صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: رشته مشاوره

پیش فرض پاسخ : رشته مشاوره

سلام دوستان. نمیدونم چرا این سایت انقدر سوت و کور شده. بخصوص این بخش
    من لیسانس علوم سیاسی دارم با معدل 15.5 از دانشگاه اصفهان
    فوق لیسانس مشاوره خانواده از دانشگاه غیرانتفاعی
    تا چندوقت دیگه هم ایلتسم رو میگیرم. قطعا نمره 7 رو میارم

برای مشاوره چه دانشگاههای بهتره اقدام کنم؟ با فاند البته. اصلا گروه مشاوره خانواده میتونه برای روانشناسی اپلای کنه؟
    به نظر شما بهتر نیست برای پایان نامه ام موضوعی رو انتخاب کنم که دانشگاه یا استاد مورد نظرم نظر مثبت تری روش داره؟
    خواهش میکنم هرکس تجربه داره کمکم کنه. دیشب تا صبح پلک رو هم نذاشتم فقط داشتم سرچ میکردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh135135 نمایش پست ها
    سلام دوستان. نمیدونم چرا این سایت انقدر سوت و کور شده. بخصوص این بخش
    من لیسانس علوم سیاسی دارم با معدل 15.5 از دانشگاه اصفهان
    فوق لیسانس مشاوره خانواده از دانشگاه غیرانتفاعی
    تا چندوقت دیگه هم ایلتسم رو میگیرم. قطعا نمره 7 رو میارم

برای مشاوره چه دانشگاههای بهتره اقدام کنم؟ با فاند البته. اصلا گروه مشاوره خانواده میتونه برای روانشناسی اپلای کنه؟
    به نظر شما بهتر نیست برای پایان نامه ام موضوعی رو انتخاب کنم که دانشگاه یا استاد مورد نظرم نظر مثبت تری روش داره؟
    خواهش میکنم هرکس تجربه داره کمکم کنه. دیشب تا صبح پلک رو هم نذاشتم فقط داشتم سرچ میکردم.
    سلام من هی این فروم رو چک میکنم جوابی نمیاد
    جواب سوالتونو پیدا کردید؟ میشه با مشاوره خانواده برای روانشناسی اپلای کرد؟

سلام دوست عزیز. بله بله. ای کاش زودتر چک کرده بودم. برای مشاوره نباید روانشناسی اپلای کرد. باید couple & family therapy یا marriage & family therapy اپلای کرد. البته این رشته رو فقط آمریکا داره. کانادا نداره اصلا. کانادا Counseling psychology داره که GRE هم میخواد.و من دقیقا نمیدونم سرفصل هاش به مامیخوره یا نه. ولی نکته مهم در پذیرش اون اینترست شما هست در مقاله. من کانادا social work اپلای کردم وآمریکا فامیلی تراپی

Junior Member

سلام
    شما تونستید پذیرش بگیرین؟
    جایی توی فروم نوشته بودن برای گرایش های روانشناسی غیر از بالینی مهم نیست فوقتون چی باشه.
    شما میدونید که با ارشدم که مشاوره شغلیه میشه روانشناسی صنعتی و سازمانی برای دکترا اپلای کرد یا نه؟ ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید بگین
    چون خیلی کمن اینجا بچه های مشاوره که اپلای کرده باشن اکثرا هم در دسترس نیستن

ببینید همه چیز برمیگرده به اون موضوع ریسرچ شما. اگر در اساتید رشته صنعتی سازمانی کسی رو پیدا کنید که با ریسرچ شما همسو باشه فکر میکنم بتونید اپلای کنید. همونطوری که من از ارشد خانواده برای مددکاری اپلای کردم. دلیلش هم این بود که مقاله م در مورد خشونت خانگی بود. استادم به من گفت احتمالا چندتا پیش نیاز باید پاس کنی. برای شما هم شاید اینطور باشه.
    من هنوز جواب پذیرشم نیومده چون نمره زبانم رو دیر رسوندم به دانشگاه (ایران قرنطینه بود و همه امتحانها هم کنسل شد که البته دانشگاهها با دانشجوهای ایرانی همکاری کردند).
    راستی دانشگاههای کانادا هم برای روانشناسی نمره GRE میخواد. چک کنید که برای گرایش شما هم میخواد یا نه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)