صفحه 5 از 268 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

من دقیقا بگم چی بردم:
    من ریز حقوق پدرم رو بردم که دو ملیون و خرده ای بود
    در ادامه ریز حساب بانکی 6 ماهه اش را بردم که گردشش بالا بود و ته حسابش هم 40 میلیونی بود
    جواز کار پدرم را هم بردم
    همه را به فرانسه ترجمه کردم
    در ضمن پدرتان باید در سفارت حضور داشته باشه با شما تا نامه را امضا کنه و کپی پاسپورتش را هم بدهد.
    اگر سوال دیگری در مورد مالی هست بفرمایید تا بگویم

ApplyAbroad Veteran

درود...

نکته ای رو که باید دوستان مد نظر داشته باشن که فرم ویزای شنگن رو باید از خود سفارت تهیه کنن...چون مثه اینکه به جز اون رو قبول ندارند

هر دو فرم یکی هستند ولی خوب باید مطابق خواسته ی اونها عمل کنید

روز خوش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : : ویزای تحصیلی بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط lord_thunderbolt نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من هم الان دانشجوی phd دانشگاه گنت هستم. پارسال همین موقع ها شروع به اپلای کردم و ماه آگوست اینجا بودم. اگر کم کاریهای خود دانشگاه نبود خیلی زودتر هم انجام میشد.در واقع بیشتر اون دوره صرف کارهای اداری خود دانشگاه شد و هیچ ربطی به ایران نداشت.
    اگر فکر میکنی کمکی ازم بر میاد حتما بگو. مثلا شاید اگر به استادت میل بزنم قبول کنه یا چیزی شبیه این.
    سلام،
    من تا هفته دیگه واسه ویزای تحصیلی اقدام میکنم، یه سوال داشتم در رابطه با ویزای همسرم؟
    اگه همسرم با ویزای توریستی 3 ماه بره سوئد امکانش هست بیاد بلژیک و از داخل بلژیک واسه ویزای الحاق به همسر اقدام کنه توی مدت 3 ماه ویزای توریستیش؟

سلام
    من راجع به ضامن خارجی سوال دارم... ایرانی یا بلژیکی و مقیم یا غیر مقیم بودن ضامن در بلژیک به نظرتون چقدر در روند ویزا تاثیر داره؟ اگر ممکنه از دوستان مطلع میخوام راجع به شرایط ضامن بیشتر توضیح بدن.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_arch نمایش پست ها
    سلام
    من راجع به ضامن خارجی سوال دارم... ایرانی یا بلژیکی و مقیم یا غیر مقیم بودن ضامن در بلژیک به نظرتون چقدر در روند ویزا تاثیر داره؟ اگر ممکنه از دوستان مطلع میخوام راجع به شرایط ضامن بیشتر توضیح بدن.
    ممنون
    مسلما ضامن خارجی 100% بهتر از ضامن ایرانی هست و چه بهتر هم که بلژیکی باشه...

در مورد شرایط ضامن هم خارجی گفته که درامدش بالای 18000یورو در سال باشه...حدودا ماهی بیشتر از 3000دلار...
    البته این 3000دلار رو بر اساس شنیده ها گرفتم...من که زنگ زدم سفارت اصلا جواب درستی نمی دهند!
    شما زنگ زدید و فهمیدید حتما بیایید اینجا بگید!

روز خوش

دوستان اگه برای ویزای دانشجویی به سفارت مراجعه کنیم برای مقطع فوق ، مدرک لیسانس رو میخوان ؟
    مرسی

Junior Member

سلام،
    من یکشنبه 13/06/2010 هفته پیش واسه ویزای تحصیلی اقدام کردم کسی میدونه معمولا چقدر طول میکشه که جوابش بیاد؟
    من Full Fund برای phd دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hojjati نمایش پست ها
    سلام،
    من یکشنبه 13/06/2010 هفته پیش واسه ویزای تحصیلی اقدام کردم کسی میدونه معمولا چقدر طول میکشه که جوابش بیاد؟
    من Full Fund برای phd دارم.
    دوست عزیز شما بالاخره ویزای همسرتون رو چیکار کردین؟ یعنی اصلا نمیشه یه نفر با همسرش باهم برن حتی با وجود فاند کامل؟! راستی شما ضامن هم داشتید؟

ببخشید میخواستم ببینم زمانی که دارم برای گرفتن ویزا اقدام میکنم میتونم همون موقع برای الحاق همسرم هم اقدام کنم که با هم بریم یا باید اول خودم برم اونجا بعد برای همسرم اقدام کنم؟
    کلا میخواستم ببینم روند گرفتن ویزا برای همسر چطوری هست؟
    مرسی

سلام دوستان

اگه من بخوام واسه یه کورس به آلمان برم و نامه دعوتم از اونجا باشه با توجه به اینکه سفارت آلمان جا نداره و بعد از آلمان یا حتی قبل از اون دوست دارم یه سری هم به بلژیک بزنم، می تونم برای گرفتن ویزا از سفارت بلژیک اقدام کنم؟

این کورس برای من خیلی مهم و تاثیر گذاره. لطفا اگه کسی می تونه کمکم کنه.

راستی زنگ زدم سفارت بلژیک گفتش باید دعوت نامه از اونجا باشه اما نمی دونم چقدر می شه روی حرف اوپراتورشون حساب کرد. چون من شهرستان هستم برام سخته بیام اونجا برای سئوال کردن. اگه از کشور دیگه ای عضو شنگن هم فکر می کنید بهتره اقدام کنم لطفا بگید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)