صفحه 6 از 268 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

سلام

من از دانشگاه KU Leuven پذیرش برای دکترا دارم. همه مدارکم رو به انگلیسی ترجمه کردم چون زبان مورد استفاده در این دانشگاه هستش. سه تا سوال داشتم: اول این که سفارت این مدارک رو می پذیره؟ چون به زبان انگلیسی هست. دوم، آیا فرم هایی که از سایت قابل Download هست برای درخواست ویزا قابل استفاده است یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarabio نمایش پست ها
    سلام

من از دانشگاه KU Leuven پذیرش برای دکترا دارم. همه مدارکم رو به انگلیسی ترجمه کردم چون زبان مورد استفاده در این دانشگاه هستش. سه تا سوال داشتم: اول این که سفارت این مدارک رو می پذیره؟ چون به زبان انگلیسی هست. دوم، آیا فرم هایی که از سایت قابل Download هست برای درخواست ویزا قابل استفاده است یا نه؟
    سلام
    شما باید مدارک را به زبان هلندی، فرانسه و یا آلمانی ترجمه کنید (با توجه به بند آخر در برگه مدارک لازم جهت ویزای تحصیلات عالی - سفارت بلژیک)
    راستی سوال سوم چیه ؟؟

ایت ترجمه که میفرمائید باید توسط دادگستری و وزارت خارجه مهر بشه یا خود سفارت بلژیک تایید کنه کافیه؟

سلام به همگی دوستان
    من دانشجوی دکتری در دانشگاه فردوسی مشهد هستم. برای یه فرصت 6 ماهه تحقیقاتی از یکی از اساتید در دانشگاه گنت بلژیک دعوت نامه گرفتم. هزینه های اقامتم به عهده وزارت علومه. الان می خوام واسه ویزا واسه خودم و همسرم اقدام کنم ولی یکسری سوال تو ذهنم هست و کلاً پروسه اخذ ویزا شفاف نیست برام. آیا کسی هست که تا حالا برای یه فرصت مطالعاتی یا همون sabbatical term رفته باشه بلژیک؟

دوستان برای ساپورت مالی دقیقا چه مدرکی مورد نیاز هست ؟ من پدرم شغلشون آزاد هست و فیش حقوقی ندارن ! میخواستم ببینم طبق تجربه ی شما کف مبلغ رسید مالیاتی چقدر باید باشه تا قبول کنن؟ همینطور در مورد پرینت بانک باید چقدر حدودا باشه؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_arch نمایش پست ها
    سلام
    شما باید مدارک را به زبان هلندی، فرانسه و یا آلمانی ترجمه کنید (با توجه به بند آخر در برگه مدارک لازم جهت ویزای تحصیلات عالی - سفارت بلژیک)
    راستی سوال سوم چیه ؟؟
    سفارت فقط ترجمه به هلندی یا فرانسه را قبول میکند

البته من دیدم که انگلیسی هم قبول میکنن !

سلام
    از دوستانی که تجربه دارن درخواست راهنمایی دارم
    ویزای تحصیلی بلژیک احتیاج به ضامن مالی داره. بنا به چیزی که در فرم مدارک نوشته این ضامن از روی فیش حقوق و یا مالیاتی که پرداخت کرده معتبر شناخته میشه.
    در شرایط فردی مثل من که نمیتونم همچین ضامنی پیدا کنم چه روشی را پیشنهاد میکنید.(من از نظر حساب بانکی و گردش مالی و سند و جواز مشکلی ندارم)
    متشکرم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_arch نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که تجربه دارن درخواست راهنمایی دارم
    ویزای تحصیلی بلژیک احتیاج به ضامن مالی داره. بنا به چیزی که در فرم مدارک نوشته این ضامن از روی فیش حقوق و یا مالیاتی که پرداخت کرده معتبر شناخته میشه.
    در شرایط فردی مثل من که نمیتونم همچین ضامنی پیدا کنم چه روشی را پیشنهاد میکنید.(من از نظر حساب بانکی و گردش مالی و سند و جواز مشکلی ندارم)
    متشکرم
    درود بر آزاده خانم...

من تجربه ی مراحل سفارت بلژیک رو ندارم ولی خوب به نظرم سفارت بیشتر دنبال یه منبع درامد پایدار می گرده و زیاد با حساب بانکی و گردش مالی زیاد کاری نداره....

اگر بتونید پیدا کنید چه بهتر ولی اگر خیر اگر دوستان دیگر جوابی نداشتن باید با خود سفارت هماهنگ کنید که گرچه برای مثال به من که خیلی بد جواب میدادن...امیدوارم حداقل به شما بتونن خوب توضیح بدن...

روز خوش

سلام.
    اگه کسی فاند کامل داشته باشه برای دکترا و بخواد همزمان با همسرش اقدام کنه بازم باید ضامن داشته باشه؟ اجباریه؟
    کلا چه چیزای دیگه ای غیر بورس واسه نشون دادن تمکن مالی میتونه کمک کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)