صفحه 290 از 311 نخستنخست ... 190240280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,891 تا 2,900 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmahrav نمایش پست ها
    سلام
    من داخل انجمن خوندم اشتغال به کار از شرکت نفت ببری احتمال زیاد ریجکت میشی .
    من در پرسی گاز کار میکنم و نامه ام از پرسی گاز خواستم بدونم منم احتمال ریجکت شدنم هست یا خیر ؟

من کارمن نفت هستم و تا حالا شش بار ویزا از سفارت ایتالیا گرفتم، نگران نباشید

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

امروز سفارت ایتالیا حجم خیلی بالایی از درخواست های ویزا رو ریجکت کرده. فقط تعداد کمی تونستن ویزا بگیرن بقیه همه ریجکت...

Junior Member

دوستان چرا من موفق به رزرو وقت نمی‌شم؟ برای شما هم تمام تاریخ ها قرمز و سیاه هستند و هیچ تاریخی سبز نیست؟
    تصویر رو اینجا گذاشتم لطفا ببینید، شاید من اشتباه می‌کنم:

[IMG]/www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=500508502169[/IMG]

سئوال دیگه این گه دوستان گفتن که به آدرس یاهو ایمیل کانفرم نمیاد، من باید حساب کاربری مجدد ایجاد کنم؟ چون ایمیلم رو یاهو زدم و امکان ویرایش هم نیست.

ویرایش توسط sarakam : January 18th, 2018 در ساعت 11:17 PM دلیل: افزودن اطلاعات

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarakam نمایش پست ها
    دوستان چرا من موفق به رزرو وقت نمی‌شم؟ برای شما هم تمام تاریخ ها قرمز و سیاه هستند و هیچ تاریخی سبز نیست؟
    تصویر رو اینجا گذاشتم لطفا ببینید، شاید من اشتباه می‌کنم:

[IMG]/www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=500508502169[/IMG]

سئوال دیگه این گه دوستان گفتن که به آدرس یاهو ایمیل کانفرم نمیاد، من باید حساب کاربری مجدد ایجاد کنم؟ چون ایمیلم رو یاهو زدم و امکان ویرایش هم نیست.

سلام دوست عزیز ساعت 9.30 هر شب به مدت 1تا 3 دقیقه سایت سبز میشه که می تونید امتحان کنید. نخیر نیازی به درست کردن ایدی جدید ندارید و اینا حرف های بی اساس هستند. اگر سوال دیگری داشتید بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط b_albo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ساعت 9.30 هر شب به مدت 1تا 3 دقیقه سایت سبز میشه که می تونید امتحان کنید. نخیر نیازی به درست کردن ایدی جدید ندارید و اینا حرف های بی اساس هستند. اگر سوال دیگری داشتید بفرمایید.

خیلی ممنون از پاسختون. ولی من مدت یک هفته است که ساعت نه و نیم هر شب به سایت سر می‌زنم ولی هیچ تاریخی سبز نیست. حتی برای چند دقیقه. تا چه مدت بعد از نه و نیم باید همچنان تلاش کنم برای گرفت نوقت؟

Junior Member

خیلی ممنون از پاسختون. ولی من مدت یک هفته است که ساعت نه و نیم هر شب به سایت سر می‌زنم ولی هیچ تاریخی سبز نیست. حتی برای چند دقیقه. تا چه مدت بعد از نه و نیم باید همچنان تلاش کنم برای گرفت نوقت؟
    با سلام
    سر ساعت 9.30 به ساعت ایران باز میشه. اگر قرمز دریافت می کنید سر ساعت 9.30 از ماه قبل به ماه فعلی که فوریه میباشد برید و برگردید. سایت را روفرش نکنید وگرنه بیرون می اندازد.موفق و موید باشد.

Junior Member

برای منم دقیقاً همینجوری میشه، به نظرم این سیستم رو طوری راه اندازی کردند که خودشون رو مبرا کنن از فروش وقت در صورتی که بصورت سیاه وقت رو می فروشند.
    دوستان کسی وقت گرفته با این سیستم جدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmaditt نمایش پست ها
    دوستان چند روز اخیر کسی تونسته وقت بگیره برای سفارت ایتالیا؟
    من الان حدود 3 هفته هست که دارم تلاش میکنم که وقت بگیرم و نتوانسته ام که وقت رزرو کنم.
    اطلاعات رو وارد میکنم، کد چپتا رو وارد میکنم ولی سایت وقت نمیده و مینویسه که وقت توسط کس دیگری رزرو شده!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman2n نمایش پست ها
    برای منم دقیقاً همینجوری میشه، به نظرم این سیستم رو طوری راه اندازی کردند که خودشون رو مبرا کنن از فروش وقت در صورتی که بصورت سیاه وقت رو می فروشند.
    دوستان کسی وقت گرفته با این سیستم جدید؟
    به نظر من هم اینطوره...واقعا معقول به نظر نمی‌رسه که تعداد مراجعین اینقدر زیاد باشه که بخوان این بازی‌ها رو در بیارن. من که کاملا ناامید شدم. اگر آزانس مطمئنی سراغ دارید بهترین راه خرید وقت از اون هاست.

برای من که حتی به این مرحله هم نمی‌رسه و هیچ تاریخی سبز نمیشه.
    ویرایش توسط behnamhg : January 21st, 2018 در ساعت 05:44 AM دلیل: ترکیب پست

Junior Member

به نظر من هم اینطوره...واقعا معقول به نظر نمی‌رسه که تعداد مراجعین اینقدر زیاد باشه که بخوان این بازی‌ها رو در بیارن. من که کاملا ناامید شدم. اگر آزانس مطمئنی سراغ دارید بهترین راه خرید وقت از اون هاست.

برای من که حتی به این مرحله هم نمی‌رسه و هیچ تاریخی سبز نمیشه.

سلام دوستان
    واقعا امکان گرفتن وقت با این سیستم هم اصصصلا نیست.

Junior Member hoseinjj آواتار ها

از کدوم کشورهای اطراف میشه برای ویزا اقدام کرد ؟ تو کشور عزیز و دوست داشتنی و باحال خودمون نمیشه وقت گرفت.
    Only God can judge me

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)