحصیل در بلژیک، چشم انداز کاری وتعهد در بازگشت به ایران پس از اتمام تحصیل
    من هیچ ایده ای ندارم راجع به این مورد. کسی نمونه گزارش داره؟

من باید یک نوامبر بلژیک باشم و خیلی سریع باید اقدام کنم برای ویزای بلند مدت تحصیلی. ممنون میشم کمک کنید. اگه تکراری بود سوالا ببخشید همه ی صفحه ها رو نرسیدم مطالعه کنم.
    سلام دوست عزیز
    برای تاییدیه پزشکی شما باید به یکی از پزشکان که تو سایت سفارت گفته مراجعه کنید، پس بهتر ساعت کاری پزشکان رو چک کنید، تا جایی که یادمه خود پزشک 50 تومن میگرفت، بعد شما باید برین یه عکس رادیوگرافی بگیرین و مراجعه به آزمایشگاه که فقط ازتون نمونه خون میگیرن، معمولا 2،3 روزه میتونید گواهی رو بگیرید. هزینه آزمایشگاه و عکس رو خاطرم نیست ولی حدود 250 تومن فکر کنم میشد.

برای گواهی سو پیشینه مراجعه کنید به پلیس +10،تو اینترنت میتونید مدارک مورد نیازش رو پیدا کنید و حدود 10، 15 روز طول میکشه.وقتی که گرفتید حتما زیر یکبار بدید برای ترجمه چون بعدش از اعتبار ساقط میشه.
    در مورد سوم هم از من که چیزی نخواستن، اگر لازم باشه بهتون میگن.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)