صفحه 223 از 268 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    AUT- Tissue Eng.

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

سلام
    من برای یک دوره 3 ماهه به عنوان Visiting Scholar به دانشگاه leuven دعوت شدم و توی دعوت نامه گفته شده که هزینه سفر و محل سکونت من رو پرداخت می کنن اما سایر هزینه ها (مثل خورد و خوراک) با خودمه.

حالا سوالم اینه که همین که توی دعوت نامه نوشته شده کفایت میکنه یا این که باید مدرک دیگه ای ارائه بدم مثل بلیط هراپیما یا اجاره نامه یا .....

با این وجود لازم مدارک مالی خاصی هم ارائه بدم؟ گردش مالی زیادی ندارم، فیش حقوقی از شرکتی که الان کار میکنم توش کفایت می کنه؟ شرکت ما مدارک به انگلیسی هم صادر میکنه، اون اوکی هست یا حتما باید فارسی باشه و بره ترجمه رسمی بشه؟

ممنون.

Junior Member

سلام.
    شماره حساب شهرداری بلژیک (برای ریختن 160 یورو ثبل از وقت ویزا) رو از کجا می تونم پیدا کنم؟ سایت اداره مهاجرت باز نمی شه.
    با Tehran Payment می شه پرداخت کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط aryangolden نمایش پست ها
    سلام
    من برای یک دوره 3 ماهه به عنوان Visiting Scholar به دانشگاه leuven دعوت شدم و توی دعوت نامه گفته شده که هزینه سفر و محل سکونت من رو پرداخت می کنن اما سایر هزینه ها (مثل خورد و خوراک) با خودمه.

حالا سوالم اینه که همین که توی دعوت نامه نوشته شده کفایت میکنه یا این که باید مدرک دیگه ای ارائه بدم مثل بلیط هراپیما یا اجاره نامه یا .....

با این وجود لازم مدارک مالی خاصی هم ارائه بدم؟ گردش مالی زیادی ندارم، فیش حقوقی از شرکتی که الان کار میکنم توش کفایت می کنه؟ شرکت ما مدارک به انگلیسی هم صادر میکنه، اون اوکی هست یا حتما باید فارسی باشه و بره ترجمه رسمی بشه؟

ممنون.
    سلام
    شايد بهتر باشه سوالتون رو از سفارت بپرسید (22248582).
    معمولا شما باید مدارکی ارائه بدید که نشون بده هزینه های تحصیل و زندگی رو می تونید تامین کنید، حالا نمی دونم اون نامه به تنهایی کافی یا اینکه باید مبلغی هم تو حساب دانشگاه بلوکه کنید!!!
    ولی اجاره نامه لازم نیست، در مورد بلیط هواپیما هم بعد از اینکه قرار شد براتون ویزا صادر بشه باهاتون تماس میگیرن و میگن که بلیط رو ارسال کنید.
    فکر نمی کنم نیاز به ارائه گردش مالی حسابتون و یا فیش حقوقی باشه چون آگه لازم بود مطمئن بشن که شما از پس هزینه ها بر میآید احتمالا یا باید ضامن معرفی کنید یا پول بلوکه کنید.
    با این حال به نظرم حتما از خود سفارت این موارد رو بپرسید.
    موفق باشید.

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوستان سفارت عکس سه در چهار میخواد یا شش در چهار؟
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azin1395 نمایش پست ها
    سلام.
    شماره حساب شهرداری بلژیک (برای ریختن 160 یورو ثبل از وقت ویزا) رو از کجا می تونم پیدا کنم؟ سایت اداره مهاجرت باز نمی شه.
    با Tehran Payment می شه پرداخت کرد؟
    سلام.
    توی سایت سفارت لینکش هست. http://www.visa4belgium.com/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    AUT- Tissue Eng.

ممنون از پاسختون

مشکل جدیدی که بهش برخوردم اینه که دانشگاه میگه که من مدارک رو ایمیل می کنم و اصلش رو ارسال نمی کنم. با کپی دعوت نامه و بیمه نامه میشه ویزا گرفت؟
    به ایمیل سفارت ایمیل زدم گفته باید اصلش رو بیاری.

راه حل چی هست حالا؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط aryangolden نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون

مشکل جدیدی که بهش برخوردم اینه که دانشگاه میگه که من مدارک رو ایمیل می کنم و اصلش رو ارسال نمی کنم. با کپی دعوت نامه و بیمه نامه میشه ویزا گرفت؟
    به ایمیل سفارت ایمیل زدم گفته باید اصلش رو بیاری.

راه حل چی هست حالا؟

ممنون
    سلام
    شما نامه ای (نامه پذیرش و نامه فاند در صورت داشتن فاند) که دانشگاه برات ایمیل کرده رو پرینت بگیری کافیه.
    در مورد جواب سفارت، یا شما سوال رو بد مطرح کردید یا اونا بد متوجه شدند یا هم اینکه تمپلیت جواب دادن. ولی فکر میکنم اکثر دانشجوها با پرینت نامه اقدام کردند.

Junior Member

من سه سال اخیر ایتالیا بوده م منتها حالا ایرانم اگر گواهی عدم سوء پیشینه ی مدت اقامت در ایتالیا رو بخوان تکلیف چیه به نظرتون؟ چون یک پروسه اداری طولانی داره و اقامتم هم منقضی شده و نمی تونم حضورا اونجا باشم

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    دوستان کسی میدونه سفارت برای دانشگاه گنت کپی ایمیل قبولی دانشگاه رو قبول می کنه یا اینکه حتما باید اصلش رو دانشگاه پست کنه؟
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shima0810 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه سفارت برای دانشگاه گنت کپی ایمیل قبولی دانشگاه رو قبول می کنه یا اینکه حتما باید اصلش رو دانشگاه پست کنه؟
    سلام
    کپی ایمیل کافیه، فقط اگر فاند هم دارید کپی نامه پذیرش و فاند هر دو نیازه.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)