صفحه 10 از 311 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member

Angry پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط Odjazi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان ..جهت اطلاع می خواستم بگم که ما هم متا سفانه به یک همچین مشکلی بر خوردیم و مبلغ 3 میلیون تومان بابت خدمات ویزای ایتالیا برای 3 نفر به آژانس مسافرتی وحیدان گشت توی خیابون شریعتی ( که خیلی هم آگهی توی نیازمندی های همشهری می زنه ) پرداخت کردیم .بعد از گذشت 2 ماه دست به سر کردن به ما گفتن که بنا به دلا یل نا معلوم سفارت شما رو ریجکت کرده !! خلاصه پس از کلی دردسر تو نستیم 3 تا پاسپورتو از شون پس بگیریم و تازه اونجا بود که فهمیدیم اصلا پاسپورت هامون رو به سفارت هم نبرده و از همون روز اول پاسپورت ها رو تو آژانس توی کشوی میز شون بوده و تازه توی 2 تا از پاسپورت ها هم خودشون یک مهر جعلی تاریخ که شبیه مهر دریافت مدارک سفارت ایتالیاست زدن ...! پس از مراجعه به مراکز قانونی فهمیدیم که ما یکی از دهها مراجعه کنندگانی هستیم که از این آژانس بابت همین کلاه برداری و مخدوش کردن و دست بردن در پاسپورت ها شکایت داشتند (که البته ما تو نستیم با مکافات فراوان پولمو ن رو پس بگیریم) خواهش می کنم دوستان یا خودشون اقدام کنند یا حداقل از طریق آژانس های معتبر اقدام کنند
    متاسفانه من هم گیر همین آژانس افتادم با وجود این که باهاش قرارداد دارم چرت و پرت تحویلم میده ازش کلی هم سند و مدرک دارم اما همش امروز و فردا میکنه اسم مدیریتش هم خانوم خالقی هستش حیلی مواظب باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering at politecnico di torino

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

با سلام
    من خواهرم واسه یکی از دانشگاه های ایتالیا داره اپلای میکنه میخواستم بدونم در صورت پذیرش مادرم هم میتونه باهاش بره یا نه
    مثلا چون دختره به عنوان کمک حال 1 یا 2 ماه همراش بره
    اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام بچه ها من چهارم وقت سفارت دارم نهایتا تا 27 باید میلان بباشم برای کنفرانس. به نظرتون تا 22 که رزرو پروازمه ویزام میاد یا منصرف بشم ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید واقعا نمی دونم چیکار کنم

Junior Member

دو هفته بعد از روزی که مدارک رو تحویل میدید بهتون وقت میدن که برید پاسپورت و ویزا رو تحویل بگیرید

با سلام
    برا یه کنفرانس 3 روزه در شهر ونیز ایتالیا با مدارک زیر چقدر شانس گرفتن ویزای 10 روزه شنگن وجود داره:
    1- سند ملکی بنام خودم 2- سند زمین بنام خودم 3- سند ازدواج 4- گواهی اشتغال در آموزش وپرورش به مدت تقریبا 8 سال 4 - دعوتنامه از کنفرانس 5- مدارک مالی به مبلغ 5000000 7- فیش حقوقی به مبلغ 1200000 8- حکم کا ر گزینی به مبلغ 1300000 9- شناسنامه همسر و یک فرزند 10 حالا شاید ساپورت سفر توسط خود کنفرانس 11- رزرو هتل 12- بلیط رفت و برگشت هواپیما به مدت یک ماه و بیمه مسافرتی
    با تشکر

Junior Member

تلفن های سفارت مدام مشغوله.دوستان کسی راه دیگه ای سراغ نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Urban and Architectural Design, Politecnico di Milano, Italy

دوستان یه سوال داشتم. من اعتبار پرمسوم تا 11 ژانویه هست. و می خوام خانوادمو برای تعطیلات کریستمس ( 20دسامبر تا 20ژانویه) دعوت کنم به نظرتون به خاطر اعتبار سوجورنو ممکنه ویزا ندن؟! مسلما من تا 11 ژانویه واسه تمدید پرمسو کیت مربوطه رو پست می کنم اما پروسه آمدن کارت جدید 1 ماه طول می کشه!

Junior Member mehran12000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات

با سلام
    شانس شما بالاست، فقط باید در مصاحبه خود دقت کنید. مدارک 3 و 9 همراهتان باشد ولی لازم نیست. مدارک مالی (گردش حساب جاری و یا سپرده بلند مدت)حداقل 30 میلیون باشد. بیمه تامین اجتماعی دارید؟ اگر بلیط شما یکماهه است پس باید 1 ماه درخواست ویزا کنید که اشتباه است. برای بار اول حداکثر ویزای 2 هفته ای درخواست کنید.
    1- سند ملکی بنام خودم 2- سند زمین بنام خودم 3- سند ازدواج 4- گواهی اشتغال در آموزش وپرورش به مدت تقریبا 8 سال 4 - دعوتنامه از کنفرانس 5- مدارک مالی به مبلغ 5000000 7- فیش حقوقی به مبلغ 1200000 8- حکم کارگزینی به مبلغ 1300000 9- شناسنامه همسر و یک فرزند 10 حالا شاید ساپورت سفر توسط خود کنفرانس 11- رزرو هتل 12- بلیط رفت و برگشت هواپیما به مدت یک ماه و بیمه مسافرتی
    با تشکر
    آنچه به نگارش در می آید نشانگر شخصیت ماست.

با سلام خدمت شما mehran دوست عزیز
    آقا من بیمه تامین اجتماعی دارم. دبیر در مقطع متوسطه هستم و عضو بیمه طلایی نیز می باشم. کنفرانس ما سه روزه است حالا مگه می شه تقاضای ویزای 14 روزه داد و بلیط دو هفته ای رزرو کرد؟ اگه ویزا بدن به مدت کنفرانس می دن یا 2 هفته ای؟ در ضمن من حقوقم 1000000 تا 1040000 تومان می باشد و مدارک مالی می توانم تا 7000000 تا 10000000 به مدت سه ماه جور کنم اشکالی دارد؟ بخاطر حقوقم باید مدارک مالی باهاش سازگار باشد.اینطورنیست؟
    ممنون از جواب

Junior Member

من هم مشکل دارم....کجاش باید اکانت بسازم؟پیدا نمیکنم!!!!!ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)