صفحه 257 از 311 نخستنخست ... 157207247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267307 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahand_vaheb نمایش پست ها
    سلام دوستان من و همسرم امسال عيد ويزاي ايتاليا براي بار اول گرفتيم بمدت ١١ روز و دوهفته پيش دوباره اقدام كرديم براي ايتاليا با همون مدارك و حتي تمكن مالي بيشتر نسبت به سري قبل ولي متاسفانه امروز جفتمون به دليل مشخص نبودن دليل سفر و محل اقامت ريجكت شديم. تو سفارت گفتم كه چرا سري قبل ريجكت نشدم پس گفتند ايميل بزن اعلام كن و اعتراض كن. كسي تجربه مشابه داره و ميتونه كمكم كنه ؟؟
    میشه اگه اعتراض زدید نتیجه اعتراضتون رو اینجا اعلام کنید ما هم ببینیم علتش چی بوده من پارسال یه بار رفتم ولی همسرم نیومد و من تنهایی اقدام کردم با دعوتنامه یه فرد ایتالیایی و ضمانت مالی همون فرد و حساب بانکیه خودم الان با همین شرایط ولی میخوایم دو نفری اقدام کنیم یکم استرس دارم چون دوتایی سخت تر ویزا میدن وقتمون اوایل آبانه

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط AZINIZA نمایش پست ها
    سلام دوستان! من یک اتفاق خیلی مسخره ای برام افتاده توی سایت خیلی خوب(!!!) سفارت . داشتم برای مامانم اکانت باز می کردم برای وقت گرفتن که اینترنت قطع شد یه لحظه، حالا دیگه هر چی می زنم می گه این شماره پاسپورت ثبت شده، در صورتی که من نه اکانتی دارم نه یوزر و پسوردی!
    می خواستم ببینم کسی تجربه ی مشابهی نداشته که حل شده باشه؟ یا باید 2 ماه صبر کنم؟؟؟:| یا اینکه شماره ای از سفارت هست که یه وقتی ممکنه جواب بده تا ازشون بپرسم؟

مرسی

برای خواهر منم این اتفاق افتاد. و هیچ کاری نمیتونید بکنید :/
    تلفن هم جواب نمیدن. ایمیل باید بزنید بهشون و شماره پاسپورت رو بدید و بگید اکانتتون رو حذف کنن تا دوباره بتونید بسازید. البته که خیلیییییی دیر جواب میدن. اما خب شاید فرجی شد و زیر 2 ماه جواب ایمیلتون رو دادن.
    ایمیل بخش کنسولی رو از اینجا میتونید پیدا کنید
    http://www.ambteheran.esteri.it/Amba...ata/gli_uffici

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز ، من با یوزر و پسورد هایی که دارم نمی تونم تو صفحه خودم برم و پیغام می ده اشتباهه Invalid username/password !!! برا دوستان دیگه هم اینجوری شده سایت ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ava_b نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز ، من با یوزر و پسورد هایی که دارم نمی تونم تو صفحه خودم برم و پیغام می ده اشتباهه Invalid username/password !!! برا دوستان دیگه هم اینجوری شده سایت ؟
    اره براي من هم همينطوره. تا ديروز مي تونسم وارد شم ، اما الان نميشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mynahid نمایش پست ها
    اره براي من هم همينطوره. تا ديروز مي تونسم وارد شم ، اما الان نميشه
    نگران نباشید دوستان یه بازیه جدید سفارته ،هرماه یه بازی داره

Junior Member

دوستان کسی میدونه برای تاییدیه مدارک تحصیلی به سفارت ایا باید وقت سفارت داشت؟؟؟واینکه کس دیگه ای به جز من میتونه بر سفارت مدارکمو بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط agenzia نمایش پست ها
    نگران نباشید دوستان یه بازیه جدید سفارته ،هرماه یه بازی داره

دوستان براي شما هم اجازه ورورد به سايت نميده ،و پيغام invalid username or password ميده؟

تا دو سه روز پيش باز ميشد ولي الان دو روزه كه اين پيغام ميده. گفتم شايد اكانتم اكسپاير شده خواستم اكانت بازكنم ميگه شما قبلا رجيستر شديد.درخواست فراموشي پسورد هم دادم ديديم همون پسورد قبليه.دوستان اگر براي شما هم همين طور هست بنويسيد اينجا

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه اگه اس ام اس verify کردن اکانت نیومد باید چیکار کرد؟ الان شماره پاسپورت من تو سایت سفارت ثبت شده در حالیکه من نمیتونم وارد اکانتم بشم!!! سفارت هم که اصلاً چواب نمیدن

Junior Member

برای یکی از دوستان منم این اتفاق افتاده در حالیکه یوزر و پسوردش رو اشتباه نمیزنه .... فک کنم مشکل از سایت باشه

Junior Member

الان بازی جدید چیه؟؟؟؟؟
    چرا بعد از 6-7 ماه انتظار، حالا تو سایت میزنه
    Invalid username/password !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)