صفحه 188 از 311 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198238288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mina84_j نمایش پست ها
    سلام
    مشكل منم همينه،جالبه به اژانسها كه زنگ ميزنم وقت راحت ميدن!!!اما تا بيست ژانويه كه پره و دو روزي كه زده هنوز باز نشده روز تعطيلي سقارته و باز نميشه و بقيه رو هم هيچي نزده،بعد از بيست ژانويه تا أواخر فوريه هم فعلا برداشت من اينه كه باز نيست،مطمئن نيستم صحيح ميگم يا نه،و لابد وقتي هم باز شه به شكل كاذبي فوله!!!!فقط براي اژانس هاي عزيز خاليه،،،واقعا بايد تاسف خورد فقط
    دوستای گلم سلام !

به خاطر اینکه من سیتم وقت دهی تو پروفایلم را بهتون نشون بدم عین صفحه ی پروفایلم رو آوردم تا ببینین که وضعیت وقت گرفتن از سفارت ایتالیا تو ماه جانیوری چه جوریه و احیانا اگر شما میناخانم یا دوستای دیگه وقت خالی پیدا کردند به من اطلاع بدن و من هم متقابلا به شما اعلام می کنم. درضمن دوستان من اگه بخوام واسه یه ماه دیگه یعنی فوریه وقت بگیرم باید چکارکنم؟ باید همینطوری دست رو دست بزارم و منتظر بشم تا فوریه از راه برسه و اون موقع وقت رزرو کنم؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام

همه وقت ها تا۱۹ژانویه پرشده . من میخوام برای ۲۰ فوریه ینی یه ماه دیگه اقدام کنم و الان ۴ روزه که اکانت ساختم و همش پای لبتابم منتظرم تا وقت برای یه ماه دیگه باز بشه ولی متاسفانه نمیشه. به نظر شما چکار کنم ؟ آیا تا یه ماه دیگه صبر کنم ؟ کسی هست که بدونه وقت سفارت ایتالیا چه جوریه سیستمش؟ ینی من برای ماه فوریه وقت بگیرم باید ماه فوریه مراجعه کنم یا همین ژانویه ای که توش هستیم هم میشه؟

لطفا کسی اگه تجربه ای نظری چیزی برا ی گفتن داره من منتظر شنیدنشم. خیلی ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق دانشگاه تهران

سلام دوستان من خودم دانشجو هستم در تهران و دوستم هم دانشجوی دانشگاه میلان هست ، میخواستم ببینم با دعوت نامه ای که برام بفرسته من میتونم برم میلان یا نه ؟ فعلا در سایت اکانت ساختم و گزینه توریستی رو هم زدم.
    ممنون بابت راهنماییتون.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

دوست عزیز اینجاhttp://www.ambteheran.esteri.it/amba...servizi/visti/ خیلی چیزا رو توضیح داده.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط mynahid نمایش پست ها
    شما بايد يه اكانت بسازيد. family tourist . شما سه ماه قبل از سفرتون مي تونيد اقدام كنيد.
    سلام دوست عزیز

لطفا میشه منظورتون رو واضح تر بفرمایید؟ مثلا من ۶ روزه که اکانت ساختم ( وقت ها هم که باز نیست) و میخوام برای ماه فوریه ( یک ماه بعد)اقدام( مدارک ترجمه شده+ فرم ویزای دستی پر شده+... ببرم سفارت با وقت تعیین شده ی قبلی) کنم نمی تونم درخواست ویزا بدم ؟ منظورتون از ۳ ماه چیه؟ کجا نوشته سه ماه قبل از سفر؟

خواهشا جواب بدین

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

من که اعصابم خورد شد از بس پشت کامپیوتر نشستم و هیچ تغییری نشد! در ضمن به هر سه تا شماره تلفن هم زنگ زدم فقط یکیشون جواب داد و گفت ما کاراری دانشجویی انجام می دیم نه توریستی ! منم گفتم چرا سایت تعیین وقتتون انقد خرابه؟ با برخورد بد گفت:؛؛ به من ربطی نداره فقط میتونم بگم که من کارای دانشجوی انجام میدم خداهافز!::

Junior Member

سلام دوستان
    من برای شرکت در یه course ده روزه در ایتالیا اقدام کردم.
    ۲ سوال دارم:
    ۱- تو دعوت نامه قید شده که همه ی هزینه های بیمه و محل اقامتم باخودشونه. پس دیگه لازم نیست از اینجا بیمه بگیرم. درسته؟ همون دعوت نامه رو که بخونن قبول میکنن؟
    ۲- از زمان تحویل مدارک، چقدر طول میکشه تا ویزام آماده بشه؟
    من پاسپورتمو برای ارایه به سفارت فرانسه لازم دارم.
    اگر لازم بشه، می تونم پاسپورتمو ازشون بگیرم؟ یا سفارت فرانسه قبول میکنه که بدون پاسپورتم مراحل درخواست ویزای منو انجام بده؟

پیشاپیش از پاسخ گویی شما سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anicka نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای شرکت در یه course ده روزه در ایتالیا اقدام کردم.
    ۲ سوال دارم:
    ۱- تو دعوت نامه قید شده که همه ی هزینه های بیمه و محل اقامتم باخودشونه. پس دیگه لازم نیست از اینجا بیمه بگیرم. درسته؟ همون دعوت نامه رو که بخونن قبول میکنن؟
    ۲- از زمان تحویل مدارک، چقدر طول میکشه تا ویزام آماده بشه؟
    من پاسپورتمو برای ارایه به سفارت فرانسه لازم دارم.
    اگر لازم بشه، می تونم پاسپورتمو ازشون بگیرم؟ یا سفارت فرانسه قبول میکنه که بدون پاسپورتم مراحل درخواست ویزای منو انجام بده؟

پیشاپیش از پاسخ گویی شما سپاسگزارم
    دوست عزیز از روزی که مدارک تحویل میدی، 14روز پاسپورتتون بهتون برمی گردونن.
    برید سفارت، دعوتنامه رو بهشون بدید، اگر لازم شد بیمه، براتون نقصی میزنن، بعد میبرید براشون
    نه. هرکدام از سفارتا اگر پایتونو بگیرن، بهتون تا پایان مراحل ویزا برنمیگردونن. یعنی 14روز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mynahid نمایش پست ها
    دوست عزیز از روزی که مدارک تحویل میدی، 14روز پاسپورتتون بهتون برمی گردونن.
    برید سفارت، دعوتنامه رو بهشون بدید، اگر لازم شد بیمه، براتون نقصی میزنن، بعد میبرید براشون
    نه. هرکدام از سفارتا اگر پایتونو بگیرن، بهتون تا پایان مراحل ویزا برنمیگردونن. یعنی 14روز
    ممنون از پاسختون.
    یه سوال دیگه:
    برای هر دو سفارت باید مدارکمو دوبار ترجمه کنم؟

Junior Member

دوستان يك سوْال ،ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    بنده يك اكانت فاميلي براي خودم ساختم،توي اون همراهان ،همسروبچه من هستند،اگر سايت براي وقت باز بشه،با همون اكانت ميشه وقت گرفت براي هردومون يا بايد براي همسرم هم اكانت جدا بسازم و وقت بگيرم،چون در پست هاي قبل گفته بودند كه براي هر فرد بالآي ١٨ يك اكانت بايدساخته شه،ممنون از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)