صفحه 283 از 311 نخستنخست ... 183233273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,821 تا 2,830 , از مجموع 3103

موضوع: گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام و درود به دوستان و اساتید
    من وقت گرفتم از سایت اما نوشت که 10 روز قبل از وقت تایید می شود. آیا خودم باید دوباره وقت را تایید کنم و یا اینکه سایت خودش اینکار را می کند ؟ و اگر اینطور هست رو چه اساسی تایید و یا رد می کند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام
    چیزی که من از توضیحات سایت متوجه شدم تو فاصله ده روز تا سه روز مونده به تاریخ رزرو باید خودتون تاییدش کنید. احتمالا در سایت.
    اگه کمتر از سه روز مونده تایید کنید کنسل میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    سلام و درود به دوستان و اساتید
    من وقت گرفتم از سایت اما نوشت که 10 روز قبل از وقت تایید می شود. آیا خودم باید دوباره وقت را تایید کنم و یا اینکه سایت خودش اینکار را می کند ؟ و اگر اینطور هست رو چه اساسی تایید و یا رد می کند
    با سلام
    خودتون 10 روز قبل از وقت سفارت وارد سایت میشید یه تیک گزینه کانفرم داره که حتما باید انجام بدید وگرنه وقت به صورت اتوماتیک حدف میشه. الان این قسمت توی اکانت شما فعال نیست اما 10 روز قبل از وقت فعال میشه. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majaafari نمایش پست ها
    سلام دوباره و ممنونم از پاسخ شما.
    مشکلی در مورد نامه از اداره خودم ندارم. قصد بزرگنمایی درآمد هم نیست. توی اون نامه سمت رو هم میگم که حتما قید کنن و ممنونم که گفتید. در خصوص مرخصی نفرمودید لازمه در متن نامه بیاد که مرخصی هستم یا خیر.
    درمورد همسرم ایشون شغلشون آزاده. جایی استخدام نیستن. مطب شخصی دارن و طبیعتا پروانه مطب و کارت نظام پزشکی. کارت نظام که یه طرفش انگلیسیه و به نظرم لازم به ترجمه نیست. من می خوام پروانه مطب (پروانه کسب و نه پروانه دائم) رو ترجمه کنم و ببرم. یه جایی خوندم که در این صورت باید برگه آخرین مالیات پرداختی رو هم ترجمه کنم و ارائه بدم. درسته؟ بچه هم نداریم.
    سند خونه به نام همسرم و یه سند ماشین هم به نام خودم داریم. اگر لازمه ترجمه کنم و ارائه بدم؟
    با سلام, بله آخرین برگه مالیاتی لازم هستش. سند خونه و سند ماشین لازم نیست کافیه حساب شما مقدار لازم برای سفر رو تامین کنه. مرخصی لازم نیست فقط سمت کاری و میزان درآمد مهم هستن.اصلا نگران نباشید در صورت کمبود مدارک خود سفارت وقت مجدد میدهد برای تکمیل مدارک و دیگه نیازی به وقت مجدد از سایت نیست. موفق و موید باشید.

بنده و همسرم امروز ویزا شدیم توریستی 10 روزه عضو هیئت مدیره و مدیر شرکت
    اکثر کسایی امروز اومده بودند نیز ویزا شدند

Junior Member

سلام
    دوستان من اولین باره که برای ویزای شنگن اقدام می کنم، چند تا سئوال داشتم که امیدوارم به کم شما دوستان پاسخشونو بگیرم
    1- من فریلنسر هستم و این یعنی هیچ مدرکی دال بر شاغل بودن من وجود نداره، ولی گردش مالی یه میلیون در ماه رو بابت این کارم دارم.
    2- مجردم هستم آیا این امر تاثیری داره یا نه برای ریجکت شدن؟ (دعوتنامه دارم بعلاوه‌ی ضمانتنامه‌ی بانکی)
    3- خوشبختانه می‌تونم سند ملکی ارائه بدم، ولی آیا این سند دست سفارت تا زمان برگشت من باقی می‌مونه یا بهم پس می‌دنش؟
    4- بازه‌ی زمانی‌ای که در نظر گرفتم یه و ماه و نیمه است. آیا ممکن هست ویزا بدن ولی زمان کمتری رو برای من منظور کنن؟
    5- اگر برای اول اردیبهشت بخوام برم بهتره برای چه زمانی وقت سفارت بگیرم؟
    6-چطور می‌تونم بلیط رزروی هواپیما بگیرم بدون پرداخت مبلغ؟
    ممنونم
    ویرایش توسط sarakam : December 20th, 2017 در ساعت 02:10 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarakam نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من اولین باره که برای ویزای شنگن اقدام می کنم، چند تا سئوال داشتم که امیدوارم به کم شما دوستان پاسخشونو بگیرم
    1- من فریلنسر هستم و این یعنی هیچ مدرکی دال بر شاغل بودن من وجود نداره، ولی گردش مالی یه میلیون در ماه رو بابت این کارم دارم.
    2- مجردم هستم آیا این امر تاثیری داره یا نه برای ریجکت شدن؟ (دعوتنامه دارم بعلاوه‌ی ضمانتنامه‌ی بانکی)
    3- خوشبختانه می‌تونم سند ملکی ارائه بدم، ولی آیا این سند دست سفارت تا زمان برگشت من باقی می‌مونه یا بهم پس می‌دنش؟
    4- بازه‌ی زمانی‌ای که در نظر گرفتم یه و ماه و نیمه است. آیا ممکن هست ویزا بدن ولی زمان کمتری رو برای من منظور کنن؟
    5- اگر برای اول اردیبهشت بخوام برم بهتره برای چه زمانی وقت سفارت بگیرم؟
    6-چطور می‌تونم بلیط رزروی هواپیما بگیرم بدون پرداخت مبلغ؟
    ممنونم
    با سلام
    مدارک مالی شما قابل قبول نیست امکان صدور ویزا فقط 10% اما با این حال برگ برنده شما دعوتنامه ای هستش که دارید. ملک ضمانت نامه هستش اما کلاً سفارت از اینکار وقت بر استفاده نمی کنه. اگر دعوتنامه شما از طرف فامیل درجه اول باشد که شما حداقل زمان دیدارتون بیشتر از 7 سال باشد شانس شما به 50% می رسد اگر خودتون از نظر مالی بالاتر نیستید به دعوت کننده بگید مدارک لازم برای ساپورت مالی رو براتون بفرسند و به جای هتل در قسمت فرم آدرس منزل ایشون رو وارد کنید و اما اگر دعوتنامه از طرف فامیل درجه دوم و یا شرکت و یا هر ارگان (این مدارک برای شما کاربردی نیست)دیگر باشد هیچگونه ارزشی ندارد و امتیازی براتون ندارد و شانس شما همون 10% خواهد بود.اگر برای سال نو ایرانی می خواهید در ایتالیا باشید از همین الان باید اقدام به گرفتن وقت و انجام مراحل نمایید. در مورد گرفتن سند من اطلاعات دقیقی ندارم که به چه نحوی هست. می تونید بلیط رو رزرو کنید در این صورت پولی پرداخت نمیشه. در کل ارزیابی من از امکان ویزا گرفتن شما متاسفانه 10% هستش. اما نا امید نشید چون سفارت ایتالیا همیشه معجزه می کنه مدارک رو تهیه کنید روی قسمت مالی که بسیار ضعیف هست بیشتر تمرکز کنید پول نقد در یک حساب بانکی ارزش بالاتری از ملک داره چون سفر توریستی شما رو تایید می کنه مبلغ نجومی نه اما در حد 800 یورو برای افراد مجرد لازم هستش.
    موفق و موید باشید.

31 ام وقت دارم امروز 21 ام رفتم تو سایت یگ تیک سبز داشت زدم confirm شد اما باز توی خود وقت میرم از هم in progress هست !! جریان چیه ؟؟؟
    راهنمایی لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    31 ام وقت دارم امروز 21 ام رفتم تو سایت یگ تیک سبز داشت زدم confirm شد اما باز توی خود وقت میرم از هم in progress هست !! جریان چیه ؟؟؟
    راهنمایی لطفا
    با سلام خیالتون راحت باشد با زدن دکمه کانفرم وقت شما تایید شده است برگه که به ایمیل شما فرستاده شده پرینت بگیرید و با خودتون ببرید. موفق و موید باشید

سلام. من یه وقت گرفته بودم. چه طور میشه کنسلش کرد؟ غیر از کانفرم نکردن ایمیل تایید راه دیگه ایم داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)