صفحه 3 از 21 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 208

موضوع: Clearance for Returning Students

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : Clearance for returning students

نقل قول نوشته اصلی توسط halivak
    از لحاظه ویزا دادن یعنی‌ حتما میدان به رترنینگ ستودنت‌ها و مشکل فقط مدت کلارنس؟
    هیچ قطعیتی در گرفتن ویزا وجود نداره و هیچ تضمینی نیست که حتما به دانشجویان در وسط تحصیل ویزا بدهند. من دیده‌ام دانشجویانی رو که وسط تحصیل از آمریکا خارج شده‌اند و ویزا نگرفته‌اند، اما تعدادشون خیلی کم بوده. به هر صورت خروج از آمریکا یک مقدار ریسک داره و اگر نداشت که خیلی از دانشجویان ۷-۸ سال بدون دیدن خانواده در آمریکا نمی‌موندند.

Junior Member

بابک،
    اونائ رو که دیدی بهشون ویزا ندادن آیا مورد خاصی‌ داشتن
    در ضمن اگر کسی‌ زودتر از یه سال از آمریکا خارج بشه کلیرنکش زود میاد؟

در آخر آیا خودت آمریکا هستی‌

ApplyAbroad Champion

من دو نفر رو شنیدم که نتونستند ویزا بگیرند. یکی رشته‌اش ظاهرا رشته‌ی مشکل داری بوده و به این خاطر نتونسته ویزا بگیره و ظاهرا به طور کلی نتونسته دیگه برگرده، اما نفر بعدی مورد خاصی نداشته. از دوبی درخواست ویزا کرده بود، قبول نشده بوده و بعد از آنکارا اقدام کرده و گرفته و برگشته.
    بعید می‌دونم که اگر خروج در فاصله‌ی زمانی زیر یک سال باعث کوتاه شدن کلیرنس بشه. کلا طول مدت کلیرنس رو به این راحتی‌ها نمی‌شه پیش بینی کرد و نمی‌شه گفت دقیقا به چه عواملی بستگی داره.
    بله، من آمریکا هستم.

Junior Member

بابک،

تو خودت طیی تحصیلت ایران رفتی‌

اگه رفتی‌ دفعهٔ اول از کجا ویزا گرفتی‌ و دفعهٔ دوم از کجا، در ضمن می‌تونم رشته، دانشگاه و مدت کلیر شدنت رو بپرسم

ApplyAbroad Champion

من بعد از شروع تحصیلم در آمریکا هیچ وقت ایران نرفتم، اما یک بار از آمریکا خارج شدم و کانادا رفتم. از ونکوور ویزای برگشت گرفتم و ۲۰ روزه کلیر شدم. بقیه اطلاعاتی هم که خواسته‌اید رو با کلیک کردن روی علامت کلاه زیر اسمم می‌تونید ببینید.
    ضمنا این موضوع بیشتر پیرامون مساله‌ی کلیرنسه. توصیه می‌کنم که در مورد گرفتن ویزا نگاهی هم به موضوع زیر بیاندازید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,2711.0.html

Junior Member

please Update us about clearance waiting time for returning student in Dubai.plzzzzzzz

Junior Member

I was interviewed on April 28th, in Dubai and be cleared on June 16th.

Junior Member

من F‌۱ و همسرم H1Bب رفتیم دبی ،تقریبا ۳ هفته کلیر شدیم ،و الان هم برگشتم آمریکا،.مصاحبه بسیار روان بود،‌ای سریع همه چی‌ انجام شد،فقط این شماره ما تو وب نیومد،زنگ زدیم گفتن ویزا امادس،.به امید روزی که همه بتونن خانواده شون رو ببینن،و بارزوی اینکه همه زود کلیر بشن

mmnasr
    Guest

سلام.

من دانشجویی هستم که بعد از 3 سال از آمریکا، به سویس آمدم. برای 2 ماه و نیم summer school. به من از سفارت آمریکا در سویس تا الان 2 بار ایمیل زدند که ویزام آماده هست، (بعد از هفته 5 و هفته 7) اما بعد از 48 ساعت، گفتند که باز هم باید صبر کنم و دوباره کلیر بشم. آیا کسی تجربه ای و یا ایده ای داره؟ کمی عجیب به نطر میرسه...
    الان حدود 10 هفته شده که از اینترویو گذشته و من پروازم را از دست دادم....

رشته من هم مکانیک هست.

ما 3 نفر از دانشجویان در تاریخ 6 دسامبر در دوبی مصاحبه داشتیم و همه قبول شدیم. تا به امروز ویزای همه اومده الا ویزای من که حدود 4 سال در امریکا مشغول به تحصیل بودم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)