صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 1112131415161718192021
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 208 , از مجموع 208

موضوع: Clearance for Returning Students

پیش فرض پاسخ : Clearance for Returning Students

ایمیل گرفتم که پاسپورتمو بفرستم. با اینترنشنال آفیس تماس گرفتم گفت که دیر شده و باید advisor و بقیه استادایی که باهاشون درس داری تایید کنند که با وجود دیر کردت می تونی موفق شی و البته هزینه ترم هم باید پرداخت شه و استادهم با ما هماهنگ کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh_galaxy نمایش پست ها
    ایمیل گرفتم که پاسپورتمو بفرستم. با اینترنشنال آفیس تماس گرفتم گفت که دیر شده و باید advisor و بقیه استادایی که باهاشون درس داری تایید کنند که با وجود دیر کردت می تونی موفق شی و البته هزینه ترم هم باید پرداخت شه و استادهم با ما هماهنگ کنه.
    Congratulations, Do not worry about your university situation. Email your adviser and instructors and let them know what you have been through. They usually cooperate. This has nothing to do with International office as you have not passed the census date.

Junior Member

ویزای منم اومد بعد از ۶۰ روز.دانشجوی سال سوم.تغییر رشته از عمران به مواد.
    یکبار ریجکت از دبی بعلت نداشتن سیوی و اس او پی.
    اقدام از طریق قبرس.
    انشالله همگی خبر خوب بگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط ateferazavi نمایش پست ها
    موافقم. امیدوارم ریترنینگ ها همکاری کنن. من و ۱۵ نفر دیگه از ریترنینگ های ارمنستان به خود سفارت نامه گروهی زدیم. البته امیدوارم که لا اقل جواب تمپلیت رو ندن. میشه باهاشون صحبت کرد برای وزارت خارجه هم.
    سلام
    من پارسال از ارمنستان ویزای دانشجویی گرفتم و میخوام تابستون برگردم ابران و دوباره ارمنستان اثدام کنم برای ویزا. میدونین پارسال دانشچوهای ریترنینگ تونستن ویزا بگیرن یا نه و اینکه چند روز طول کشیده؟ من یادمه پارسال ارمنستان همه رو تو 25 و 27 اگوست کلیر کرد.

دوستان سلام

با اینکه ترم اخر دکتری بودم، به دلایلی مجبور شدم دسامبر ۲۰۱۶ برگردم ایران. مصاحبه من اواسط ژانویه ۲۰۱۷ در دبی بود. بعد از ۴ ماه و نیم هیچ خبری نیست. فقط توی اپریل یه اپدیت گرفتم. دوستان کسی هست که سابقه کلیرنس برای برگشت به امریکا داشته باشه. خیلی ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1125 نمایش پست ها
    دوستان سلام

با اینکه ترم اخر دکتری بودم، به دلایلی مجبور شدم دسامبر ۲۰۱۶ برگردم ایران. مصاحبه من اواسط ژانویه ۲۰۱۷ در دبی بود. بعد از ۴ ماه و نیم هیچ خبری نیست. فقط توی اپریل یه اپدیت گرفتم. دوستان کسی هست که سابقه کلیرنس برای برگشت به امریکا داشته باشه. خیلی ممنون
    سلام. من. تابستون سال پیش از ایروان و نود و سه روزه

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

نقل قول نوشته اصلی توسط noooshiiin10 نمایش پست ها
    سلام
    من پارسال از ارمنستان ویزای دانشجویی گرفتم و میخوام تابستون برگردم ابران و دوباره ارمنستان اثدام کنم برای ویزا. میدونین پارسال دانشچوهای ریترنینگ تونستن ویزا بگیرن یا نه و اینکه چند روز طول کشیده؟ من یادمه پارسال ارمنستان همه رو تو 25 و 27 اگوست کلیر کرد.
    من پارسال برگشتم ایران و از ارمنستان اقدام کردم و اواخر جولای ویزای من و خیلی از دوستان ریترنینگ دیگه هم اومد! یادمه از اواخر جولای سرعت ویزا دادن خیلی بالا رفت! گویا روند سال قبلش هم به همین صورت بوده! برای همین خیلی فرقی نمیکرد که شما اواخر می مصاحبه داشتی یا اواخر جون! موارد خاص را کنار بگذاریم!

سلام دوست عزیز

شما بالاخره تونستید ویزاتون رو بگیرید؟ من هم شرایط شما رو دارم و مجبور شدم برگردم ایران وسط درسم و حالا هم دقیقا 5 ماهه منتظرم.
    اگر بتونید کیستون رو بهم بگید و یا موارد مشابه کمک روحی بزرگی بهم خواهد بود

متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1125 نمایش پست ها
    دوستان سلام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)