صفحه 280 از 311 نخستنخست ... 180230270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,791 تا 2,800 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط rayehekh نمایش پست ها
    دوستان یه سوال ممنون میشم راهنمایی کنین: اگه یه بار ریجکت بشیم به خاطر نقص مدرک باز چه موقع بعد از این ریحکتی میتونیم اقدام کنیم به وقت گرفتن؟ بلافاصله میشه یا اینکه باید کار خاصی انجام بدیم یا یه مدت صبر کنیم؟
    بله میتونین اقدام کنین هر لحظه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام دوستان ببخشید پنج شنبه جمعه سفارت وقت هارو سبز نمیکنه ؟تو سایت نوشته ساعت نه و نیم وقتها باز میشه اما امشب من مدام رفش میکردم اصلا سبز نشد

Junior Member

سلام دوستان یه سوال ممنون میشم راهنماییم کنید: از زمای که ویزا اماده میشه میگیریم به مدت سه ماه وقت داریم که برنامه سفرمون رو انجام بدیم؟ یعنی اعتبار ویزا سه ماهه هست؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rayehekh نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال ممنون میشم راهنماییم کنید: از زمای که ویزا اماده میشه میگیریم به مدت سه ماه وقت داریم که برنامه سفرمون رو انجام بدیم؟ یعنی اعتبار ویزا سه ماهه هست؟ ممنون
    اعتبار ویزا بستگی به درخواستی که دادین داره.
    مثلن اگه درخواست ویزا ۱ ماه بدین معمولا سفارت به شما ۴۵ روز وقت میده.
    تاریخ شروع هم از زمانی میدن که شما تو فرم درخواست ویزا وارد کردین بستگی به خود شما داره.
    هرچند استثنا وجود داره اگه دفعه چندم شما باشه ممکنه ۶ ماه یا حتی ۱ سال هم بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها
    منم یه وقت دیگه گرفتم. الان دو تا وقت تو دو روز مختلف گرفتم (یکی واسه والدین و یکی واسه فرزند مجرد بالای ۱۸ سال). حالا چه کار باید کرد؟ اگه کسی خبر داره تو این موارد نمیشه یکیش کرد؟ چون میخوان با هم سفر کنن و همه چیشون باهمه. اگه یکیشون ویزا نگیره بقیه م نمیرن.
    طبق تجربه ای که خودم دارم عرض کنم که اگر اول برا خونوادتون گرفتین با اونا برین و بگین که همین یک وقت رو گرفتین که اگه نذاشتن دفعه بعد مجبورین خودتون تنها برین.منم یکم اصرار کردم تا گذاشتن برم میگفتن زیر 18سال نمیشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zanyar91 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید پنج شنبه جمعه سفارت وقت هارو سبز نمیکنه ؟تو سایت نوشته ساعت نه و نیم وقتها باز میشه اما امشب من مدام رفش میکردم اصلا سبز نشد
    جمعه و شنبه چون سفارت تعطیله خیر، از شنبه چک کنین

Junior Member

دوستان سلام با وقت بیزینس میزارن توریستس بریم تو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_2761 نمایش پست ها
    دوستان سلام با وقت بیزینس میزارن توریستس بریم تو؟
    به هیچ وجه نمیذارن.بودن کسانی که وقت تجاری گرفته بودن و توریستی میخواستن برن که از ورودشون ممانعت بعمل اومد

Junior Member

دوستان اونایی که موفق شدن وقت بگیرن، واقعن چه جوری تونستین؟؟؟ اگه راه خاصی داره لطفن راهنمایی کنین!! من هررر شب دارم سعی می کنم، ولی هر دفعه کد کانفرم رو می زنم برم می گردونه صفحه اول! حتی 3 بار پشت سر هم انجام دادم ولی هردفعه...

Junior Member

سلام دوستان یه سوال: من وقت گرفتم برای خودم که بالای 18 سال هستم، برای پدرمادرم فردای اون روز وقت گرفتم. اگه روزی که وقت من هست همه با هم بریم اجازه نمیدن هممون بریم باهم داخل سفارت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)