صفحه 227 از 268 نخستنخست ... 127177217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsaj نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    برای مدارک سفارت گزینه اخر که از متقاضی انگیزه نامه و تعهد بازگشت خواسته کسی هست یه نمونه ش رو اینجا اپلود کنه؟
    من هرچی گشتم پیدا نکردم تو این فروم هم کسی به این نکته اشاره نکرده.
    تشکر از لطفتون !!
    سلام دوست عزیز
    فکر نمیکنم این موارد رو به طور معمول از همه ی افراد بخوان (حداقل از من که نخواستن), ولی اگه لازم شد در مورد انگیزه نامه میتونین توی قسمت های دیگه این سایت دنبال نمونه SOP باشید.

سلام،

من فوق لیسانس رو بلژیک بودم و بعدش دوباره اومدم ایران. اخیرا برای یک پوزیشن دکتری که از طرف اتحادیه اروپا هم حمایت میشه (marie curie) اپلای کردم و خوشبختانه مصاحبه اول که اسکایپی بود رو بهم اوکی دادن.
    برای مصاحبه دوم اصرار دارن که برم بروکسل (8 یا 16 فوریه). با توجه به این زمان کم، آیا این احتمال وجود داره که وقت ویزا به صورت فوری به من داده بشه؟ از طریق ای میل به visa.teheran@diplobel.fed.be ؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من 19 اکتبر درخواست ویزا دادم
    8 دسامبر مدارک رسید بلژیک
    تا حالا هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده.
    از دوستان کسی هست که ماه اکتبر درخواست داده باشه و ویزاش اومده باشه؟ دوستانی که اخیرا ویزا گرفتن مدت انتظارشون رو بگن لطفا.

اگه قراره خیلی طول بکشه و ویزا نیاد باید سریع یه جا دیگه اپلای کنم
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط starex نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 19 اکتبر درخواست ویزا دادم
    8 دسامبر مدارک رسید بلژیک
    تا حالا هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده.
    از دوستان کسی هست که ماه اکتبر درخواست داده باشه و ویزاش اومده باشه؟ دوستانی که اخیرا ویزا گرفتن مدت انتظارشون رو بگن لطفا.

اگه قراره خیلی طول بکشه و ویزا نیاد باید سریع یه جا دیگه اپلای کنم
    مرسی
    سلام
    معمولا وقتی طول بکشه یعنی یه مشکلی هست برای بررسی بیشتر طول کشیده من شخصا ندیدم که کسانی که ویزاشون طول بکشه اکسپت بگیرن آخرین مورد هم دقیقا 21 اکتبر اقدام کرد و دقیقا 20 ژانویه یک هفته پیش ریجکت دادن بهش دلیلش هم این بود که دلیل کافی برای بازگشت نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_mech2011 نمایش پست ها
    سلام،

من فوق لیسانس رو بلژیک بودم و بعدش دوباره اومدم ایران. اخیرا برای یک پوزیشن دکتری که از طرف اتحادیه اروپا هم حمایت میشه (marie curie) اپلای کردم و خوشبختانه مصاحبه اول که اسکایپی بود رو بهم اوکی دادن.
    برای مصاحبه دوم اصرار دارن که برم بروکسل (8 یا 16 فوریه). با توجه به این زمان کم، آیا این احتمال وجود داره که وقت ویزا به صورت فوری به من داده بشه؟ از طریق ای میل به visa.teheran@diplobel.fed.be ؟؟
    سلام
    این هم عجیبه چون برادر خانم من مستند ایشون هم بورس گرفت دقیقا مثل شما از اتحادیه اروپا بعد اسکایپم حل بود هرگز نمیخوان کسی رو حضوری ببینن
    میدونن ویزا گرفتن الکی نیست
    اگر واقعامورد شما همینه بجای تلاش برای ویزا از اونا وقت بگیرید بهتره
    خیلی سخت ویزا میدن بصورت فوری

Junior Member

به نظرتون من باید چی کار کنم؟ اینکه به بعضی سریع ویزا میدن و به بعضی دیگه میگن دلیل کافی برای بازگشت وجود نداره بر چه اساسی هستش؟ اصلا چنین مدرکی که اثبات کنیم قراره برگردیم جزو مدارک مورد نیاز درخواست ویزا نبود. یک بار به سفارت ایمیل زدم گفتن ایمیل زدن به ما بی فایدس و باید منتظر پاسخ از طرف بلژیک بمونی.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadvaz نمایش پست ها
    سلام
    معمولا وقتی طول بکشه یعنی یه مشکلی هست برای بررسی بیشتر طول کشیده من شخصا ندیدم که کسانی که ویزاشون طول بکشه اکسپت بگیرن آخرین مورد هم دقیقا 21 اکتبر اقدام کرد و دقیقا 20 ژانویه یک هفته پیش ریجکت دادن بهش دلیلش هم این بود که دلیل کافی برای بازگشت نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط starex نمایش پست ها
    به نظرتون من باید چی کار کنم؟ اینکه به بعضی سریع ویزا میدن و به بعضی دیگه میگن دلیل کافی برای بازگشت وجود نداره بر چه اساسی هستش؟ اصلا چنین مدرکی که اثبات کنیم قراره برگردیم جزو مدارک مورد نیاز درخواست ویزا نبود. یک بار به سفارت ایمیل زدم گفتن ایمیل زدن به ما بی فایدس و باید منتظر پاسخ از طرف بلژیک بمونی.
    اگر درخواستتون رو ثبت کردید هیچ کاری نمیشه کرد اصلا فقط باید صبر کرد
    بله تو مدارک نیست اما تا قانع نشن که شما وضعیت مالیتون معلومه ویزا نمیدن

سلام
    کسی میتونه منو در مورد پرداخت ۱۶۰ یورو منو راهنمایی کنه هیچ صرافی با مشخصات پرداخت نمیکنه

Junior Member

سلام
    من برای هفته بعد وقت سفارت دارم. متاسفانه بعید میدونم تا اون موقع نامه ضمانت مالی ساپورترم به دستم برسه. ظاهرا مشکلی واسه ارسالش ایجاد شده، اما کپی نامه رو دارم. آیا کارم با همون کپی هم راه میوفته یا حتما باید اصل نامه باشه؟
    اگه کپی رو قبول نکنند آیا درخواستم کلا پذیرفته نمیشه یا نقص مدرک به حساب میاد و بعدا میشه اصل نامه رو بهشون داد؟
    ممنون

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moho_65 نمایش پست ها
    سلام
    من برای هفته بعد وقت سفارت دارم. متاسفانه بعید میدونم تا اون موقع نامه ضمانت مالی ساپورترم به دستم برسه. ظاهرا مشکلی واسه ارسالش ایجاد شده، اما کپی نامه رو دارم. آیا کارم با همون کپی هم راه میوفته یا حتما باید اصل نامه باشه؟
    اگه کپی رو قبول نکنند آیا درخواستم کلا پذیرفته نمیشه یا نقص مدرک به حساب میاد و بعدا میشه اصل نامه رو بهشون داد؟
    ممنون
    سلام
    من البته ضامن مالی نداشتم ولی به نظر من با همون کپی برید چون نهایتش اینه که میگه ناقصه و وقت میدن که اصلش رو بیارید.
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)