صفحه 4 از 21 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 208

موضوع: Clearance for Returning Students

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : Clearance for returning students

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mos نمایش پست ها
    ما 3 نفر از دانشجویان در تاریخ 6 دسامبر در دوبی مصاحبه داشتیم و همه قبول شدیم. تا به امروز ویزای همه اومده الا ویزای من که حدود 4 سال در امریکا مشغول به تحصیل بودم.
    از شواهد و قراین پیداست که مدت زمان اقامت در آمریکا ارتباط مستقیم با مدت زمان کلیرنس دارد. البته همه هم می دونیم که کلیرنس هیچ ضابطه ای نداره.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

از دانشجویان returning چند نفر بیشتر از 2 ماه منتظر هستند؟ برای من که 140 روز طول کشیده و تاریخ 6 دسامبر در دوبی مصاحبه داشتم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از امریکا

Hi,

I am now a graduate student in US for about 4 months. Actually, I'm goin to visit my brother in CA and then come back here for my next semester in Fall. I appreciate a lot if someone has heard about getting the return student visa from the US embassy in CA, specially the clearance period, because the only concern is about this period getting long more than 3months.

Thanks
    Peyman

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس در دوبی در سال 2010

دوستان من returning student بودم که بعد از 160 روز امروز کلیر شدم. البته سناتور ایالت محل تحصیلم برای بار دوم به سفارت تماس گرفت و در واقع در جواب نامه اون گفتند که من کلیر شدم و هتوز وبسایت به روز نشده. انشاا... وقتی به امریکا برگردم می خوام مقاله ای در مورد وضعیت کلیرنس بنویسم و چند مورد از وضعیت بچه های فروم هم توش بیارم و اگه بتونم تو مطبوعات امریکا چاپ کنم. همچنین من عضو گروهی هستم که برای تغییر وضعیت ویزای دانشجویان ایرانی تلاش می کنیم. انشاا... این وضعیت روزی تغییر کنه و باید تغیر کنه...در ضمن اگه کسی در روزهای آتی برای مصاحبه به دوبی میره لطفا با من تماس بگیره.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

دوستان من returning student بودم که بعد از 160 روز امروز کلیر شدم. البته سناتور ایالت محل تحصیلم برای بار دوم به سفارت تماس گرفت و در واقع در جواب نامه اون گفتند که من کلیر شدم و هتوز وبسایت به روز نشده. انشاا... وقتی به امریکا برگردم می خوام مقاله ای در مورد وضعیت کلیرنس بنویسم و چند مورد از وضعیت بچه های فروم هم توش بیارم و اگه بتونم تو مطبوعات امریکا چاپ کنم. همچنین من عضو گروهی هستم که برای تغییر وضعیت ویزای دانشجویان ایرانی تلاش می کنیم. انشاا... این وضعیت روزی تغییر کنه و باید تغیر کنه...در ضمن اگه کسی در روزهای آتی برای مصاحبه به دوبی میره لطفا با من تماس بگیره.

بسیار خوشحال شدیم. لطفا شرایط رشته مقطع و بقیه مشخصات خود را نیز برای دوستان شر کنید.

به امید پیروزی
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

مي شه لطف کنيد بگيد بعد از چند سال به ايران برگشته بوديد؟
    چون يه جا شنيدم که Clearance از چند لايه ي متفاوت تشکيل شده. شما وقتي که اولين بار Clear مي شيد و به آمريکا سفر مي کنيد قاعدتا همه ي اين لايه ها رو با موفقيت پشت مي ذاريد. بعد اگه زود به زود به ايران برگرديد (مثلا يه سال در ميون) ديگه لازم نيست تمام مراحل Clearance براتون طي بشه و سريع تر کلير مي شيد! اما اگه صبر کنيد يه دفعه سال آخر تحصيلتون برگرديد ايران تمام لايه ها رو دوباره بايد بگذرونيد و ممکنه که کليرنس تون طولاني تر بشه!

من بعد از 4 سال اومده بودم و رشته ام مکانیک سیالات بود. به نظر می رسه که هر چه دیرتر بیایید کلیرنس بیشتر طول می کشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    مي شه لطف کنيد بگيد بعد از چند سال به ايران برگشته بوديد؟
    چون يه جا شنيدم که Clearance از چند لايه ي متفاوت تشکيل شده. شما وقتي که اولين بار Clear مي شيد و به آمريکا سفر مي کنيد قاعدتا همه ي اين لايه ها رو با موفقيت پشت مي ذاريد. بعد اگه زود به زود به ايران برگرديد (مثلا يه سال در ميون) ديگه لازم نيست تمام مراحل Clearance براتون طي بشه و سريع تر کلير مي شيد! اما اگه صبر کنيد يه دفعه سال آخر تحصيلتون برگرديد ايران تمام لايه ها رو دوباره بايد بگذرونيد و ممکنه که کليرنس تون طولاني تر بشه!

پیش فرض پاسخ : خروج از امریکا

since you are a fresh student I cannot think your clearance takes more than a month no matter where you go. so go ahead and plan your trip.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman_Uno نمایش پست ها
    Hi,

I am now a graduate student in US for about 4 months. Actually, I'm goin to visit my brother in CA and then come back here for my next semester in Fall. I appreciate a lot if someone has heard about getting the return student visa from the US embassy in CA, specially the clearance period, because the only concern is about this period getting long more than 3months.

Thanks
    Peyman

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ME,Caltech

Salam

I am student in US from spetember 2009 and want to go to iran in June 24, I have a returning visa interview in Istanbul in June 24, ast year I had my 1st interview there and got cleared after 23 days.

Could you guys update me about the clearance priod these days,? I really appreciate that.

Best wishes,

CMECH2
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

من هم returning student هستم. 11 می interview شدم و هنوز خبری از clearشدن نیست. من 5 سال آمریکا بودم رشته ام مهندسی شیمی با گرایش داروسازیه پسرم citizen هست و همسرم هنوز اونجاست. شما دقیقا چه روندی رو طی کردید؟ من 1 بار خودم و 1 بار هم استادم به سفارت emailزدیم اما جواب ندادند. در اقدام بعد میخواستم برم سراغ سناتور... به نظرتون زوده؟
    راستی دوستان میگن که با یه شماره ای تماس می گیرن و راجع به clearance می پرسند شما میدونید این شماره تو دبی یا امریکا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)