صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 208

موضوع: Clearance for Returning Students

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس در دوبی در سال 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط z.mohammadi نمایش پست ها
    من هم returning student هستم. 11 می interview شدم و هنوز خبری از clearشدن نیست. من 5 سال آمریکا بودم رشته ام مهندسی شیمی با گرایش داروسازیه پسرم citizen هست و همسرم هنوز اونجاست. شما دقیقا چه روندی رو طی کردید؟ من 1 بار خودم و 1 بار هم استادم به سفارت emailزدیم اما جواب ندادند. در اقدام بعد میخواستم برم سراغ سناتور... به نظرتون زوده؟
    راستی دوستان میگن که با یه شماره ای تماس می گیرن و راجع به clearance می پرسند شما میدونید این شماره تو دبی یا امریکا؟
    شما خیلی عجله میکنید. هنوز 2 ماه شما نشده. بسیار نرمال هست. این 5 سال که امریکا بودید به احتمال زیاد شما کلیرنستون یکم بیشتر از بقیه خواهد بود. برای بررسی وضعیت کلیرنس باید به این تاپیک مراجعه کنید. (واشینگتن)

برای اینکه بهتون ثابت بشه که هنوز خیلی زود هست که حوصله تون سر بره از زمان کلیرنس لطفا وقتی بیکار بودید یک سر به این تاپیک بزنید. دوستانی هستند که 13 ماه هست منتظرند.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط jason_mac : July 4th, 2010 در ساعت 10:17 PM
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس در دوبی در سال 2010

اگه توی زمینه تحقیقتون چیزی مربوط به TAL لیست پیدا نکنن ظرف 2 ماه کلیر می شید و گرنه حساب کارتون با کرام الکاتبین هست. البته این پروسه بیشتر شانسی هست. شما صبر کنید 2 ماه بگذره بعد سراغ سناتور برید. ایمیل زدن به جاهای دیگه هیچ فایده ای نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ME,Caltech

پیش فرض پاسخ : Clearance for returning students

Guys ,

Is there any returning student in this forum ?

Why you dont share your information?!!!, I am thinking i am the only one here.
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

Hi,
    At least I am here, waiting for the damn clearance. It's getting really boaring now. How long have you been waiting ?
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ME,Caltech

mine is 26 days so far , i know its relatively short to worry but i was supposed to be in US 5 days ago, how about you baghaei?
    &quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

Junior Member

Hi there,
    I'm a returning student too. I got my clearance yesterday(Julay 20)
    Interview date: June 17
    Major: Electrical Engineering- PhD
    For the first time I got my visa from Istanbul and it took 63 days. This time I went to Dubai and furtunately it took 33 days.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CMECH2 نمایش پست ها
    mine is 26 days so far , i know its relatively short to worry but i was supposed to be in US 5 days ago, how about you baghaei?
    Ok, now it is officially 2 months of waiting. I am supposed to go back in two weeks if I get my visa. This process really sucks
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

Well, I was supposed to be there 5 months ago, mine has taken more than 7 months so far, in fact it's in second round(reclearance). the rule of thumb says if your research area looks safe, it shouldn't take more than 2 months, although there is no general rule for clearance

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mos نمایش پست ها
    Well, I was supposed to be there 5 months ago, mine has taken more than 7 months so far, in fact it's in second round(reclearance). the rule of thumb says if your research area looks safe, it shouldn't take more than 2 months, although there is no general rule for clearance
    OMG!! That sucks! What's your research about, if you don't mind?

Btw are you studying at UTD?

My research is about pulsed jet propulsion. I study at SMU.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2008 نمایش پست ها
    OMG!! That sucks! What's your research about, if you don't mind?

Btw are you studying at UTD?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)