صفحه 104 از 311 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام دوستان
    من چندتا سوال درباره ی ویزای توریستی ایتالیا دارم، از اونجایی که نمیدونم تو کدوم قسمت باید برم با اجازه اینجا مطرح میکنم، ممنوم میشم من رو راهنمایی کنید:
    من به همراه پدر و مادرم برای ویزای توریستی میخوایم اقدام کنیم و هفته ی دیگه وقت سفارت داریم، من مجردم 3 دانگ یه آپارتمان دارم و 3 ماهه که 60-65 ملیون تو حسابم پول هست ولی گردش مالیم زیاد نیست، پدر و مادرم اما از نظر مالی و سند وضعیت خوبی دارن

1- منظور از گردش مالی 3 ماه همون ریز پرینت حساب هست؟ چون پدر من شغل آزاد داره ریز پیرینتش خیلی زیاد میشه!
    2- من از یک شرکت گواهی اشتغال به کار گرفتم ولی خودم اونجا کار نمیکنم، آیا امکان داره از سفارت چک کنن که من واقعا کارمند اون شرکت هستم یا نه؟!!
    3- شرکتی که ازش گواهی اشتغال به کار دارم دو ساله داره فعالیت میکنه و 20-30 تا کارمند داره ولی به خاطر اینکه مالیات نده ثبت نشده! آیا سفارت سوابق شرکت رو بررسی میکنه؟
    4- نه من و نه پدر و مادرم بیمه ی تامین اجتماعی نداریم، از این بیمه های خدمات درمانی معمولی داریم، آیا سابقه ی اونم میشه گرفت و سفارت قبول میکنه؟
    5- شانسم برای گرفتن ویزا چقدره؟

با تشکر فراوان از دوستان برای وقتی که برای پاسخ میگذارند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام باید کنسولگری برید

کسی میدونه این آژانسها وقت vipمیگیرن درسته؟کسی تا حالا گرفته؟

Junior Member

سلام
    دوستان من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم که قصد سفر توریستی به ایتالیا برای 15 شهریور دارم ، گواهی اشتغال به تحصیلی که برای سفارت گرفتم تا 15/4/95 وقت داره ، در صورتی که وقت سفارت من بعد از این تاریخ هست!! اما یه گواهی اشتغال به تحصیل که برای بیمه گرفتم تا 31/6/95 وقت داره ، کسی اطلاع داره که گواهی حتما باید مستقیم خطاب به سفارت باشه؟ یعنی میتونم این که خطاب به بیمه هست را ترجمه کنم ببرم؟!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babaktl نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم که قصد سفر توریستی به ایتالیا برای 15 شهریور دارم ، گواهی اشتغال به تحصیلی که برای سفارت گرفتم تا 15/4/95 وقت داره ، در صورتی که وقت سفارت من بعد از این تاریخ هست!! اما یه گواهی اشتغال به تحصیل که برای بیمه گرفتم تا 31/6/95 وقت داره ، کسی اطلاع داره که گواهی حتما باید مستقیم خطاب به سفارت باشه؟ یعنی میتونم این که خطاب به بیمه هست را ترجمه کنم ببرم؟!؟
    هر گواهی از تاریخ صدور شش ماه معتبره... شما با یک داالترجمه که مهر دادگستری میزنند مشورت کنید البته مهر دادگستری لازم نیست برا ایتالیا ولی چنین داالترجمه هایی تجربه های زیادی دارند

Moderator

با سلام
    کاربران گرامی لطفا پست های خود را در تاپیک های مربوطه مطرح کرده و در پاسخگویی به سوالات دقت لازم را داشته باشید تا باعث گمراهی دیگران نشود.
    تمام پست های نامرتبط بدون ارسال پیام خصوصی خذف گردید.

با تشکر
    مدیریت انحمن ایتالیا
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

دوستان آخرین بار کی این سایت وقت دهی باز بوده؟کسی اطلاعی داره کی ممکنه دوباره باز بشه؟

Junior Member

دوستان من امروز نوبت داشتم و نوبتم خودم از سایت گرفتن وقتی رفتم گفتن station4,5 تقلبی هست و ما رو راه ندادن و هرکسی که مثه ما بود،کسی این مشکل نداره؟باید چیکار کرد اخه؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz92 نمایش پست ها
    دوستان من امروز نوبت داشتم و نوبتم خودم از سایت گرفتن وقتی رفتم گفتن station4,5 تقلبی هست و ما رو راه ندادن و هرکسی که مثه ما بود،کسی این مشکل نداره؟باید چیکار کرد اخه؟؟؟؟
    اره منم 5شنبه رفتم به منم همینو گفتن والا حرف خودشونم که تو سایت نوشتن عملی نیست و قبول ندارن قبول ندارن چه برسه به ماهارو

حالا بعد اینهمه بدبختی وقت گرفتن دوباره باید وقت بگیریم .هیچکیم نیست اطلاع بده وقتها کی باز میشه دوباره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)