صفحه 1 از 311 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member

پیش فرض گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام دوستان؛

تاپیک مشابه قفل شده بود مجبور شدم تاپیک جدید ایجاد کنم

آیا کسی خبر داره که وقت سفارت ایتالیا چطور میشه گرفت (برای ویزای غیردانشجویی)؟

سایت سفارت به نظر کار نمیکنه و اون شرکتی که این کار را انجام میداد به نظر دیگه برای ایتالیا این کار را نمیکند...

آیا از دوستان کسی اطلاعی دارد؟

با تشکر

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط taherp نمایش پست ها
    سلام دوستان؛

تاپیک مشابه قفل شده بود مجبور شدم تاپیک جدید ایجاد کنم

آیا کسی خبر داره که وقت سفارت ایتالیا چطور میشه گرفت (برای ویزای غیردانشجویی)؟

سایت سفارت به نظر کار نمیکنه و اون شرکتی که این کار را انجام میداد به نظر دیگه برای ایتالیا این کار را نمیکند...

آیا از دوستان کسی اطلاعی دارد؟

با تشکر
    سیستم وقت دهی سفارت ایتالیا عوض شده تا حدودی. قوانین هم عوض شدند. لذا اطلاعات زیادی در دست نیست. تنها چیزی که من میدونم اینه که باید به سایت سفارت مراجعه کنید در اینجا، با کلیک بر روی کادر قرمز به صفحه وقت گرفتن هدایت میشید. باید یک اکانت بسازید و برای اون اکانت وقت بگیرید. حالا چند تا سوال اینجا مطرح هست که ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره یا امکان رفتن به کنسولگری رو داره بپرسه و در اینجا قرار بده:

1. با توجه به اینکه با هر اکانت فقط امکان گرفتن یک وقت وجود داره، آیا برای اعضای یک خانواده (والدین دانشجویان مقیم برای مثال) یک اکانت و یک وقت کافیست یا باید برای هر کدوم یک وقت جدا گرفت؟

2. چه زمان هایی سایت برای گرفتن وقت باز میشه؟ (به نظر میاد بسیار تصادفی و به صوزت مقطعی این امکان در سایت وجود داره)

3. آیا امکان گرفتن ویزای توریستی بیش از 14 روز وجود دارد؟ (معمولا 14 روزه صادر میشه حتی اگر تقاضای شما بیشتر باشه)
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

1. باید برای هرکدوم از اعضای خانواده یه اکانت بسازین و وقت بگیرین من در سفارت دیدم به عینه اینو پلیس سفارت اسم ها رو با وقت ها چک میکرد هرکی داشت میرفت تو همینجوری راه نمیدادن
    2. فکر کنم خیلی شانسی باشه این پروسه چون یه خانمی اونجا میگفت من 3 هفتس میرم بستس اونوقت من برگشتم خونه چک کردم دیدم بازه!!!!!!

سلام
    من یک اکانت ساختم در سایتی که گفتید و اکتیو شد. حالا که وارد شدم هیچ روزی فعال نیست. یعنی نمیشه وقت گرفت؟‌ پس چطور باید وقت بگیرم؟

یک سوال دیگه. من میخوام برای شرکت در کنفرانس به ایتالیا برم. روی سایت هیچ مطلبی در مورد مدارک مورد نیاز برای کنفرانس نبود. یعنی باید درخواست ویزای توریستی معمولی کنم؟‌ دیگه مثل سابق لازم نیست دعوتنامه کنفرانس رو به سفارت فکس بزنن؟

متشکرم

Junior Member

آقا من یک ماهه رندم دارم چک میکنم بستس
    کی باز میشه اگه کسی میدونه تروخدا بگه

یکی نوشته بود باید بریم حضوری خیابون سهروردی درسته؟!؟!

Junior Member

یعنی هیچکس نمیدونه؟!؟!؟

Junior Member

به آدرس ایمیل خود سفارت میل بزنید و زمان کنفرانس رو ذکر کنید. ظاهرا اینطور وقت میدن.

Junior Member

منم نمى تونم وقت بگيرم
    تا يه روز باز مى شه همون موقع قرمزه انگار پره

سلام
    کسی میداند که برای ترجمه مدارک شناسنامه و شغلی، آیا مهر دادگستری کافی هست یا مهر امورخارجه هم نیاز هست؟ برای ویزای توریستی میپرسم.

متشکرم

Junior Member

مدارک لازم برای ویزای کنفرانس در ایتالیا2013-04-18 12.06.50.jpg

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)