صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: چكيده سايت همه دانشگاهها براي حداقل نمره IELTS

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : چكيده سايت همه دانشگاهها براي حداقل نمره IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط fffff نمایش پست ها
    ممنونم...
    اما مگه وقتی هم ILTS همTefl قبول کنن باز بحث اینکه کدوم ارجح هم پیش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دانشگاههای انگلیس فقط IELTS میخوان؟؟می ترسم وقتمو بذارم روIBT اما پشیمون شم! اخه جدیدن USهم آیلتس قبول میکنه! این طور که میگن اسونترم هست!!)))))))))
    دوست عزیز
    همانطور که گفتم باید مشخص کنید کدام دانشگاه میخاهید برید و هدفتان را مشخص کنید...
    بحث ارجح بودن نیست بلکه بعضی دانشگاه ها می گویند تافل داشته باشید بهتره...
    دانشگاه های انگلیس فقط ایلتس نمیخان...
    تجربه ی من میگه انچنان هم که میگن ایلتس راحت هستش غلطه و در مواردی هم سخت تر از تافل هستش....
    تافل یه خوبی داره اینه که در بعضی جاها تافل 550 رو مساوی 6.5 می دونن(بیشتر در بعضی از دانشگاه های امریکا و کانادا)ولی در اروپا بیشتر 550 رو برابر 6 میدونن و خوب مسلمه اگر تافل داده باشید با 550 می تونید پذیرش بگیرید ولی با ایلتس 6 در امریکا نمیشه....

شما به شکل امتحان نگاه نکنید...سعی کنید امتحانی رو که برمی گزینید بهترین نتیجه ای رو که می تونید بگیرید کسب کنید.این مهمه و وقتی نمره ی شما بالا باشه در کنار سایر عوامل باعث پذیرش شما میشه...

لطفا بحث رو دیگه در اینجا ادامه ندید و در تاپیک های مربوط به ایلتس یا تافل دنبال کنید

روز خوش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master in mathematics,field of matroid

نقل قول نوشته اصلی توسط yare.dabestani نمایش پست ها
    سلام

بچه ها اين فايل خيلي طول كشيد تا تكميل بشه. حدودا ماله شهريور و مهر همين امساله. خيلي گشتم ولي مشابه اينو تو اينترنت پيدا نكردم پس مجبور شدم خودم آمادش كردم

همه سايت دانشگاههاي آمريكا و دانشگاههاي خوبه كانادا رو گشتم و با خيلي از Graduate school ها ايميل بازي كردم و اين چكيدشه

نمره حداقل براي apply رو آووردم و اگر تو رديفي X ديديد يعني حتي بعد از email بازي هم دانشگاه گفته IELTS قبول نميكنه

حتما بدرت همه كسايي كه امتحان IELTS دادن ميخوره

با ویرایش mAhdi
    سایر دوستان هم اگر اطلاعاتی مشابه دارند لطفاً به این پست اضافه کنند.

سلام
    دستتون درد نکنه
    یک چیزی میخواستم اضافه کنم. من سال گذشته برای western ontario اقدام کردم و آیلتس 6 رو فرستادم برای دکترای ریاضی اپلای کردم ومدارک رو پست کردم
    ولی ردم کردند و منشی اش گفت معدلت پایین بود من معدل فوقم 3.2 هست گفتم برای کسایی که میخواهند اپلای کنند بدونند. راستی دانشگاه mit هم برای رشته ریاضی آیلتس 6 میخواهد ولی gre بالا
    میخواهد حدودا بالای 1500 البته اونطور که گشتم این حدود دستگیرم شد
    یک سوال داشتم این علامت اکس و وای نشانه ی چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master in mathematics,field of matroid

پیش فرض پاسخ : چكيده سايت همه دانشگاهها براي حداقل نمره ielts

نقل قول نوشته اصلی توسط MNL نمایش پست ها
    سلام
    کسی هست که کار مشابهی برای دانشگاه های استرالیا و انگلیس کرده باشه ؟ (منظورم اینه که لیستی از دانشگاه ها و نمراتی که می خوان تهیه کرده یا پیدا کرده باشه )

با تشکر
    سلام
    میخواستم به اطلاعتون برسونم که من برای دانشگاه های یورک و اسکس و بس کویین مری و شفیلد در انگلستان اپلای کردم و همشون 6 من رو قبول کردند (ارشدریاضی با معدل 3.2 هستم)
    دانشگاه یورک پذیرفت ولی چون اسکالرشیپ نداد منم دیفر کردم و دانشگاه اسکس اسکالر هم داد ولی چون بالاترین اسکارشیبش یک سوم خرج دانشگاه بود بازم دیفر کردم و همچنین شفیلد هم گفت پنجاه درصد خرج دانشگاه رو میدهند این رو کلا لغو کردم. راستش انگلیس برای دکترا خیلی گرونه. البته اگه آیلتس 7 داشتم یورک خرج دانشگاهش لغو میشد چون به آیلتس 7 ها تدریس میدادند تازه یک مصاحبه هم کردند و بعد قبولم کردند. از استرالیا هم تا اونجا که خبر دارم اکثرا بالای 6.5 هستند من دانشگاه موناش رو اپلای کردم گفتند باید آیلتس 6.5 داشته باشم ولی برای اسکالرشیپ گفتند معدل 18 میخواهند که من کلا بی خیالش شدم و با خودم گفتم اگه 18 بودم که میرفتم هاروارد یا پرینستون که تو ریاضی قویند نه دانشگاه شما. خلاصه این اطلاعات من. امید که مفید باشه

سلام دوستان
    من 28 Academic July امتحان دادم و نمراتم:
    L:7.5
    R:6
    S:6.5
    W:5
    O:6.5
    می خواستم بپرسم به خاطر Writing برای پذیزش دچار مشکل می شم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط ninasheikh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 28 Academic July امتحان دادم و نمراتم:
    L:7.5
    R:6
    S:6.5
    W:5
    O:6.5
    می خواستم بپرسم به خاطر Writing برای پذیزش دچار مشکل می شم؟
    اکثر دانشگاه ها معیارشون نمره کلیه ولی بعضی ها هم برای هر اسکیلی یه حداقل نمره رو میخواهند مثلا میگن مینیمم کلی 6.5 و مینیمم هر اسکیل 6.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    environmental engineering at shiraz university

نقل قول نوشته اصلی توسط yare.dabestani نمایش پست ها
    سلام

بچه ها اين فايل خيلي طول كشيد تا تكميل بشه. حدودا ماله شهريور و مهر همين امساله. خيلي گشتم ولي مشابه اينو تو اينترنت پيدا نكردم پس مجبور شدم خودم آمادش كردم

همه سايت دانشگاههاي آمريكا و دانشگاههاي خوبه كانادا رو گشتم و با خيلي از Graduate school ها ايميل بازي كردم و اين چكيدشه

نمره حداقل براي apply رو آووردم و اگر تو رديفي X ديديد يعني حتي بعد از email بازي هم دانشگاه گفته IELTS قبول نميكنه

حتما بدرت همه كسايي كه امتحان IELTS دادن ميخوره

با ویرایش mAhdi
    سایر دوستان هم اگر اطلاعاتی مشابه دارند لطفاً به این پست اضافه کنند.

مرسیییییییییییی خلیعالیبود فقط یه سوا ایه نمره overall هست یا band score هم یخواد؟

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

با سلام
    به دلیل به روز شدن نمرات آیلس مورد نیاز برای هر دانشگاه و عدم وجود اطمینان به فایل های موجود به دلیل منقضی شدن و قدیمی بودن آنها، این تاپیک بسته می شود. ضمنا ارسال های بی محتوی بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند.
    با تشکر

تیم مدیریتی اپلای ابرود
    ویرایش توسط Simon : June 14th, 2014 در ساعت 07:57 AM
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)