صفحه 272 از 311 نخستنخست ... 172222262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,711 تا 2,720 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed999 نمایش پست ها
    فکر کنم اگه بخواین خودتون دعوت کنین با هزینه های خودتون باید به اداره مهاجرت اونجا یا شهرداری برین. البته دقیق نمی دونم ..ولی اگر قرار باشه هزینه رو شما در ایتالیا تقبل کنین باید حقوقتون کافی باشه.. مگر اینکه بابت هزینه خودشون در ایران حساب بانکی ارائه بدن.
    محل اقامت البته مستقل از دعوت نامه است. اگر می خواین محل اقامت خونه تون باشه ترجیحا اجاره نامه به سفارت ارائه بشه بهتره.. البته جزئیاتش رو من دقیق نمی دونم.
    درسته ، برای حقوق ، فیش حقوقی با قرارداد کافیه؟ یا باید پول هم داخل حسابمون داشته باشیم.البته من قصد دارم جفتشو بفرستم که محکم کاری بشه.یعنی هم فیش حقوقی ، هم قرارداد ، هم کارت اقامتم ، هم صورت حساب 3 ماهم ، هم مانده حسابم.

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

کسی خبر داره که آیا امشبم وقتی باز شده و اگه شده چه ساعتی؟ ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedproxima نمایش پست ها
    درسته ، برای حقوق ، فیش حقوقی با قرارداد کافیه؟ یا باید پول هم داخل حسابمون داشته باشیم.البته من قصد دارم جفتشو بفرستم که محکم کاری بشه.یعنی هم فیش حقوقی ، هم قرارداد ، هم کارت اقامتم ، هم صورت حساب 3 ماهم ، هم مانده حسابم.
    فکر می کنم فیش حقوقی و قرارداد کاری کافی باشخ.. اما در کل مدارک کامل رو همراه داشته باشین که در صورت لزوم نشون بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed999 نمایش پست ها
    فکر می کنم فیش حقوقی و قرارداد کاری کافی باشخ.. اما در کل مدارک کامل رو همراه داشته باشین که در صورت لزوم نشون بدین.
    واقعا خیلی ممنون از راهنماییاتون ، ولی من یه چیزیو متوجه نشدم.
    برای رزرو بلیط ، اگر من بخوام مولتی درخواست بدم باید برای تمام تعداد باری که می خوام برم و بیام بلیط رفت و برگشت ارائه بدم؟ مثلا من می تونم 3ماه درخواست بدم ولی فعلا اول یه رفت و برگشت 1 ماهه ارائه بدم؟
    رزرو بلیط باید حتما مهر اژانس خورده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
    سلام
    چطوری؟
    توی ایمیل؟
    چی بگیم reply کنیم؟
    سلام
    وارد پروفايلت كه بشي گزينه to be confirmed هستش كه حدود يك هفته قبل از وقت رزرو فعال ميشه كه بايد روي لينك بزنيم

Junior Member

سلام دوستان، من تاحالا هروقت که چک کردم وقت ها رو، حتی در عرض 15 دقیقه هم یهو قرمز بودن؛ هیچ روزی رو سبز یا نارنجی ندیدم با اینکه همش چک می کنم! اونایی که وقت گرفتن با همین سیستم جدید می شه بگین دقیقا کی و چطور اینکار رو کردین؟ در قسمت make your reservation سبز و نارنجی بوده اون روز و روش کلیک کردین و گرفتین؟
    ممنون می شم اگه یکی راههنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط AZINIZA نمایش پست ها
    سلام دوستان، من تاحالا هروقت که چک کردم وقت ها رو، حتی در عرض 15 دقیقه هم یهو قرمز بودن؛ هیچ روزی رو سبز یا نارنجی ندیدم با اینکه همش چک می کنم! اونایی که وقت گرفتن با همین سیستم جدید می شه بگین دقیقا کی و چطور اینکار رو کردین؟ در قسمت make your reservation سبز و نارنجی بوده اون روز و روش کلیک کردین و گرفتین؟
    ممنون می شم اگه یکی راههنمایی کنه
    سلام وقت بخیر،،،راس ساعت ۹:۳۰ شب اقدام کنید باز میشه،،،در کمتر از یک دقیقه پر میشه
    اگر موفق شدید و وقت گرفتید لطفا من رو هم یه دعایی بکنید که ویزا بشم

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها
    کسی خبر داره که آیا امشبم وقتی باز شده و اگه شده چه ساعتی؟ ممنون.

سلام وقت بخیر،،،راس ساعت ۹:۳۰ شب اقدام کنید باز میشه

Junior Member

ممنونم مرسییی! امیدوارم ویزا بگیرید حتما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedproxima نمایش پست ها
    واقعا خیلی ممنون از راهنماییاتون ، ولی من یه چیزیو متوجه نشدم.
    برای رزرو بلیط ، اگر من بخوام مولتی درخواست بدم باید برای تمام تعداد باری که می خوام برم و بیام بلیط رفت و برگشت ارائه بدم؟ مثلا من می تونم 3ماه درخواست بدم ولی فعلا اول یه رفت و برگشت 1 ماهه ارائه بدم؟
    رزرو بلیط باید حتما مهر اژانس خورده باشه؟
    واقعیتش این رو خیلی نمی دونم ..چیزی که طبق قانون خودشون نوشتن این هست که در حالت توریستی برنامه سفر داشته باشن بهتره..شما اگر مولتی می خواین و ۳ ماهه باید داخل فرم مخصوص ویزای شنگن گزینه مولتی و مدت ۳ ماه رو بزنید. اون وقت تاریخ هایی که براش برنامه ریزی کردین رو هم بزنید. برای بلیط حالا اگه ۱ ماهه هم بگیرین فکر کنم مشکلی نباشه..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)