صفحه 255 از 268 نخستنخست ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

سلام دوستان!

من یک مشکل عجیبی خوردم ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره کمک کنه.
    من برای ۱۵ آگوست وقت داشتم. مرتب سایت رو چک می‌کردم که اگر کسی وقت زودتری رو کنسل کرد، من وقتم رو تغییر بدم. امروز که رفتم سایت رو چک کنم دیدم اپلیکیشنم رو بسته!! یعنی به جای Planned نوشته شده Closed! کسی تجربه‌ای داره؟! خطای سیستمی‌ایه؟

ممنون میشم اگر میدونید زودتر بهم پاسخ بدید. حالا در اینجا یا با پیغام خصوصی.
    سلام دو سال پیش منم وقت سفارت بلژیک داشتم و به دلیل شرایطی که داشتم هر روز سایت رو چک می‌کردم. یه روز که طبق معمول میخواستم وقتا رو چک کنم خود سایت یه پیغام بهم داد که این آخرین فرصتت برای تغییر وقت سفارته، اگه دوباره لاگین کنی وقتت لغو میشه. شاید همین اتفاق هم برای شما افتاده باشه. بهتره با خود سفارت تماس بگیرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    ممنون برای پاسخ‌تون. خیر، برای من چنین پیغامی نیومد و هیچ وقت اخطاری با این مضمون دریافت نکردم. اما پیگیری کردم که نتیجه‌اش رو در ادامه می‌نویسم شاید پاسخ باقی دوستان هم باشه.

من چند بار تلفنی تماس گرفتم که متاسفانه پاسخگو نبودن. حضوری مراجعه کردم و توضیح دادم چه اتفاقی افتاده که گفتن مشکل سایته و برای همه اینجور شده! و بعد هم گفتن که سر همون وقتی که گرفتم بیام. حالا مشکل اینجاست که من یک اشتباهی کردم و فرم وقت گرفتن رو سیو نکرده بودم. البته یک بار نگاهش کردم و داده‌ی عجیب و غریبی نداشت ولی از اونجایی که سفارت این فرم رو لازم داره، ممنون میشم اگر کسی بزرگواری کنه و فرمش رو برای من بفرسته که من فرم خودم رو ایجاد کنم.

با سپاس از همه
    سلام! من برای تکمیل پاسخ سفارت یک توضیح دیگه هم بدم برای دوستانی که اکانت‌شون دچار این مشکل شده.

دیروز من ایمیل هم به سفارت زده بودم. در ایمیل هم تایید کردن که مشکل از سیستمه. من در ایمیل ازشون خواسته بودم که validity وقت ویزای من رو تایید کنند که این کار رو هم انجام دادند و تایید کردن که وقتم در سیستم سفارت در همون روز و ساعت ثبت شده. اگر کسی شک داره یا نگران هست می‌تونه برای کسب اطمینان ایمیل بزنه.

Junior Member

salam
    man ye soal dashtam, yeki az un madarak dar morede esbate vaziate mali kafi hast, doroste?

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheg نمایش پست ها
    salam
    man ye soal dashtam, yeki az un madarak dar morede esbate vaziate mali kafi hast, doroste?
    سلام!

بله، یکی از موارد، مدارک مالی کافی به منظور اثبات تامین هزینه‌های تحصیل و اقامت در بلژیک هست.

Junior Member

دوستان به جز اصل فرم ضامن (فرم32)، مدارک شناسایی و مالی ضامن هم باید به سفارت بلژیک در ایران تحویل داده بشه؟
    ویرایش توسط sens : August 5th, 2018 در ساعت 09:05 PM

Junior Member

ممنونم. چون سه مورد نوشته یود ، میخواستم مطمئن شم یکیش کافیه. مثلا داشتن فاند 2000 یورویی هر ماه برای رفتن دانشجو و همسرش کافیه. درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    سلام!

بله، یکی از موارد، مدارک مالی کافی به منظور اثبات تامین هزینه‌های تحصیل و اقامت در بلژیک هست.
    ممنونم. چون سه مورد نوشته یود ، میخواستم مطمئن شم یکیش کافیه. مثلا داشتن فاند 2000 یورویی هر ماه برای رفتن دانشجو و همسرش کافیه. درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheg نمایش پست ها
    بله، کافیه

Junior Member

سلام و درود خدمت دوستان عزیز

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    وقت سفارت برای ماه سپتامبر کی باز میشه و معمولا چند مدت بعد از تاریخ مصاحبه نتیجه ی ویزا اعلام میشه؟
    نحوه ی تغییر تاریخ مصاحبه در سیستم به چه صورت هست؟

Junior Member

ممنون میشم در رابطه با اعتبار ویزای دانشجویی هم توضیح بدین.
    من پاسپورتم 2 سال اعتبار داره. برای دوره ی تحصیلی 4 ساله باید قبل از اقدام برای ویزا پاسپورتم رو تمدید کنم؟
    (آخه من همین شماره پاسپورت رو برای فرم اپلیکیشن دانشگاه وارد کردم)
    سایت سفارت نوشته که اعتبار پاسپورت باید 3 ماه بیشتر از مدت زمان حضور در کشور مقصد باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط reaza123 نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت دوستان عزیز

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    وقت سفارت برای ماه سپتامبر کی باز میشه و معمولا چند مدت بعد از تاریخ مصاحبه نتیجه ی ویزا اعلام میشه؟
    نحوه ی تغییر تاریخ مصاحبه در سیستم به چه صورت هست؟
    سلام!

فکر نمی‌کنم تاریخ مشخصی داشته باشه (طبق تجربه‌ی دوستان در همین فروم). شما هر روز چک کنید که ببینید کی باز میشه. یک آرشیو از نتایج ویزای بلژیک توی فروم موجوده.
    برای تغییر وقت ملاقات هم اگر تاریخی باز شده باشه، می‌تونید انتخابش کنید و وقت‌تون رو تغییر بدید.

موید باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)