صفحه 2 از 311 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام به همگی دوستان
    در مورد گواهی اشتغال به کار یا تحصیل سؤالی دارم
    اکثر دانشگاه ها و مؤسسات و شرکت ها در متن گواهی اشتغال به کار یا تحصیل، برگشت دانشجو یا کارمندشون رو ضمانت نمی کنن. منظورم اینه که چنین کاری اصلا متعارف نیست! به نظر شما اگه نامه ی اشتغال به تحصیل یا کار بدون محتویاتی مرتبط با این ضمانتی که سفارت میخواد تو متن نامه باشه نوشته بشه، باز قابل قبول سفارت هست یا نه؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بازرگانی - آلتو فنلاند

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام
    دانشگاه من با حالتی که اینجا گفته شده موافقت نکرد و تیپ گواهی خاص خودش رو داد. آیا مشکلی ایجاد میشه؟
    موضوع دوم اینکه آیا باید به صورت توریستی برای گرفتن وقت اقدام کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_267 نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه من با حالتی که اینجا گفته شده موافقت نکرد و تیپ گواهی خاص خودش رو داد. آیا مشکلی ایجاد میشه؟
    موضوع دوم اینکه آیا باید به صورت توریستی برای گرفتن وقت اقدام کرد؟
    تا جایی که من اطلاع دارم و از یکی از دوستام که لیدر تور ایتالیا هست پرسیدم،نوع ویزایی که برای شرکت در کنفرانس میدن ویزای توریستی هست....

Junior Member

سلام
    من باید 24 خرداد رم باشم متاسفانه هنوز نتونستم وقت اینترنتی بگیرم چکار باید بکنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بازرگانی - آلتو فنلاند

Unhappy پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط KBM نمایش پست ها
    سلام
    من باید 24 خرداد رم باشم متاسفانه هنوز نتونستم وقت اینترنتی بگیرم چکار باید بکنم؟
    من امروز با چند نفر از کسانی که تبلیغات برای گرفتن وقت داده بودن تماس گرفتم، یکیشون گفت ایتالیا وقتاشو بسته و باید تلفنی وقت گرفت. گفت از سایت دیگه نمیشه. نمی دونم چقدر صحت داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بازرگانی - آلتو فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabi64 نمایش پست ها
    تا جایی که من اطلاع دارم و از یکی از دوستام که لیدر تور ایتالیا هست پرسیدم،نوع ویزایی که برای شرکت در کنفرانس میدن ویزای توریستی هست....
    آقای سهرابی دوست شما وقت هم میگیرند؟ امکانش هست معرفی کنید ایشون رو به بنده؟ به صورت خصوصی پیام بدید لطفا.

Junior Member

دوستانی که میخوان وقت بگیرند از سفارت ایتالیا لطفا به ایمیل سفارت پیامی بفرستند و زمان و علت حضورشون رو اعلام کنند و تقاضای وقت کنند. من و جمعی از دوستان تا همین هفته پیش به همین صورت وقت گرفتیم. و رفتیم و مدارکمون رو تحویل دادیم. دم در سفارت بودن کسایی که 300 هزار تومان داده بودند که یکی براشون وقت بگیره. در صورتی که وقت گرفتن هیچ هزینه ای نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazjd نمایش پست ها
    دوستانی که میخوان وقت بگیرند از سفارت ایتالیا لطفا به ایمیل سفارت پیامی بفرستند و زمان و علت حضورشون رو اعلام کنند و تقاضای وقت کنند. من و جمعی از دوستان تا همین هفته پیش به همین صورت وقت گرفتیم. و رفتیم و مدارکمون رو تحویل دادیم. دم در سفارت بودن کسایی که 300 هزار تومان داده بودند که یکی براشون وقت بگیره. در صورتی که وقت گرفتن هیچ هزینه ای نداره.
    با سلام
    ببخشید من برای شرکت در کنفرانس از سفارت ایتالیا وقت جلسه ویزا گرفتم (درخواست رو بصورت اینترنتی دادم). در جواب ایمیل من، اعلام شده که باید به آدرس خیابان آفریقا، خیابان مهیار مراجعه کنم. اما در سایت های دیگه (مثل آکادمیاکافه) که جستجو میکردم، افراد مختلفی می گفتند که برای ویزای توریستی باید به آدرس کنسولگری در خیابان سهروردی، چهارراه کیان مراجعه کنم. خواستم بپرسم شما به آدرس خیابان آفریقا مراجعه کردید یا سهروردی؟ اصلا اون عکس مربوط به مدارک لازم برای شرکت در کنفرانس های علمی و ... که در اینجا گذاشتید رو از کدوم آدرس بالا تهیه کردید؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

با سلام
    ببخشید من برای شرکت در کنفرانس از سفارت ایتالیا وقت جلسه ویزا گرفتم (درخواست رو بصورت اینترنتی دادم). در جواب ایمیل من، اعلام شده که باید به آدرس خیابان آفریقا، خیابان مهیار مراجعه کنم. اما در سایت های دیگه (مثل آکادمیاکافه) که جستجو میکردم، افراد مختلفی می گفتند که برای ویزای توریستی باید به آدرس کنسولگری در خیابان سهروردی، چهارراه کیان مراجعه کنم. خواستم بپرسم شما به آدرس خیابان آفریقا مراجعه کردید یا سهروردی؟ اصلا اون عکس مربوط به مدارک لازم برای شرکت در کنفرانس های علمی و ... که در اینجا گذاشتید رو از کدوم آدرس بالا تهیه کردید؟
    با تشکر
    افریقا - کوی مهیار

Junior Member

با سلام
    با تشکر
    بله من 2هفته قبل به آدرس خیابان آفریقا، کوچه مهیار مراجعه کردم و امروز هم ویزام رو ار همون جا گرفتم. همونجا خود سفارت ایتالیاست. قضیه سهروردی هم اینه که اینجا یه موسسه هست که برای تحویل مدارک ار اسپانیا، ایتالیا و هندوستان بود و سایتشون هم اینه
    http://www.vfsglobal.com/
    تا زمستان 90 هم باید برای ایتالیا همین جا تحویل مدارک میکردید که حدود 20-30 هزار تومن هم بعد از تحویل گرفتن مدارکتون علاوه بر 60 یورو هزینه ویرا، ازتون میگرفتن و شماره رهگیری میدادند و بعد ار 20 روز هم تو سایتشون اعلام میکردن که وضعیت ویزاتون چی شد و هم تماس تلفنی میگرفتند باهاتون که برید و پاستون رو تحویل بدید تا ویزا بزنن. امسال من به خود vfsglobal هم ایمیل زدم و گفتند که دیگه به ایتالیا خدمات نمیدند. الان خود سفارت ایتالیا در خ آفریقا مدارک رو تحویل میگیره و بعد از 2 هفته جواب میده. اون عکس رو هم من خودم حضوری رفتم دم در سفارت ایتالیا در خ آفریقا و از رو بولتنی که بیرون زده بودن گرفتم و مربوط میشه به یک ماه گذشته و کاملا به روز هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)