صفحه 7 از 268 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2675

موضوع: ویزای تحصیلی بلژیک

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی بلژیک

سلام دوستان
    من مدارکم را برای ویزا به سفارت تحویل دادم اما متاسفانه به خاطر ریجکتی که قبلا از همین سفارت برای ویزای توریستی داشتم گفتن احتمالا پروسه کارت طول میکشه
    اما یکی از دوستان کمتر از یک هفته از اینکه مدارکش و تحویل داده بود باهاش تماس گرفتن و گفتن بیا ویزات حاضره !!!

دوستانی که برای ویزا اقدام کردن و منتظر جواب ویزا هستن میتونن به این وبسایت برن و با وارد کردن تهران در بالا و شماره پرونده در پایین(5رقمی) از وضعیت ویزاشون مطلع بشن.
    https://infovisa.ibz.be/InfovisaFr.aspx

Junior Member

سلام ، من هم در این زمینه کلی سوال دارم !!! من خیلی مبتدی ام البته !! من می خوام بدونم چیکار باید کنم ؟ واسه پذیرش ؟ مدرک زبان می خوان؟ انگلیسی ؟ فرانسه؟ هلندی؟ ویزا چی اونوقت؟
    وااااااااااای خدا یکی کمکم کنه !!!

سوالاتتون رو بهتر بود تو تاپیک مربوطه مطرح میکردید ولی در مورد ویزا حداقل بهتره تا 2 ماه قبل از شروع کلاسها پذیرش تون رو به سفارت بلژیک ارائه کنید و برای ویزا درخواست بدید. همین

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت

سلام
    ابتدا یک خبر و سپس یک سوال: خبر این که من از سفارت پرسیدم و گفتند که ترجمه ها می تواند انگلیسی باشد پس هزینه اضافی برای ترجمه به سایر زبان ها نپردازید.
    سوال اینکه: ظاهرا در مبحث مالی اولین سوالی که سفارت می پرسه اینه که این ضامن مالی شما که داخل کشور هست چگونه با وجود تحریم ها پول را به شما می رساند؟ دوستانی که تجربه دارند ممنون می شوم پاسخ دهند.
    البته خودم از صرافی ها و بانک توسعه (دور میدان کاج) پرسیدم و راهنمایی کردند ولی می خواستم نظر دوستان رو هم بدونم (کار صرافی ها تقریبا از نظر اروپایی ها غیر قانونی هست (با واسطه این کار را انجام می دهند) بنابراین ممکنه سفارت قبول نکند).

ممنون
    حامد

سلام
    ضامن حتما باید فامیل باشد یا افراد دیگر هم میتوانند ضامن شوند

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

این ضمیمه 32 مورد نیاز "3.2 – تعهد نامه قبول هزينه ها ( بصورت فرم قانونی مشخص شده – ضميمه 32) که از سوی يک فرد بلژيکی يا خارجی ارائه شده باشد.
    • فرم - ضميمه 32- در صورتيکه فرد ضامن ساکن بلژيک باشد ، قابل ابتياع نزد شهرداری محل سکونت فرد ضامن می باشد. در صورتيکه فرد ضامن خارج از بلژيک ساکن می باشد، برای ابتياع فرم مذکور و تائيد اعتبار ، بايد به نمايندگی سياسی يا کنسولی بلژيک ، مراجعه نمايد.
    • هنگاميکه فرد ضامن ساکن بلژيک می باشد ، فرم – ضميمه 32 – بايد مدارک زير را به همراه داشته باشد:
    - مدرکی رسمی دال بر معتبر بودن ضامن ارائه گردد (فيش حقوق/ رسيد پرداخت های مالياتی جديد) . درآمد ساليانه ضامن بايد حداقل 18372 يورو در سال باشد ( ضامنی که کسی تحت تکفل وی نباشد) .
    - کپی از کارت شناسائی ، از گذرنامه بلژيکی يا هر مدرک شناسائی ديگر.

هنگاميکه ضامن ساکن ايران يا کشور خارجی ديگر باشد ، فرم – ضميمه 32 – بايد با مدارک زير همراه باشد :
    - مدرکی رسمی دال بر معتبر بودن ضامن ارائه گردد (فيش حقوق/ رسيد پرداخت های مالياتی جديد) .
    - کپی کارت شناسائی ، گذرنامه .
    "
    از تو سایت یکی پیدا کردم با این عنوان "T" PLEDGE OF FINANCIAL SUPPORT FOR STUDENT
    میخواستم همین فرمی هست که سفارت میده یا؟
    ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

نقل قول نوشته اصلی توسط maanfered نمایش پست ها
    این ضمیمه 32 مورد نیاز "3.2 – تعهد نامه قبول هزينه ها ( بصورت فرم قانونی مشخص شده – ضميمه 32) که از سوی يک فرد بلژيکی يا خارجی ارائه شده باشد.
    • فرم - ضميمه 32- در صورتيکه فرد ضامن ساکن بلژيک باشد ، قابل ابتياع نزد شهرداری محل سکونت فرد ضامن می باشد. در صورتيکه فرد ضامن خارج از بلژيک ساکن می باشد، برای ابتياع فرم مذکور و تائيد اعتبار ، بايد به نمايندگی سياسی يا کنسولی بلژيک ، مراجعه نمايد.
    • هنگاميکه فرد ضامن ساکن بلژيک می باشد ، فرم – ضميمه 32 – بايد مدارک زير را به همراه داشته باشد:
    - مدرکی رسمی دال بر معتبر بودن ضامن ارائه گردد (فيش حقوق/ رسيد پرداخت های مالياتی جديد) . درآمد ساليانه ضامن بايد حداقل 18372 يورو در سال باشد ( ضامنی که کسی تحت تکفل وی نباشد) .
    - کپی از کارت شناسائی ، از گذرنامه بلژيکی يا هر مدرک شناسائی ديگر.

هنگاميکه ضامن ساکن ايران يا کشور خارجی ديگر باشد ، فرم – ضميمه 32 – بايد با مدارک زير همراه باشد :
    - مدرکی رسمی دال بر معتبر بودن ضامن ارائه گردد (فيش حقوق/ رسيد پرداخت های مالياتی جديد) .
    - کپی کارت شناسائی ، گذرنامه .
    "
    از تو سایت یکی پیدا کردم با این عنوان "T" PLEDGE OF FINANCIAL SUPPORT FOR STUDENT
    میخواستم همین فرمی هست که سفارت میده یا؟
    ممنون
    Ya, that's it; Always get the latest version of the forms from the following link. (The panel on the right)
    http://diplomatie.belgium.be/en/serv...gium/index.jsp

فرقی نداره. مهم اینه که اون فرد معتبر باشه از نظر سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    دوستان برای ساپورت مالی دقیقا چه مدرکی مورد نیاز هست ؟ من پدرم شغلشون آزاد هست و فیش حقوقی ندارن ! میخواستم ببینم طبق تجربه ی شما کف مبلغ رسید مالیاتی چقدر باید باشه تا قبول کنن؟ همینطور در مورد پرینت بانک باید چقدر حدودا باشه؟

مرسی
    سلام

من هم همین سوال رو دارم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)