صفحه 268 از 311 نخستنخست ... 168218258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed999 نمایش پست ها
    لطفا از دادن اطلاعات اشتباه خود داری کنید. این جا برای افزایش اطلاعات و شفاف سازی است نه اینکه هر حرفی رو بزنید و دنبال بازار گرمی باشید.
    کی گفته سه شنبه صبح وقت ها باز بوده...دوشنبه صبح وقتهای توریستی باز شده و بعد چند ساعت همه پر شده است. من بعد از ظهر که چک کردم دیگه پر شده بود.
    اگر منظورتون از باز بودن وقت، وقت های تجاری است لطفا در نظر داشته باشید این تاپیک مربوط به وقت های توریستی است. لطفا مرتبط با تاپیک صحبت کنید.
    بله دوست عزيز براي تجاري باز بود و مشكلي هم نداشت.

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام دوستان ، سوالی داشتم ، من اگر برای همسرم از ایتالیا دعوت نامه بفرستم (ایتالیا مشغول به کار هستم) همسرم می تونه ویزای 3 ماه بگیره؟ و اینکه ویزاها سینگل هستن یا مولتی؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedproxima نمایش پست ها
    سلام دوستان ، سوالی داشتم ، من اگر برای همسرم از ایتالیا دعوت نامه بفرستم (ایتالیا مشغول به کار هستم) همسرم می تونه ویزای 3 ماه بگیره؟ و اینکه ویزاها سینگل هستن یا مولتی؟
    با تشکر
    سلام..بستگی به نوع اقامتتون داره..اگه اجازه اقامت برای بیش از یک سال دارید می تونید برای همسرتون الحاق بگیرید و ایشون هم بیان پیشتون..
    برای توریستی هم بستگی به شرایط مالی و اقامت شما داره ..اگر امکاناتتون فراهم هست.. میتونید دعوت نامه بفرستین برای ۳ ماه و همسرتون به سفارت تقاضای مولتی بدن..احتمال داره مولتی شون موافقت بشه ..البته اگر مدارک کافی داشته باشن..مثل شرایط کاری و یا تحصیلی در ایران..اقامت و ملک در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed999 نمایش پست ها
    سلام..بستگی به نوع اقامتتون داره..اگه اجازه اقامت برای بیش از یک سال دارید می تونید برای همسرتون الحاق بگیرید و ایشون هم بیان پیشتون..
    برای توریستی هم بستگی به شرایط مالی و اقامت شما داره ..اگر امکاناتتون فراهم هست.. میتونید دعوت نامه بفرستین برای ۳ ماه و همسرتون به سفارت تقاضای مولتی بدن..احتمال داره مولتی شون موافقت بشه ..البته اگر مدارک کافی داشته باشن..مثل شرایط کاری و یا تحصیلی در ایران..اقامت و ملک در ایران
    من الان کارت اقامت کاریم که گرفتم permesso di soggiorno برای 2 سال هست ، چطور می تونم الحاق بگیرم؟ الان برا همسرم وقت توریستی گرفتم. همسرم البته الان خانه دار هستن و درسشون تموم شده.

سلام. کدوم یکی از این افراد میتونن دعوت نامه برای ویزا بفرستن؟ داماد، عمو ، خاله؟

سایت https://www.italianembassy.ir/ چرا از کار افتاده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elyartab نمایش پست ها
    سلام. کدوم یکی از این افراد میتونن دعوت نامه برای ویزا بفرستن؟ داماد، عمو ، خاله؟

سایت https://www.italianembassy.ir/ چرا از کار افتاده؟
    سلام،در خصوص سوال دوم باید به این آدرس مراجعه کنید
    https://prenotaonline.esteri.it/Login.aspx?cidsede=100073&returnUrl=%2f%2f

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedproxima نمایش پست ها
    من الان کارت اقامت کاریم که گرفتم permesso di soggiorno برای 2 سال هست ، چطور می تونم الحاق بگیرم؟ الان برا همسرم وقت توریستی گرفتم. همسرم البته الان خانه دار هستن و درسشون تموم شده.
    فکر می کنم شما باید از طریق welcome office های همون جا این موضوع رو پیگیری کنید. فقط بعضی از مدارک مانند سند ازدواج رو نیاز هست که در سفارت اینجا تایید کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1999 نمایش پست ها
    سلام
    فکر نمی کنم تفاوتی بین این افراد باشه و می تونن دعوت نامه بفرستن.. فقط باید شرایط مالی و اقامت مناسب داشته باشند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1999 نمایش پست ها
    خیلی ممنون که ادرس جدید رو گفتین من چند هفته ای درگیر با سایت قبلی بودم که اصلا بالا نمیومد
    امروز با لینک شما ثبت نام کردم و تونستم خیلی شانسی تو ماه دسامبر وقت بگیرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamkht نمایش پست ها
    خیلی ممنون که ادرس جدید رو گفتین من چند هفته ای درگیر با سایت قبلی بودم که اصلا بالا نمیومد
    امروز با لینک شما ثبت نام کردم و تونستم خیلی شانسی تو ماه دسامبر وقت بگیرم
    سلام
    می تونم بپرسم شما چه ساعتی تونستین وقت بگیرین ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)