صفحه 256 از 268 نخستنخست ... 156206246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,551 تا 2,560 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط reaza123 نمایش پست ها
    ممنون میشم در رابطه با اعتبار ویزای دانشجویی هم توضیح بدین.
    من پاسپورتم 2 سال اعتبار داره. برای دوره ی تحصیلی 4 ساله باید قبل از اقدام برای ویزا پاسپورتم رو تمدید کنم؟
    (آخه من همین شماره پاسپورت رو برای فرم اپلیکیشن دانشگاه وارد کردم)
    سایت سفارت نوشته که اعتبار پاسپورت باید 3 ماه بیشتر از مدت زمان حضور در کشور مقصد باشه.
    این سوال من هم هست! اگر اعتبار پاسپورت کمی کمتر از مدت زمان تحصیل باشه، مشکلی پیش میاد؟
    به علاوه اینکه گواهی عدم سوپیشینه رو لازمه قبلش به تایید سفارت هم برسونیم یا نیازی نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    این سوال من هم هست! اگر اعتبار پاسپورت کمی کمتر از مدت زمان تحصیل باشه، مشکلی پیش میاد؟
    به علاوه اینکه گواهی عدم سوپیشینه رو لازمه قبلش به تایید سفارت هم برسونیم یا نیازی نداره؟
    ویزا یک‌ساله داده میشه. بنابراین اعتبار دو سال برای الان کافیه ولی وقتی بخواید سال دیگه تمدیدش کنید، باید پاسپورت رو عوض کنید.
    دو تا مدرک شناسنامه و سوء پیشینه حتما باید تایید بشن. پس حداقل ۴۰ یورو برای این کار کنار بذارید ولی لازم نیست از قبل تایید بشه. همون روزی که برای درخواست ویزا می‌رید هزینه‌شو می‌دید که خودشون تایید کنن. تایید مدارک هم یک روز طول می‌کشه، بنابراین این‌که از قبل انجام بشه شما رو توی فرایند گرفتن ویزا چندان جلو نمی‌ندازه.

Junior Member

سلام

تشکر می کنم از همه ی دوستانی که راهنمایی کردن.

ممنون میشم اگه برای تکمیل فرم آنلاین هم منو راهنمایی کنید.

-با VOW نامبر و بدون سابمیت فرم آنلاین نتونستم وارد سیستم وقت سفارت بشم.باید فرم آنلاین رو سابمیت کنم که این امکان برای من بوجود بیاد؟
    -بنده در 2 جا شاغل هستم، یکجا هیئت رئیسه ی شرکت و یکجا ارگان نیمه دولتی،به نظرتون کدوم رو در این فرم بیان کنم که برای دریافت ویزا اثر منفی نداشته باشه؟
    -برای تعداد روزهای اقامت باید دقیقا همان مدت تحصیل را وارد کنم ( دکتری 4 سال) یا چند ماه بیشتر را باید در فرم وارد کنم؟
    -intended date of arrival in the Schengen area آیا باید به صورت دقیق وارد شود؟
    -برای آدرس دانشگاه و خوابگاه (آدرس دانشگاه اصلی را باید بنویسم و یا دانشکده ی مورد نظر)؟
    - برای Financing of stay اگر پول بخوام بلوکه کنم visa applicant رو انتخاب کنم؟

سلام دوستان
    ***ممنون می شم راهنماییم کنید*****
    1-من برای ویزای دانشجوی می خوام ضامن خارجی معرفی کنم و وقت هم محدود هستش.
    تمام مدارک رو می دونم فقط اینکه وقتی ضامن مدارک رو حضوری می بره سفارت در شهر خودش(ضامن در کشور آمریکا هستش)،چقدر طول می کشه تا جواب بدن و اصلا بعد از تحویل مدارکش فرایند کار چجوریه و دقیقا چه اتفاقی می افته؟
    2-در ضمن اینکه از هر مدرکی دو کپی نیاز هستش و یکی از اون مدارک هم پرینت حساب یک سال گذشته فرد ضامن هست که کلی صفحه می شه.آیا از اون هم باید دو تا گپی کرفته بشه؟
    ممنون میشم اگر کسی که اطلاع داره به من راهنمایی بده واقعا گیر کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin1110 نمایش پست ها
    سلام

تشکر می کنم از همه ی دوستانی که راهنمایی کردن.

ممنون میشم اگه برای تکمیل فرم آنلاین هم منو راهنمایی کنید.

-با VOW نامبر و بدون سابمیت فرم آنلاین نتونستم وارد سیستم وقت سفارت بشم.باید فرم آنلاین رو سابمیت کنم که این امکان برای من بوجود بیاد؟
    -بنده در 2 جا شاغل هستم، یکجا هیئت رئیسه ی شرکت و یکجا ارگان نیمه دولتی،به نظرتون کدوم رو در این فرم بیان کنم که برای دریافت ویزا اثر منفی نداشته باشه؟
    -برای تعداد روزهای اقامت باید دقیقا همان مدت تحصیل را وارد کنم ( دکتری 4 سال) یا چند ماه بیشتر را باید در فرم وارد کنم؟
    -intended date of arrival in the Schengen area آیا باید به صورت دقیق وارد شود؟
    -برای آدرس دانشگاه و خوابگاه (آدرس دانشگاه اصلی را باید بنویسم و یا دانشکده ی مورد نظر)؟
    - برای Financing of stay اگر پول بخوام بلوکه کنم visa applicant رو انتخاب کنم؟
    سلام.
    - تا اونجایی که می‌دونم و الان نگاه کردم هنوز وقتا باز نشده، بنابراین مشکل از vow و اینا نیست
    - فکر نمی‌کنم فرقی بکنه
    - توی اون فرم نمی‌تونید بیشتر از یک سال بزنید، ارور میده
    - دقیق باید وارد بشه ولی مثلا اگه شروع کلاس‌تون اول اکتبره، می‌تونید intended date رو بزنید ۲۰ سپتامبر
    - دانشگاه رو بزنید بهتره
    -بله

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم
    برای شناسنامه و گواهی عدم سوء پیشینه که باید به تایید سفارت برسه، ترجمه رسمی انگلیسی کافیه یا چیز دیگه ای هم لازم داره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arrz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم
    برای شناسنامه و گواهی عدم سوء پیشینه که باید به تایید سفارت برسه، ترجمه رسمی انگلیسی کافیه یا چیز دیگه ای هم لازم داره؟
    ممنون
    سلام!

ترجمه‌ی شما باید تاییده‌ی وزارت امورخارجه رو هم داشته باشه و برای گرفتن این تاییده باید قبلش تاییده‌ی دادگستری رو گرفته باشه (از نظر سلسله مراتب به این شکل توضیح دادم خدمت‌تون). این در مورد هر مدرکی که بخواید تاییده سفارت رو براش بگیرید صدق میکنه.

موید باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    سلام!

ترجمه‌ی شما باید تاییده‌ی وزارت امورخارجه رو هم داشته باشه و برای گرفتن این تاییده باید قبلش تاییده‌ی دادگستری رو گرفته باشه (از نظر سلسله مراتب به این شکل توضیح دادم خدمت‌تون). این در مورد هر مدرکی که بخواید تاییده سفارت رو براش بگیرید صدق میکنه.

موید باشید.
    سلام، ممنون از پاسختون. بله باید این تاییدیه هارو داشته باشه و اینکه یکی از دوستان گفت که کپی برابر اصل لازم داره درسته؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arrz نمایش پست ها
    سلام، ممنون از پاسختون. بله باید این تاییدیه هارو داشته باشه و اینکه یکی از دوستان گفت که کپی برابر اصل لازم داره درسته؟
    ممنون
    خواهش می‌کنم.

من جایی ندیدم صحبتی از کپی برابر اصل شده باشه. به هر حال درنظر بگیرید که اصل مدارک رو از شما دریافت می‌کنند ولی طبق قوانین که توی وب سایت نوشته زمانی که دو سری کپی رو هم میدید، بعد از گرفتن پاسخ از اداره‌ی مهاجرت به شما اصل مدرک رو برمی‌گردونن. یعنی یه مدرک اصل دست‌شون هست که بخوان تطبیق بدن...امیدوارم تونسته باشم منظورم رو در مورد اعتبار کپی‌ها برسونم.

موید باشید.

سلام خدمت دوستان عزیز

من برای مقطع دکترا پذیرش گرفتم و خیلی ممنون میشم اگر در مورد چند موضوع راهنماییم کنین:
    - کسی میدونه که ارایه ی بلیط هواپیما و همچنین مدرکی که محل اقامتت توی شهری که قبول شدی در روز تحویل مدارک به سفارت ضروریه یا همچین مدارکی رو نمیخوان.
    - آیا مدارک ترجمه شده ی پیش دانشگاهی و یا ریز نمرات دبیرستان لازمه؟
    - مدارک مبنی بر ساپورت مالی (جزییات فاند) توسط دانشگاه به سفارت اعلام میشه یا باید دانشگاه مستقیم به من ایمیل بفرسته؟

خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)