صفحه 249 از 268 نخستنخست ... 149199239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

سلام دوستان.
    یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید. من برای بورسیه گنت اپلای دادم. جوابش اخر آگوست میاد. الان یکم استرس وقت سفارت و صدور ویزا را دارم. نمیدونم ممکنه بورسیه ام درست بشه و ویزام درست نشه؟
    اگر جواب مثبت است چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط atenasadat : June 17th, 2018 در ساعت 04:40 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atenasadat نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید. من برای بورسیه گنت اپلای دادم. جوابش اخر آگوست میاد. الان یکم استرس وقت سفارت و صدور ویزا را دارم. نمیدونم ممکنه بورسیه ام درست بشه و ویزام درست نشه؟
    اگر جواب مثبت است چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟
    خیلی ممنون
    اگه بورسیه بشید احتمال این‌که بتونید تو اون فاصله ویزا بگیرید زیاده. اگه بدون بورسیه هم می‌تونید برید، سعی کنید کارای اونو انجام بدید. حالا بعدا اگه بهتون فاند دادن، می‌تونید وضعیت مالی رو عوض کنید. اگه بدون بورسیه نمی‌رید که هیچی. اگرم به دانشگاه یه ایمیل بزنید و شرایط رو توضیح بدید شاید کمی کمک کنه که زودتر جواب بدن

سلام

من اخیرا نامه ی پذیرشم رو برای فوق از دانشگاه شهر انتروپ گرفتم و می خوام برای ویزا اقدام کنم.
    دوستان خواهش می کنم اگر کسی اطلاع داره کمک کنه
    در قسمت ویزا نوشته باید مقداری پول رو در حساب دانشگاه بلوکه کنم و من اصلا نمی دونم مقدارش چقدر هست و باید چیکار کنم!
    از دانشگاه هم پرسیدم گفت نیازی نیست توی حساب ما بلوکه بشه!
    خواهش می کنم اگر اطلاع دارید کمک کنید.
    متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_aria نمایش پست ها
    سلام

من اخیرا نامه ی پذیرشم رو برای فوق از دانشگاه شهر انتروپ گرفتم و می خوام برای ویزا اقدام کنم.
    دوستان خواهش می کنم اگر کسی اطلاع داره کمک کنه
    در قسمت ویزا نوشته باید مقداری پول رو در حساب دانشگاه بلوکه کنم و من اصلا نمی دونم مقدارش چقدر هست و باید چیکار کنم!
    از دانشگاه هم پرسیدم گفت نیازی نیست توی حساب ما بلوکه بشه!
    خواهش می کنم اگر اطلاع دارید کمک کنید.
    متشکرم
    سلام. منم از همین دانشگاه واسه ادونسد مستر پذیرش گرفتم. دانشگاه انتورپ برای هر ماه ۶۸۰ یورو بلوکه می‌کنه که میشه سالی ۸۱۶۰ تا. کمتر از این مقدار رو هم قبول نمی‌کنن، من خیلی باهاشون چونه زدم. به international_helpdesk تیکت بزنید و بگید که میخواید از این آپشن استفاده کنید. دانشگاها ترجیح می‌دن شما ضامن معرفی کنید که براش خودشون کار درست نشه ولی نهایتا قبول می‌کنن. البته باید نامه پذیرش داشته باشید.
    برای چه رشته‌ای پذیرش گرفتید؟

سلام دوست عزیز
    نه منظورم دانشگاه Artesis شهر انتروپ هستش.رشته من هنر هستش.
    سوالم این هست که می خوام ضامن معرفی کنم،ضامن هم برادرم در ایران هستش و فیش حقوقی بالایی داره.
    آیا قبول می کنن یا حتما باید در خارج از کشور باشه؟
    کلا برای ضمانت مالی باید چیکار کنم؟چه مدارکی لازمه؟(به غیر از بلوکه کردن پول)
    یک سوال دیگه این که ایا باید نامه ی پرداخت شهریه رو به سفارت تحویل بدم یا همون نامه پذیرش کافی هستش؟
    ممنون میشم اگر راهنماییم

Junior Member

سلام دوست عزیز
    نه منظورم دانشگاه Artesis شهر انتروپ هستش.رشته من هنر هستش.
    سوالم این هست که می خوام ضامن معرفی کنم،ضامن هم برادرم در ایران هستش و فیش حقوقی بالایی داره.
    آیا قبول می کنن یا حتما باید در خارج از کشور باشه؟
    کلا برای ضمانت مالی باید چیکار کنم؟چه مدارکی لازمه؟(به غیر از بلوکه کردن پول)
    یک سوال دیگه این که ایا باید نامه ی پرداخت شهریه رو به سفارت تحویل بدم یا همون نامه پذیرش کافی هستش؟
    ممنون میشم اگر راهنماییم
    به لحاظ فنی که باید ضامن داخل ایران رو هم قبول کنن ولی شانس‌تون برای گرفتن ویزا شاید کمی کمتر بشه، شاید. البته کلا بلژیک ریجکتی کم داشته تا اونجایی که می‌دونم. متاسفانه نمی‌دونم مدارک ضامن ایرانی باید چی باشه ولی توی سایت می‌تونید پیدا کنید. شهریه رو هم موقع ثبت نام پرداخت می‌کنید و همون نامه پذیرش کافیه.

سلام!

دوستان کسی هست که وقت برای ۱ آگوست داشته باشه و بخواد با ۱۵ آگوست عوضش کنه؟ من باید ۱ سپتامبر اونجا باشم و واقعا برام حیاتیه. اگر براتون مقدور هست لطفاً بهم اطلاع بدید.

خیلی ازتون ممنونم!

سلام دوستان،سوال داشتم
    در یکی از قسمت های فرم ویزا، خواسته تا آدرس محلی که می خوام توش اقامت داشته باشم(توی بلژیک) رو بنویسم.من هنوز جایی رو در نظر نگرفتم.باید حتمی جایی رو بگیرم و آدرسش رو بنوسیم یا نه؟چیکار کنم؟
    یکی هم اینکه سوال پرسیده با هزینه ی چه کسی می خوای بیای؟ از اونجایی که نمی خوام پول رو توی داشنگاه بلوکه کنم و ضامن در نظر دارم،توی فرم هم بنویسم ضامن؟ یا باید بنویسم خودم هزینه هارو می دم؟
    ممنون میشم اگر کمکم کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من بعلت یه مشکل که برام پیش اومد نتونستم وقت چهارشنبه 20 ژوئن رو استفاده کنم و بعدش هم تونستم 15 اگوست وقت بگیرم که عملا به دردم نمیخوره.
    نیازمند وقت برای نزدیکترین زمان هستم.کسی هست یا کسی رو میشناسید که وقتش رو لازم نداشته باشه یا بخواد کنسل کنه یا با 15 اگوست عوض کنه؟
    حاضرم هزینه هم پرداخت کنم.ممنون میشم کمکم کنید بدجوری گیر افتادم...

Junior Member

سلام دوستان،سوال داشتم
    در یکی از قسمت های فرم ویزا، خواسته تا آدرس محلی که می خوام توش اقامت داشته باشم(توی بلژیک) رو بنویسم.من هنوز جایی رو در نظر نگرفتم.باید حتمی جایی رو بگیرم و آدرسش رو بنوسیم یا نه؟چیکار کنم؟
    یکی هم اینکه سوال پرسیده با هزینه ی چه کسی می خوای بیای؟ از اونجایی که نمی خوام پول رو توی داشنگاه بلوکه کنم و ضامن در نظر دارم،توی فرم هم بنویسم ضامن؟ یا باید بنویسم خودم هزینه هارو می دم؟
    ممنون میشم اگر کمکم کنید
    سلام
    آدرس رو می‌تونید آدرس دانشگاه رو بزنید فعلا.
    توی فرم هم حتما بزنید ضامن و مشخصات ضامن رو وارد کنید. اطلاعات مالی باید کاملا شفاف باشه وگرنه به دردسر می‌افتید. (ما تجربه‌شو داریم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)